• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Reklamácia bez bločka. Je to zo zákona možné?

16. mája 2008 
Je to zo zákona možné, alebo sa dá len s bločkom? Vie mi niekto poradiť?
24. mar 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominica skús prečítať niekde tu
http://www.diskontbike.sk/sk/navody/rekl_poriadok.pdf

síce neviem či som sem mohla dať odkaz na stránku ak nie admin to zmaže, a ospravedlňujem sa
24. mar 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dominica neviem, ale v tescu sa dá aj bez bločka, tam keď vieš kedy si to kupovala tak v počítači nájdu kópiu :slight_smile: robí tam sestra tak viem :grinning:
24. mar 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa bez blocka nikdy nepodarilo reklamovat, ale kamosovi sa podarilo reklamovat po vianociach tesco sendvicovac. povedal, ze je to darcek a uz jeden ma doma a kedze bolo jasne ze je kupeny v tescu, tak navela mu vyhoveli a vzali spat aj bez blocka...
24. mar 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v Tescu to viem aj ja, robila som tam tiež :wink: , ale ja som kupovala v takom lacnejšom obchode, bloček vyhodila a tentoraz sa nezadarilo s kúpou, aj keď doteraz nebol problém a vždy bolo všetko kúpené ok, ale raz to asi muselo prísť a je mi to ľúto vyhodiť, aj keď zas nebolo to veľa peňazí, ale ja tak...
24. mar 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reklamaciu je mozne si uplatnit len na zaklade paragonu - to je vlastne doklad o kupe ktory musis predlozit..pokial niektory predajca prijme reklamaciu bez neho - je to len jeho dobra vola.....ale nie jeho povinnost
25. mar 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako pise nattie..
zalezis na koho natrafis ked pojdes reklamovat, ale vsetko je o ludoch...
ja mam skusenost,mne sa to podarilo, povedala som kedy som nakupovala datum a cas, nahodou som si pamatala a predavacka mi to nasla v zurnali teda v ich pokladnicnej paske...
25. mar 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ono sa to da vyhladat, ale napr. v hypermarketoch zapalti denne pri pokladni cca 5000 ludi. A pokial nevies presne datum, hodinu a pokladnu , tak to riesit nebudu, pretoze kto by sa v tom hrabal. Ale pokial je to napr. Tesco vyronok, z toh oje jasne, ze si to nekupila v Carrefoure, takze to urcite zreklamauju aj bez blocku. ale v malych obchodoch blocky treba, jedine, ze by si Ta pamatali a boli ustretovi. Ale pochybujem. Kazdopadne za pokus to stoji.
25. mar 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
díky baby, tak asi nič neporiešim... :frowning2:
25. mar 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, mne sa podarilo reklamovat bez blocka v malych specializovanych obchodikoch, ktore predavali tovar, ktory si poznali. Samozrejme, ze som to sla len vyskusat, ale podarilo sa. Islo napriklad o predajnu bizuterie v nasom meste a tiez v obchode, kde predavaju a aj si samy siju kostymi a podobne oblecko.
Dominica, vyskusaj, za to nic nedas... pri najhorsom ti to nezreklamuju...
25. mar 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

nenajde sa niekto, kto by mi vedel poskytnut vzor reklamacie? resp. co vsetko by mala reklamacia obsahovat - nejaku osnovu...konkretne sa tyka o reklamaciu ojazdeneho vozidla (kupovane od fyzickej osoby, nie autobazar) :confounded:...dakujem.
16. máj 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziadna dobra dusa co by "fundovane" poradila sa nenajde? :frowning2: :cry:
16. máj 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://referaty.atlas.sk/slovencina-a-cestina/gramatika/5979/reklamacia-(ukazka) :grinning: je to sice o niecom inom, ale v podstate to tam treba - kedy si co kupila, co sa ti teraz nezda a co ziadas
16. máj 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vseobecne rady k reklamacii kuk http://www.euroinfo.gov.sk/index/go.php?id=1193
16. máj 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj - emjee..si poklad...nauc ma tak dobre googlit :grinning: ...ja som nic nenasla :stuck_out_tongue_closed_eyes:....dakujem...aspon nieco od coho sa odrazim....na SOI sme uz zistili, ze v podstate je to reklamacia ako kazda ina a na jej vybavenie je tiez 30 dni aj ked ide o dost korun :frowning2: ...tak dufam, ze uspejeme :confounded:..dakujem este raz...napisala by som to so zapnutym "caps lockom" ale to sa nesmie :grinning: :wink:
16. máj 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. máj 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok