Rekonštrukcia bytu

emma673
6. feb 2018

Ahojte. Kolko približne stojí rekonštrukcia 3 izb. bytu? Výmena rozvodov,elektriny,nové omietky,podlahy,interiérové dvere s obložkami,murované jadro s novou sanitou,WC.
Skôr lacnejší materiál.

belllinka
6. feb 2018

Rataj tych 15-20 tisic

davida
6. feb 2018

Neviem kolko trojizbovy ale my sme takto na kompletku prerabali dvojizbak a vyslo to 10.000 euro

belllinka
6. feb 2018

Tak otazke je aj ze v akom meste, aky velky byt, su predsa 3-izbaky aj 60 m, aj 70 m, aky je povodny stav, ci su rovne podlahy, steny, na akych majstrov narazite, je fakt velmi individualne...

emma673
autor
6. feb 2018

@belllinka myslela som rekonštrukciu komplet. Takze steny úplne na panel, podlahu vyrovnávať. Okolo 70m. A robila by to stavebná firma. Zaujíma ma taká priemerná cena.

kvetka_
6. feb 2018

pocitaj so sumou 15tisic a vyssie

princess59
6. feb 2018

my sme prerábali pred dvoma rokmi väčšina povybavovaná po známosti za lepšie ceny, kúpili sme byt v pôvodnom stave 70m2, a stálo nás to cca 25000,- ale aj so spotrebičmi v kuchyni, linkou, sanitou v kúpelni, podlahy, stierky, stropy, elektroinštalácia, voda, radiátory...

deti95060810
6. feb 2018

15000 e +

zalka
6. feb 2018

V závislosti od použitých materiálov, ich cenových hladín.
Niekomu stačia kachličky za 10e m2 a tebe sa môžu páčiť kachličky za 50e m2 takže ťažko povedať či to bude 15+ alebo 25+ alebo 10-

rybka16
8. feb 2018

Nás takáto rekonštrukcia úplne od piky (stavba nového jadra, nové elektrické rozvody, nové omietky, stropy, podlahy) vyšla na cca. 15-tisíc a to sme kupovali dosť drahý materiál. ALE, takmer všetko sme si robili sami - búrali staré jadro, strhávali tapety, zbíjali preč starú dlažbu, muž drážkoval elektriku, s otcom revíznym technikom to naťahali, jadro staval s kamarátom, vodu sme robili sami, obklady tiež, podlahy sami kládli, kuchyňu sami skladali a podobne. Jediné, čo sme v byte mali hotové, keď sme ho kúpili, boli vymenené okná. A jediné, čo sme si dávali robiť niekomu inému, boli omietky a stropy. Nerobili sme to kvôli šetreniu, mali by sme aj na zaplatenie firmy, ale chceli sme to mať urobené dobre a nájsť schopnú firmu či majstrov je ako ruleta, tak sme si to radšej všetko robili pomaličky sami (muž je na také veci šikovný a mal mu kto pomôcť). Ak chceš dať všetko robiť firme, pripravila by som si aspoň 20-tisíc, ale tiež to závisí od mesta. Ľudia, od ktorých sme byt kupovali, si dávali takto 3-izbový byt prerobiť v BA a stálo ich to 30-tisíc. Ale predpokladám, že materiály tiež volili drahšie.

erika456789
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tibor1992
26. sep 2019

Dobrý deň zaoberám sa obnovou bytového jadra , plávajúcim podlahami , kuchynskymi linkami a mam aj partakov na vodu a elektriku a mnoho ďalšieho ,pôsobim hlavňe v okoli Žilina , Trenčin , Bratislava ,kludne mi napíšte dám Vám tel. kontakt na mňa ;) rátajte 15 000 až 25000 záleží už na kvaliťe materiálov a vela ďalších činiteľov ako uz bolo spomenuté vyššie ...

viera
3. sep 2020

Ahoj ako si prosim dopadla s rekonstrukciou?Kolko ta to stalo?....Dakujem za odp.

monikam1989
5. mar 2023

Dobrý deň rada by som si dala zrekonštruovať 4 izbový byt. 72m.Nepotrebujem luxus len nahodit novú elektriku. Zmenšiť kúpeľňu. Potrebujem plynara a asi aj Vodnára. Koľko asi odhadujete cenu toho celého približne. Ďakujem krásne