Reflexné nažehľovačky - skúsenosti

sisa0586
25. nov 2020

Ahojte, máte niekto s nimi skúsenosti? Ja som kúpila, a chcela som nažehliť na zimné bundy deťom. Ale teraz mi došlo, že zimné vecú väčšinou z materiálov, pri ktorých sa žehlenie neodporúča. Obrázky sa síce nažehľujú cez pečiaci papier, no aj tak sa bojím, aby som náhodou namiesto nažehlenia obrázkov viac nepoškodila bundy.Vcera som skúšala na bundu kt.má odporučené žehlenie na stupni 1 nažehliť obrázky, podľa návodu by sa mali nažehlovať na stupni 2 (niekde sa píše aj medzi 2-3), tak som nastavila žehličku niekde medzi 1 a 2, no na takej teplote sa samozrejme obrázky nenažehlili, ostali na fólii. Je tu niekto, kto sa odvážil aj na vyššom stupni? 😀

stanulienkat
25. nov 2020

Vsetko nazehlujem cez staru latku. Vydrzali mi aj oteplovacky.

sisa0586
autor
25. nov 2020

@stanulienkat Dakujem veľmi pekne za radu. Ešte sa opýtam - na akom stupni zvyknete nažehlovať?

stanulienkat
25. nov 2020

@sisa0586 skoro na maxime. Dam na to latku a jemne pohybujem zehlickou asi 10-15 sekund. Vyskusaj si na kusku handricky- odstrihni si kusok tej pasky a vyskusaj,kolko sekund ti staci.

sisa0586
autor
25. nov 2020

@stanulienkat Oki, ešte raz ďakujem za info 😉 vyskúšam

stanulienkat
25. nov 2020

@sisa0586 alebo vyskusaj kulilincek nazehlit na vnutornej strane bundy,kde to nie je vidno.