Reklamácia Izlato - obrúčky

jarkap1
18. máj 2022

Dobry den, obručky sme kupovali v novembri minuleho roka v Izlato BA osobne, 2 tyzdne pred svadbou. Ta sa kvoli covidu presunula na maj tohto roku.
V den svadby som obrucky vybrala a s hrozou som zistila, ze su poskrabane. Videli to dalsi 4 ludia (ci si vsimnu) a bohuzial potvrdili mi to.
Neviem ako je moznr, ze som si to nevsimla pri kupe.

Mam podla vas sancu to vyreklamovat?

bronik89
18. máj 2022

no toto je tazko povedat, ved len jedine zobrat obrucky a ist sa spytat do predajne co sa s tym da robit, je to velmi viditelne?

asia83
18. máj 2022

@jarkap1 Podľa mňa bez šance. No išla by som sa tam poradiť, čo s tým.

basska_b
18. máj 2022

Jeemine, sak to si treba prekontrolovat hned... teraz ti uz povedia, ze si si to poskrabala ty 😟 bohuzial...

mistymay33
18. máj 2022

Máš dve možnosti: bud sa s tým zmieriš a necháš to tak, nosením sa budú aj tak tie obručky odierať, alebo pojdes do zlatnictva a tam ich dás preleštiť. Ja mám zasnubný prsten a kupou som dostala aj každé dva roky servis, to znamená, že mi ho preleštia a vždy mi ho vrátia ako nový. Robí sa to bežne, v zlatnictve to vedia urobiť.

luliu
18. máj 2022

Absolútne bez sance

jarkap1
autor
18. máj 2022

@luliu
@mistymay33
@basska_b
@asia83
@bronik89 dik za nazory. Pojdem tam zajtra aj so sobasnym listom😏 Tuto sobotu po obrade som to zistila. Ja viem, ze asi zbytocne. Reklamnacne podmienky maju tak premakane, ze podla textu uplne zbytocbe tam idem😟

asia83
18. máj 2022

@basska_b Možno aj poškriabala. 🫣

ninka2222
17. máj 2023

iZlato po kúpe a zaplatení šperku už nekomunikuje.Neodporúčam tento obchod.