Reklamácia bez bločku

mevam
22. nov 2016

Ahojte,chcela by som sa opýtať ci ma niekto skusenost s reklamaciou BEZ BLOCKU.Minuly mesiac som si kupila v predajni Orsay krasnu zimnu bundu,ktora pekne sedi a naozaj hreje kedze je perova,jediny problem je v tom ze pierka z nej strasne vypadavaju cele sedalo v aute bolo od pierok,z bundy vycnievaju pierka ,co som si naozaj v predajni nevsimla,som naozaj zufala ☹ kedze som z nej mala obrosku radost.Tak som sa rozhodla ze ju pojdem reklamovat,problem je v tom ze neviem najst blocek od vetrovky,platila som kartou,takze vypis z uctu by bol,ale neviem ci to bude stacit,ma niekto s tym skusenost,uznali vam rekalamaciu?

evittam
22. nov 2016

@mevam Veľmi pochybujem.....bez bločku asi ťažko. Ale skúsiť to môžeš.

mevam
autor
22. nov 2016

http://www.orsay.com/sk-sk/presivana-bunda-s-ka...
Je to tato bunda,mate ju niektora?aj vam z nej tak vypadavuju pierka?co ste s nou robili ak ano,dakujem

catherinah
22. nov 2016

100 € a stoji za prt. To su dnesni vyrobcovia, uz sa fakt clovek nemozespolahnut a

sibalka21
22. nov 2016

bohuzial, nepocula som este ze by brali reklamaciu bez blocku, kedze oni musia mat nejaky dokaz o tom ze si to tam kupila aby mohli vyreklamovat...

marianna_peskova
22. nov 2016

Jediné miesto, ktoré mi napadá, že reklamuje aj bez bločku, je O2. Inak asi všade vyžadujú bloček.

mevam
autor
22. nov 2016

@catherinah ved prave,keby nestala az tolko tak by ma to velmi netrapilo,dufala som ze ju budem nosit minimalne 3 roky,ale uz po tyzdni som ju odlozila,bo som nemala na nu nervy

mevam
autor
22. nov 2016

Dakujem vam,takze som pravdepodobne prerobila ☹

36evina36
22. nov 2016

@mevam bez blocku sa reklamovat neda , môžem uviesť konkrétne že napr náš systém v práci vyžaduje k reklamacii číslo bloku inak nás kasa nepustí.

znama
22. nov 2016

da sa reklamovat bez bloku, normalne podla zakona. zober si vypis z uctu, oni si podla neho musia vediet najst vo svojom uctovnictve danu transakciu. ak ti vetrovku odmietnu reklamovat, smelo sa obrat na SOI

betka269
22. nov 2016

Nie, nezreklamuju ti to. Bez blocku, vypis z uctu ti bude na nič na 99% skús pohľadať v zákone, ale pochybujem. My sme bez blocku nebrali nič...

hiro
23. nov 2016

Kup novu a zreklamuj staru. Potom predaj obe niekde dalej, ci? 🙂