Reklamácia obliečok

petronela12342
2. feb 2023

Dobrý deň dievčatá idem na Vás s otázkou vi už ste reklamovali niekedy niečo čo už ste oprali a ozehlili. A či to bolo úspešne. Ja som si objednala obliecky vyprala a následne ozehlila keď prišli obliecky zdala sa mi jedna taká zvláštna ale vravím si že asi je len špinavá ak bola na sklade zaprášený. Obliecky som oprala pekne všetky spolu tak ako treba a následne dnes žehlila lenze jedna ibliecka je úplne ina ako ostatné všetky sú krásne snehovo biele a jedna je taká žltá aj iný materiál je úplne taká nepoddajná a jemná latka … myslite že mi zreklamuju ? Ďakujem

bluemoon24
2. feb 2023

Muzes zkusit, ale podle me budou tvrdit, ze jsi tu jednu oprala s necim tmavym a zabarvila se.

petronela12342
autor
2. feb 2023

@bluemoon24 napísala som mail dúfam že sa nejako dohodneme lebo som si vedomá toho že to nie je moja chyba 🙂

lamonita
2. feb 2023

Ja som závesy z Jysk oprala a zavesila- ved vyschnu. Vtedy som si všimla zatrhnutu nitku a akoby sa to paralo krizom cez zaves. Zreklamovali aj také. Bez problemov. Neobvinovali ma z chyby ani špekulacie

lubmar
2. feb 2023

Urcite reklamuj, ja som reklamovala obliecky, lebo aj po oprati divne smrdeli, bez problemov vratili peniaze.

petronela12342
autor
2. feb 2023

@lamonita tak to super hádam aj ja tak pochodim 🙂

petronela12342
autor
2. feb 2023

@lubmar ja nechcem vrátiť peniaze ja chcem nové obliecky :D lebo som ich fakt chcela ale žiaľ nastala chyba a keď už nepochodim s týmto tak akurát som si všimla že som objednala obliecky ktoré mali mať zapínanie na gombíky lenze mne neprišli ani na gombíky ani na zips ale len také na vsunutie ako v hoteloch to tam len tak zastrcia do takého zahybu . S tým už by som mohla pochodit či ? 🙂 :D

lubmar
2. feb 2023

Urcite ano, toto je ozaj padny dovod na vymenu, napiste potom, ako ste pochodili..

cipina
2. feb 2023

@petronela12342 ja som tak reklamovala...raz som ich oprala a ozehlila a zostali tam take pasy akoby "vyprate" (tie obliecky boli tmave). Vratili mi peniaze, lebo som nechcela iny kus, a este som ich aj poziadala o preplatenie postovneho, nakolko to nebol moj rozmar vracat obliecky, a vysli mi v ústrety 🙂

petronela12342
autor
2. feb 2023

@cipina pozerala som aj podmienky na odstúpenie ale je tam s výkričníkom písané že tovar nesmie byt opraty . Takže uvidíme zajtra budem volať ak mi neodpisu a určite dám vedieť 🙂

cipina
2. feb 2023

@petronela12342 mozno sa to tyka tovaru, ktory by si chcela vratit, ak sa Ti nepaci. Ked ma nejaky nedostatok, myslim, ze je ok to reklamovat aj ked sa operie. Ja som dokonca raz reklamovala jednu obliecku lebo mala malicku dierku s takou zmolkou - tam bolo zjavne, ze islo o chybu materialu, asi po pol roku a poslali mi komplet novu tu obliecku (ale to bola fakt draha znacka s kvalitnym servisom).

petronela12342
autor
3. feb 2023

@cipina no zatiaľ žiadne odozvy aj som volala nedvíhaju. Ale ešte som si včera všimla že som si objednavala obliecky na zapínanie s gombíkmi a mne prišli bez gombíkov tak ak nepochodim s tou farbou tak sa obratim na nich s tým že mi poslali niečo úplne iné ako somcsi objednala

cipina
3. feb 2023

@petronela12342 nuz ak je to ten isty typ obliecok, tak tam nema co byt taky rozdiel farebny. Drzim palce, nech pochodis 🙂 napis potom ako to dopadlo 😄

petronela12342
autor
3. feb 2023

@cipina tak dnes som volala s pani veľmi zlata mala mi ešte volať ako to vyriešila ale ešte nevolala . No povedala mi že teda poslu mi nové a na ich náklady poslem s5 tieto čo mám 🙂 tak snáď sa ozve 🙂

lusanko
3. feb 2023

@petronela12342 môžem vedieť, ako sa volal eshop? Tiež nejaké pozerám.

petronela12342
autor
3. feb 2023

@lusanko homa.sk 🙂 sú tam pekne obliecky no ja som chcela biele ako hotelové aby to pekne vyzeralo s prehozom ale materiál tých obliečok teda aspoň tých 3 super 🙂