• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

3. mája 2013 
moj drahý sa s nou stale royprava....kolko krát mi povie ze to hovori jej a nie mne:o)
5. máj 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to u nas je opacne ja sa rozpravam s malinkym a manzelik mi odpoveda :grinning:
5. máj 2009 o 10:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi este neviete co to bude alebo sa chcete nechať prekvapiť?alebo sa Vám otočilo ritkou? mali sme vymyslene pre chlapca..a pre dievča zatial niesom rozhodnutá....možno Liliana:o)
5. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka moj muz bol taky este na zaciatku, ani som sa necitila byt tehu, ja som ocakavala ze mi bude hned od zaciatku hladkat brusko a podobne, ale uz sa pomalicky zabieha :slight_smile: Mne sa paci tiez Tobias ale chcela by som Davida a dievcatko je pekne Sofia, Vaneska.
5. máj 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru otaca sa ritkou .........co uz.........Liliana krasne meno ako neviny kvietok
5. máj 2009 o 10:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mena zatial nemame 100% , dievcatko bude Anna a asi jej dame aj nejake druhe meno ...a chlapceka etse nevieme, ale paci sa mi Lukas a Tomas..., ale tipov je veeela :grinning:

Nase babtko este nekopka, takze manzelik zatial nevenuje extra pozornost - ale pri prvom sa s malinkym rozpraval ...a viem, ze by chcel aj viac, ale sa troska hanbil predo mnou :sweat_smile: , tak sa drzal na uzde - aspon ja som to tak vnimala :slight_smile:
5. máj 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dadka...u nás je to tak, že môj muž sa rozpráva so simonkou večer...a samé hovadiny jej rozpráva:slight_smile:)) ako také srandičky....a občas jej prečíta rozprávku....a vlastne v kuse sa na nu pýta ked neni so mnou, strašne sa na nu teší, je to naše vysnívané dieťa....
5. máj 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som chcela Sofiu ale manzelik nesuhlasil,................no nieje tosranda vyberat meno pre babatko sak ho bude nosit cely zivot :slight_smile:
5. máj 2009 o 10:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofia a vaneska to su take caste mená...ale pkne tiež velmi....len ma trosku odradya ze sa tak vola teraz kayde dieta
5. máj 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ed nechceme tie deti tým menom vztrestať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vam zavidim,ale dufam ,ze ked sa uz narodi tak bude venovat viac pozornosti. :slight_smile:
5. máj 2009 o 11:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno si to este tak neuvedomuje..a ako je to vas? chcu byt manzelia pri porode?
5. máj 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my budeme mať simonku, stále sme rozmýšlali nad tamarkou, patríciou a tak....a potom som napísala mužovi, že nepáči sa ti meno simonka? a on že páči a odvtedy je simonka....
5. máj 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka bol aj moj favorit...je to velmi pekne meno..
5. máj 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave ze ja nechcem take moc americke meno. Mojmu manzelovi sa paci Esterka.
5. máj 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka tak moj sa sprava uplne rovnako, nic neciti akurat ked ho uz prinutim aby skusil :grinning:
5. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktore je podla teba americke?
5. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My budeme mat Mareka :wink:
5. máj 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj manzel chce byt pri porode, takze ak to bude mozne, urcite tam budeme spolu :grinning:
Aj moj uz chce byt...po dllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllhom prehovarani :grinning:
Kde sa chystate rodit babky?
5. máj 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to najprv tiež skusala a nezdal sa byt o tom presvedčený tak som to nechala tak..a neskor sa royzhodol sam..
5. máj 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vivien alebo Lucy je podla mna na Slovensko take neprirodzene...
5. máj 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas pravdu...ani jesica:o)primerane zemepisnej sirke
5. máj 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chcem aby tem moj isiel sak obaja sme sa pricinili o to krasnucek stvorenie taak nech je aj pri porode ................ked som sa pytala c pojd epovedal ,ze ano,ale uvidime ako sa to vsetko vyvinie...................no mam aj sikovnych svagrov,ktory ho odhovaraju.......................ze naco aby potom nebanoval ,ze sa odcudzime .................nieco v takom zmysle ,ze ked ma uvidi tak trpiet (kto vie ci budem?)tak ,ze nebude chciet dalsie a take dristy..............sak mozno to poznate medzi chlapimi
5. máj 2009 o 11:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj jesica sa mi sem nehodi i ked to neni skarede meno. Noooo ja budem rodit v Piestanoch, tam to mam najblizsie...a vy? :wink:
5. máj 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som chcela v Dolnom Kubine.....................ale ak nahodou budeme v Blave tak uz aj na Krmamaroch :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 11:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja v Cadci.
5. máj 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa bojim velkych nemocnic :frowning2:
5. máj 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hodim aj ja ake mena nas mataju,, Nikolka, Nela a z chlapecnskych Michal, Alexa malemu sa paci Adrian :wink:

no a co sa tyka naseho tatinka tak ten tiez sa stale pyta na nasu malu susnicku ze co robka,, a ci neni hladna,, aj vcera mi zaskrkalo o 11 v brusku a uz som mala hned v posteli pecivko zo suneckou,, xixi
rozprava sa ,, bozkava brusko,, hrozne sa tesinka,,a ja s nim aj s davidkom,, :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok