Ratanové hojdacie kreslo. Kontakt, kto to vyrobí?

nevesta
3. jún 2008

Ahojte, mama bude mat 50. narodeniny a jej prianim je toto kreslo.
Neviete mi dat niektora kontakt na niekoho sikovneho, kto by ho dkazal vyrobit? Idealne v okoli BA, Senec...

Prosim piste mi kontakty do IP. 😉 Dakujem 🙂

nevesta
autor
3. jún 2008

Nikto? 😕

womenne
3. jún 2008

A nemaš lepšie ho kupit priamo v predajni?škoda že nebyvaš na severe v polsku je ratan hrozne lacny,som tam kupila velky koš na pradlo a vyšiel ma na 500.-a u nas stoji 1500.

emjee
3. jún 2008

musi byt ratanove? my sme svokre kupili taketo https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... je velmi pohodlne a dobre sa don "nastupuje a vystupuje" 😀

dididi30
3. jún 2008

no ja som kupila hojdacie kreslo , nie ratanove a nie pre svokru, pre seba 😀 budem v nom uspavat a kojit drobca 😀

andrea78
3. jún 2008

rodičia ho majú z poľska, stálo 1 500,- ,má 5rokov, je celé leto vyložené na balkóne a bez známok nejakého poškodenia....stálo 1 200,- 😉 takže ak by som ho potrebovala, tak to sa istotne oplatí vycestovať, videla som ich tak aj minulé leto za rovnakú cenu 🙂

andrea78
3. jún 2008

ospravedlňujem sa,
nejako sa mi to pomotalo s cenami 😀 , malý mi sedel na kolenách a časť napísaného textu zmazal, poriadne som si to neprekontrolovala...takže uvediem to na správnu mieru - stálo 1 500,- (no vtedy sa dalo ešte s predávajúcimi jednať, takže ho mali za 1 200,-.............keď sme boli minulé leto naposledy, tak za zjednávanie cien už neboli ochotný pristúpť 😀 )

nevesta
autor
5. jún 2008

Emjee, ano to bola ako podmienka... No do Polska sa mi velmi nechce, ale mozno jej nakoniec kupim take, co mas ty Emjee, kde si to kupila? A za kolko?

nevesta
autor
5. jún 2008

Jaj kukam, ze si to nekupila ty 😅 Ale radsej by som chcela ratanove... Aj som mala kontakt na jednu tetus z Hrubeho Suru tusim, ale som ho stratila 😒

emjee
5. jún 2008

my sme kupili take iste / podobne, aj s tou podlozkou pod nohy (ta sa hupe tiez) a na boku s odkladanim na casaky - v leviciach, tusim za 4000,-

ikke
5. jún 2008

ratanove, akoze taketo:
http://www.ton.cz/eprevue/FabricSelector.po;jse...
93649608&ScreenWidth=1280&ScreenHeight=1024&ScreenDepth=24&ClientWidth=12
79&ClientHeight=795&=&event=item&iid=273
??? 😕

(musis si to pospajat, neviem najst kratky link...)

terezzka11
9. júl 2008
nevesta
autor
9. júl 2008

Dakujem babule, ste zlate 🙂 nastastie si to rozmyslela a vybrala si iny darcek 🙂

bziki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz