• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

3. mája 2013 
autor
čau hanam...takže už si na MD???? super.... cítim sa dnes na chuja....lebo mi trošku opuchli nohy a bolia ma kolená.... ty ako?
8. jún 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nohy to poznam otras, staci mi ked dve hodky popracujem a musim si ist oddychnut a vylozit...u mna je teraz ale najhorsie ze v noci vobec nemozem spat...malinky ma vtedy asi den :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani ja nemôžem spávať hanam..... celé noci som hore....
8. jún 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky moj maly ma tiez cez noc den:slight_smile: Len aby to tak nebolo aj po narodeni :slight_smile:
Inak kedy sa otaca babo dolu hlavickou? Mna stale kopka este dolu.
8. jún 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme dve...dufam len ze ked sa malinky narodi nebude mat rovnaky rezim :grinning:
8. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
silvusska...tak v 30tt by malo byť baby otočené....

aj ja v to dúfam....ale mne je teplo, nedá sa mi spať
8. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A uz citis kopkat male hore??
8. jún 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
práveže ktovie čo robí, ona kope vkuse a vsade....ja neviem ako to dieťa tak dokáže...mam malého copperfielda v brusku
8. jún 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
mne uz malicka zacina kopkat vyssie, aj ked este pred tyzdnom bola otocena rituskou dole, asi sa uz otocila. teraz zrazu tak inak kopka. a cela sa mi tak nejak vypucuje v brusku, normalne citim, ako sa mi tam cela toci :slight_smile:
8. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dufam ze aj moj maly stuplik sa zacne pomalinky otacat.
8. jún 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvuskaa, teraz by mal mat este dost miesta, este sa nam mozu parkrat pretocit :slight_smile: mna len tesi, ze momentalne dava mojmu mechuru pokoj, lebo to bolo niekedy hrozne
8. jún 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to olalka...je otočená hlavičkou dole...lebo aj mne vypúča to malú riťušu....
8. jún 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem hadam daco zjest. dnes som nejaka bez nalady, nejako som vstavala hore zadkom, ci co. a este stale som v pyzame :grinning:
8. jún 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste sa vsetky statili?
chcem sa spytat, kedysi tu niektora spominala nejake adresy baby obchodov v polsku. chcem ist niekedy v blizkej dobe na nakupy, viete mi poradit?
8. jún 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
do polska neviem, ale do madarska viem:slight_smile:)))
8. jún 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prezraď to Maďarsko, len neviem kto mi bude prekladať :grinning:
8. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj saska...daj si www.brendon.hu a tam sú super veci za super ceny...a poviem ti.... ja tiež neviem ani ceknúť po madarsky, ale oplatí sa to tam velmi velm
8. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madarsko je pre mna daleko :grinning: a pocula som, ze uz tam nie je tak lacno, je to pravda?
8. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je tam velmi lacno podla mna...
8. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olalka mám pocit, že všade je lacnejšie ako u nás :angry: Dnes som bola mrknúť v obchode s kočíkami a ten čo sa mi páči v obchode stál viac ako 18 000, na nete je za 16 000 a verím tomu, že niekde v Polsku bude ešte menej. Jedná sa o zn. CAM.

perla dakujem, uložila som si to :wink: :slight_smile:
8. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska, presne ten cam som pozerala aj ja, ale u nas som ho v obchode nasla skoro az za 20. a na nete je celkom dobra cena, ale verim, ze v tom polsku bude fakt menej. ale chcem aj ine nakupit, vsetko od kozmetiky pre babo, cez plienky az po kocik. teda pokial sa to oplati, tak uvidim.
8. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AAhojte dievcence....olalka to ja som vtedy juliet pisala tie adresy kde mi sme boli na nakup v polsku, len som ich asi nechala u rodicov tak ti ich mozem poslat ked tak dodatocne...ak ich najdem..a aký cam chcete? 3-kolku?a poviem ti ze sa tam vela veci oplatilo....kozmetiku som kupovala v lekarni..sice nemali vsetko ale bolo to vyhodnejsie...plienky v cechach, aj vlhcene obrusky..vsetko
8. jún 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babenkyy :wink:
hlasim sa stale z nemocky,, drobcovi sa tu nejako moc paci hovori dr. Inak vcera o polnoci ma zas museli napichnut na infuzku,, :frowning2:
a inak ako sa tu mavate? :slight_smile:
9. jún 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute:slight_smile: juli mala si bolesti alebo tvrdlo brusko v noci? Neboj tam je o teba dobre postarane, radsej to tam par tyzdnov vydrzis ako keby si doma a nesleduju ta lekari. Drzim palceky:slight_smile:
No dnes nas caka dobry hic:slight_smile:
9. jún 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky,
juliett veru radšej v nemocnici, doma by si sa stresovala, čo sa deje, tu sa o teba aspoň postarajú.
9. jún 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvuska ahojky tvrdlo mi brusko ako vlastne stale. dufam ze sa ta placenta umudry,, je vraj hlboko vrastena do krcka co je dost problem,, no mi z drobcom a vasou podporou to dokazeme :slight_smile:
9. jún 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli ako inak aby ste to nedokazali :slight_smile: Ta babenka je este s tebou na izbe? Aby si si mala s kym pokecat.
9. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej je tu so mnou,, ta tiez netusi kedy ju pustia,, :unamused:
9. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babenky....juli no je to nanič že musís takto ležať...ale neboj sa, vsetko bude v poriadku.....
9. jún 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak juli aj nam priberas vlastne, ked je tam taka plana strava? :wink:
9. jún 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok