Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

kwetinnka
18. aug 2009

jaaj, Saska ani nehovor...ja mam tiez take slonikovske nohy,keby aspon tak neboleli...

kwetinnka
18. aug 2009

Julie neviem to na 100%,ale mne ich mamina kupila tam,ale v Galante...no myslim si ze ich budu mat aj inde...ale poradit ti v tomto neviem...

saska73
18. aug 2009

juliett pamätám si len matne, čo hovorila sestrička: že je ten kurz rozdelený do 4 častí: pôrod, dojčenie, psycho-fyzická príprava a jedna časť je aj pre manželov alebo tak nejak, začala som dosť zabúdať 😅

postolky som videla na Kollárovej ulici v obchode 4.mama v TT. Tam najčastejšie chodím, boli tam zľavy 70% na oblečenie pre tehulky a aj výpredaj posledných kusov detských vecičiek

kwetinnka
18. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... , tu som nasla na MK nieco o tych postolkach...ale ziadny obchod na nete to nema..aspon co som zatial pozrela.

kwetinnka
18. aug 2009
juliett99
18. aug 2009

dakujem babulky,,za cenne info
idem ja hodit sprchu a spinkat,, tak prajeme pekne snicky,,, 😵 😵 😵 😵 dobru nocku 🙂

kwetinnka
18. aug 2009

dobruu noc tebe aj Samkovi:o)

olalka
18. aug 2009

ja som na pn uz od 5tt, takze este skor ako ty juliett 😉
kwetinnka, mam uz 33, 10 rokov som nemohla otehotniet, mam za sebou tri potraty ☹ , cele tehu si picham injekcie na riedenie krvi, mam nadvahu, aj ked cez tehu som pribrala iba 9 kg, teraz aj ten cukor zvyseny ku koncu, takze vsetko dokopy.
a cisarak sa vzdy planuje skor, aby si medzitym neporodila spontanne. podla posledneho uzv je malicka popredu 1-2 tt, takze uz by aj mohla von 🙂
u nas ta priprava ma 4 casti, kazda trva tak hodinu

saska73
18. aug 2009

fúha olalka ale pekne si to dotiahla do 37 tt napriek všetkému. Už je vlastne mimi úplne vyvinuté.
Ja mám 36 a snažili sme sa 2,4 roka.

kwetinnka
18. aug 2009

O tych potratoch si pisala,to si spominam,aj ten cukor...a co si pichas, nejaky Fragmin alebo nieco podobne? To ja viem ze sa planuje do predu...len to som bola zvedava ze ci je na to aj mala pripravena...tak ty to mozes cakat kazdu chvilu...aj ti to trosku zavidim...ze to mozno budes mat skor:o)...ale hlavne ze si to dotiahla do uspesneho konca...to je take kraasne ze po takej dlhej dobe Lujzicka prisla:o)
ja som taka adolescentka medzi Vami Mamami 😀 😀 😀

olalka
18. aug 2009

kwetinnka a ty mas kolko rokov? 🙂
picham si clexane, uplne od zaciatku tehu, uz ihly nemozem ani vidiet ☹ vcera, ked mi brali krv, tak nemohli trafit zilu, mam hrozne zily, ale vzdy sa darilo na 1x, vcera sa podarilo na 7x, normalne som skoro plakala, aj mam dve modriny velike ☹

olalka
18. aug 2009

mam vlnobitie v brusku uz asi 2 hodiny v kuse, neviem ako budem spat 😒 vcera som za celu noc naspala az dve hodiny, dnes to bolo lepsie, tak uvidime. uz sa tesim, ked bude lujzicka na svete, to potom bude aspon dovod na nespavost 🙂 tak idem to pomaly skusit, dobru nocku prajem vsetkym, co este nespia

kwetinnka
18. aug 2009

Clexane je vlastne skoro to iste ako fragmin...nizkomolekulove antikoagulancia...koli zlym hemokoagulacnym vysledkom ti to pichali.Mala tiez teraz zacala robit vlnky...to je jej cas,ja si dam sirup na spanie a tiez to idem skusit.
JA mam 24. TAk sa drzkaj a keby nieco urcite nam daj vediet.
Dobru noc

juliett99
19. aug 2009

dobre ranko babulky tak ako vyspinkane,? xixix tusim som tu prva 😀 😀 😀
nam sa nejako neda spat tak tu citam rozne temicky,,
kwetinka nie si tu sama mlada buduca mamulka este luka,, ja uz som tiez az za 32 r ale tak co narobime skor sa nedalo 2,5 roka sme sa snazili 😉

olalka tak teraz ste to uz pekne dotiahli do konca Luzicka uz je uplne vyvynuta takze super uz moze ist aj na svet robit rodicom radost.. 🙂

luka04
19. aug 2009

ahojte babeny...veru kwetinka, aj ja som skoro ako ty, o dva rocky starsia... 😉

nase vtacatko Juli, zas nemoze hajat 😀 co zaujimave si tu nastudovala???

baby, ked vidim, ako sa vam to blizi, az mam mraz na chrbte, stale sledujem, ktora to uz bude mat za sebou.. 😅 joj, tak vam drzim palceky....a potom sme my na rade 😅

olalka
19. aug 2009

ahojte, tak noc brutal, diskoteka v brusku celu noc, ja uz chcem porodit 😠 . zaspala som az rano o pol stvrtej a o siedmej som uz bola hore ☹ , som uplne hotova, oci cervene, ledva pozeram na svet, idem to skusit dospat, aj ked ja nemozem spat takto cez den.
dnes som zasa cely den sama, myslela som, ze ma drahy odvezie k nasim, ale takato nevyspata to nema zmysel, tak som radsej zostala doma. pospim a pojdem minut nejake prachy, urobit si radost. trosku pobeham po meste, nech to urychlim 😀 .

silvuskaa
19. aug 2009

Ahojte tehulky🙂
kwetinka brusko mi este stale neklesa dolu tak uvidime...dnes idem na pasy do nemocnice.
Maly tiez v noci vyvadzal, nepaci sa mu ked lezim na pravej strane...asi preto ze som vtedy otocena k tatinovi 😀
Takze dnes mame zasa krasny teply a unavujuci den pred sebou...uz mi tie tepla aj vadia..stacilio by nejakych 25stupnov.

juliett99
19. aug 2009

ahojky tak uz sme vyspinkany,, hahaha
sice som zaspala ale ked ma nezobudi jeden tak druhy,, hmm hold deti 😀 😀 😀

luci citala som par stranok , tem,, ale nejako tak vies ze som len listovala,, nechcelo sa mi ani citat.
zato som si vsimla ze nasa alex este o 2-3 este vypisovala na koniku 😀

olalka juj tak tebe to teraz nezavidime moja,, mas to tazke uz aby si to mala za sebou,, a uz aj ked luzicka je vlastne aj o par tt viac,, tak uz by mohli aj urychlit porod ze??
tak teda pekny nakup moja ,, aby ti ten den rychlo ubehol..a co sexik ste neskusali?? vraj to urychluje 😵

luka04
19. aug 2009

Juli...mne sa narychlo zmenil plan, volala kamoska ze mam prist k nej na Andaci byva, tak sa idem obliect, nestiham ti uz odp.na IP tak cmaram sem...pak sa ozvem...pekny dnik prajem 😎

juliett99
19. aug 2009

oki moja tak prchaj a davajte na seba pozor potom popisme paaa ,, pekny dnicek babulky 😵 😵 😵 😵

kwetinnka
19. aug 2009

AAhoijte babulky, ja viem ze niesom najmladsia...a ked sa nedari..je super ze sa Vam to podarilo. Olalka tiez som dnes zle spala...o jednej este kukala na hodinky a nad ranom zaspala..konecne..a to uz vstavala..isla som s maminou do rempa chcela som molitan do takej prenosnej postielky, a kupila som krasne obrazkove plienky a osusky. Ja idem zajtra tiez na ctg,ale mam pocit ze okrem bolavych krizov,a toho ze ma desne boli brusko sa tam nic nove neukaze,brusko stale vysoko. A aj ten sex by som chcela realizovat,ale musim vydrzat do soboty..ked tu nemam draheho...uz som ho na to pripravila...ze ja uz to chcem mat za sebou, aj ked neviem aka je mala teraz velka..ked posledne sono som mala v 34 a to mala 2380g, a dalsie sono by som mala mat 27.8..ale keby som ho nestihla...nevadi 😀 😀
Luka presne ako hovoris..to ako nam pribudaju tt aj vam sa to nabaluje 😀

juliett99
19. aug 2009

dobry vecer babulky
ako ste dnes stravili dnicek??
ja som bola v Trnave s maminou vybrala si darcek k meninkam,, a poobede sme uz doma oddychovali ..
dnes mi nejako viac tvrdne brusko,, aj krize bolia,, ale asi ako vravite s pribudajucimi tt to bude len horsie,,
takze sa mame naco tesit.. co luci?? 😉

kwetinnka
19. aug 2009

Urcite to zvladnete...aj my to zvladame..len sa treba niekomu postazovat 😉 . a vy uz snad nebudete mat take teplucko...:o)

juliett99
19. aug 2009

no veru,, uz nebude tak teplo, ja sa skor zas strachujem zo zimy ze este na zimu si bude treba kupit nejake veci,, svetrik,, hadam az taka zima nebude,, 😒

kwetinnka
19. aug 2009

akurat som na to niektory den myslela ked sme sa bavili o otom ze ste vlastne tehu viac rocnych obdobi...ze to asi bude chcciet nejaku vacsiu bundu

juliett99
19. aug 2009

vsak to,, pochybujem ze sa do nieco zmestim co mam doma.. dokonca ani nemam ziadny teply svetrik.. 😠
veru viacero rocnych obdobi zazivame ako tehulky,, 🙂
no na druhej strane som happy ze s to vobec zadarilo,, 🙂

kwetinnka
19. aug 2009

ved to urcite,clovek nerozmysla nad tym ake rocne obdobia ho zastihnu..svagrina chodila celu zimu v teplakoch a muzovej bunde..ako reper...no moj styl to nieje ,ja by som si urcite nieco kupila....

juliett99
20. aug 2009

dobre ranko babuchne,, este spite??
ako je to mozne aj chcemmmmmmmm ☹ ☹ ☹ ☹ isla som spat o 1 a uz buntosim,,heheh ale dnes zatial buntosim sama, drobec este buva 😀 😀 😀
ved to kwetinka ze ani moj styl to nieje ,, ale na druhej strane peniazky chybaju 😠 si stale nieco kupovat a zas velke co dlho neponosim,, ale tak dohovie mozno sa este jedno podari a potom vynosim no nie?? 😀 😀 😀

luka04
20. aug 2009

ahojte....Juli, asi si este zalomila, co?? 😎 😀 joj ani nechcem mysliet na jesen, v com sa budem gulat...nohavice mam, ale vrchy ani nie...ved uvidime...ketinnka...ako sa citis?? 😅

silvuskaa
20. aug 2009

Ahojte babule...vy taaak skoro vstavate, ja kazdy den potiahnem minimalne do 8:30hod., dnes som vstavala o 9. Ale zato som bola ale 4x v noci cikat.
Tak vcera som isla na CTG a sestricka ze som tam skoro, vraj ma mali objednat az na 39tt, takze som sa zbytocne prehnala, parada ako ma objednali tak som aj prisla.
No to vam nezavidim ze musite mat oblecko aj na leto a aj na zimu, ale ved skuste zohnat nieco take co vynosite aj ked nebudete mat brusko, aj ked bunda taka asi ani nie je 😒