Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

olalka
1. jún 2009

ahojte 🙂 tak mi predsa tu krv zobrali, rano som aj myslela, ze je prechladnutie na ustupe a uz zasa nemam cim dychat ☹ vsetci hovoria, ze liecena nadcha trva 7 dni a neliecena tiez tolko, tak ja to este ten jeden den vydrzim, som zvedava, ako bude zajtra

perla200
autor
1. jún 2009

olalka...ved si kúp tú morskú sol...tá je dobrá a môžu aj tehulky....

olalka
1. jún 2009

perla tu mam, uz druhu minam a nepomaha ☹
uz ma mm prehovara, aby som si kvapla nieco normalne, ale ja som taka mulica tvrdohlava, radsej budem plakat, ze dychat nemozem, a ked poplacem, tak este viac nemozem 😒 ale to som cela ja

kwetinnka
1. jún 2009

AAhojte, olalka ved kvapky do nosa mozes, to mas len v nosnej sliznici,nie v krvi. Julie tak ti prajem pevne nervy a veela trpezlivosti, drobcek veselo kopka??

olalka
1. jún 2009

kwetinnka, v lekarni povedali, ze mozem iba mar a pinosol, nic ine

juliett99
1. jún 2009

kwetinka dnes je drobcek na dovolenke nekopka,,, neva mozno zajtra
akurat slopeme magnezium xixi,,,

kwetinnka
1. jún 2009

a co este dostavas??ake lieky ti davaju,a co hovoria,ako to vyzera?? pinosol je dobre svinstvo podla mna brrr:o)...ja som mala tiez z lekarne..ale normalne kvapky...ja by som sa asi zadusila

olalka
1. jún 2009

asi si vecer dam nieco normalne, lebo uz fakt nevladzem

inffinity
1. jún 2009

Ahojky, olalka já jsem na rýmu (teda doufám že jsem to dobře pochopila, že máš rýmu) používala olynth sperj do nosu, nepíšou tam že jej těhulky nesmějí a hned do druhého dne se mi ulevilo, tak zkus a netrap se 😉

juliett99
1. jún 2009

magnezium rano a vecer, plus injekcie od bolesti a dycinone kvoli krvacaniu 😉

saska73
1. jún 2009

Ahojte, som tu len na skok - snažím sa naplánovať náš bytík v room arrangery.
Dnes o 21.20 ide na SPEKTRE Telo v číslach - Zázrak života, 1 diel. Je to super, neobanujete. 😉

silvuskaa
2. jún 2009

saska skoda ze namame spektrum.
Dobre ranko 🙂
mne lekar povedal ze na upchaty nosmozem nasivin, tak ho beriem, inak by som sa v noci zadusila 😒

hanam
2. jún 2009

ahojte ja mam dnes dovolenku tak mozem konecne nerusene pokecat 😉

silvuskaa
2. jún 2009

hanam kolko este budes chodit do prace?? Mne sa to uz nastastie krati v robote 🙂

perla200
autor
2. jún 2009

ahoj hanam....ako sa cítiš???? ahoj silvuska

silvuskaa
2. jún 2009

cauko perli 🙂 Ako sa mate?

perla200
autor
2. jún 2009

celkom dobre, v noci som si myslela, že idem rodiť:( lebo taký poslíček ma navstívil .- teda myslím si že to bol poslíček....že až...ale prešlo to a je to vsetko ok.....ty ako?

silvuskaa
2. jún 2009

to uz mozu byt poslickovia? Mne sa snivalo ze kamaratka mi hovorila ze rodila a nemala dobreho lekara pri porode a viaceri sa na sale vystriedali kym sa babo narodilo, ze si mam urcite niekoho zajednat. Zeby znamenie?

hanam
2. jún 2009

uz som tu...no silvus asi znamenie...ja si idem urcite zajednat...asi ma to trosku ukludni...
perli poslickovia? ako si ich citila?

silvuskaa
2. jún 2009

kolko si je potrebne dopredu zajednat lekara?

hanam
2. jún 2009

ja chcem yza nim zajst tak za 2 tyzdne...tiez neviem kedy dopredu ale to uz budem na MD tak budem mat cas 😉

silvuskaa
2. jún 2009

tak dufam ze ja mam este cas 🙂

hanam
2. jún 2009

jasne 😉 pozeram ze si v 27tt to ja si uz ani nepamatam co bolo v 27tt vlastne uza si nepamatam skoro nic, len sa zacinam dost bat co este bude 😉 yda sa mi ze malinky je strasne velky a mam male brusko,ked sa zacne mixovat dost to aj boli

silvuskaa
2. jún 2009

hanam a lekarovi si hovorila ze mas pocit ze malinky je v brusku dost natlaceny? Tak ale zasa niekto ma malinke brusko a niekto velke, pritom babätka po narodeni su rovnako velke.
Hrozne rychlo to uteka, ja sa snazim uzivat aj mimino v brusku ale tak to leti ani neviem ako. Noooo a dennik si nepisem 😀

hanam
2. jún 2009

😀 ani ja

silvuskaa
2. jún 2009

v posladnej dobe ma svrbi brusko, cim to moze byt???? Sprchovy gel aj krem mam stale ten isty.

kwetinnka
2. jún 2009

Ahojte ,kráásne ranko vam zelam....silvis aj mna svrbý brusko..ja neviem ze by tým ze rastie neviem..mne teray za posledne dva týzdne narastlo a tiež ma svrbi--

silvuskaa
2. jún 2009

ja si aj natieram brusko, ale aj tak svrbi......... 😒

kwetinnka
2. jún 2009

ja to iste natieram a natieram...ale preco svrbi neviem

hanam
2. jún 2009

lebo sa natahuje pokozka...no mna svrbi priserne