Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

kwetinnka
5. máj 2009

moj drahý sa s nou stale royprava....kolko krát mi povie ze to hovori jej a nie mne:o)

dadkag1
5. máj 2009

to u nas je opacne ja sa rozpravam s malinkym a manzelik mi odpoveda 😀

kwetinnka
5. máj 2009

dadi este neviete co to bude alebo sa chcete nechať prekvapiť?alebo sa Vám otočilo ritkou? mali sme vymyslene pre chlapca..a pre dievča zatial niesom rozhodnutá....možno Liliana:o)

silvuskaa
5. máj 2009

dadka moj muz bol taky este na zaciatku, ani som sa necitila byt tehu, ja som ocakavala ze mi bude hned od zaciatku hladkat brusko a podobne, ale uz sa pomalicky zabieha 🙂 Mne sa paci tiez Tobias ale chcela by som Davida a dievcatko je pekne Sofia, Vaneska.

dadkag1
5. máj 2009

veru otaca sa ritkou .........co uz.........Liliana krasne meno ako neviny kvietok

michala.l
5. máj 2009

mena zatial nemame 100% , dievcatko bude Anna a asi jej dame aj nejake druhe meno ...a chlapceka etse nevieme, ale paci sa mi Lukas a Tomas..., ale tipov je veeela 😀

Nase babtko este nekopka, takze manzelik zatial nevenuje extra pozornost - ale pri prvom sa s malinkym rozpraval ...a viem, ze by chcel aj viac, ale sa troska hanbil predo mnou 😅 , tak sa drzal na uzde - aspon ja som to tak vnimala 🙂

perla200
autor
5. máj 2009

dadka...u nás je to tak, že môj muž sa rozpráva so simonkou večer...a samé hovadiny jej rozpráva🙂)) ako také srandičky....a občas jej prečíta rozprávku....a vlastne v kuse sa na nu pýta ked neni so mnou, strašne sa na nu teší, je to naše vysnívané dieťa....

dadkag1
5. máj 2009

Aj ja som chcela Sofiu ale manzelik nesuhlasil,................no nieje tosranda vyberat meno pre babatko sak ho bude nosit cely zivot 🙂

kwetinnka
5. máj 2009

Sofia a vaneska to su take caste mená...ale pkne tiež velmi....len ma trosku odradya ze sa tak vola teraz kayde dieta

kwetinnka
5. máj 2009

ed nechceme tie deti tým menom vztrestať 😝

dadkag1
5. máj 2009

to vam zavidim,ale dufam ,ze ked sa uz narodi tak bude venovat viac pozornosti. 🙂

kwetinnka
5. máj 2009

možno si to este tak neuvedomuje..a ako je to vas? chcu byt manzelia pri porode?

perla200
autor
5. máj 2009

my budeme mať simonku, stále sme rozmýšlali nad tamarkou, patríciou a tak....a potom som napísala mužovi, že nepáči sa ti meno simonka? a on že páči a odvtedy je simonka....

kwetinnka
5. máj 2009

simonka bol aj moj favorit...je to velmi pekne meno..

silvuskaa
5. máj 2009

Prave ze ja nechcem take moc americke meno. Mojmu manzelovi sa paci Esterka.

hanam
5. máj 2009

dadka tak moj sa sprava uplne rovnako, nic neciti akurat ked ho uz prinutim aby skusil 😀

kwetinnka
5. máj 2009

a ktore je podla teba americke?

hanam
5. máj 2009

My budeme mat Mareka 😉

silvuskaa
5. máj 2009

Moj manzel chce byt pri porode, takze ak to bude mozne, urcite tam budeme spolu 😀

hanam
5. máj 2009

Aj moj uz chce byt...po dllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllhom prehovarani 😀

hanam
5. máj 2009

Kde sa chystate rodit babky?

kwetinnka
5. máj 2009

ja som to najprv tiež skusala a nezdal sa byt o tom presvedčený tak som to nechala tak..a neskor sa royzhodol sam..

silvuskaa
5. máj 2009

Vivien alebo Lucy je podla mna na Slovensko take neprirodzene...

kwetinnka
5. máj 2009

tak to mas pravdu...ani jesica:o)primerane zemepisnej sirke

dadkag1
5. máj 2009

Ja chcem aby tem moj isiel sak obaja sme sa pricinili o to krasnucek stvorenie taak nech je aj pri porode ................ked som sa pytala c pojd epovedal ,ze ano,ale uvidime ako sa to vsetko vyvinie...................no mam aj sikovnych svagrov,ktory ho odhovaraju.......................ze naco aby potom nebanoval ,ze sa odcudzime .................nieco v takom zmysle ,ze ked ma uvidi tak trpiet (kto vie ci budem?)tak ,ze nebude chciet dalsie a take dristy..............sak mozno to poznate medzi chlapimi

silvuskaa
5. máj 2009

aj jesica sa mi sem nehodi i ked to neni skarede meno. Noooo ja budem rodit v Piestanoch, tam to mam najblizsie...a vy? 😉

dadkag1
5. máj 2009

Ja by som chcela v Dolnom Kubine.....................ale ak nahodou budeme v Blave tak uz aj na Krmamaroch 😀 😀

hanam
5. máj 2009

Ja v Cadci.

hanam
5. máj 2009

Ja sa bojim velkych nemocnic ☹

juliett99
5. máj 2009

tak hodim aj ja ake mena nas mataju,, Nikolka, Nela a z chlapecnskych Michal, Alexa malemu sa paci Adrian 😉

no a co sa tyka naseho tatinka tak ten tiez sa stale pyta na nasu malu susnicku ze co robka,, a ci neni hladna,, aj vcera mi zaskrkalo o 11 v brusku a uz som mala hned v posteli pecivko zo suneckou,, xixi
rozprava sa ,, bozkava brusko,, hrozne sa tesinka,,a ja s nim aj s davidkom,, 😀 😀