• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Retiazka na cumlík s menom dieťaťa. Dá sa kúpiť aj na Slovensku?

1. apríla 2015 
Ahojte,
jedna naša známa v Rakúsku má takú peknú drevenú retiazku na cumlík, kde namiesto pár korálok sú písmenká a je tam vyskladané meno bábätka. Zisťovala som, kde to kúpila a objednávala to na internete, dala mi adresu http://www.liebeskind-shop.at/index.php?cName=schnullerketten-mit-namen-c-259&language=de%20:)))))
Chcela by som vedieť, či niečo takéto nie je aj na nejakom slovenskom internetovom obchode. Nestretli ste sa s tým? Cez google som nič nenašla.
Ďakujeem
15. máj 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som sa s tým teda ešte nestretla nikde :slight_smile: vyzerá to krásne :dizzy_face:
15. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano, mne sa to tiež strašne páči :dizzy_face: Ale nechce sa mi dať 7€ za retiazku a takmer 6€ za poštovné do SR :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ak nebudem mať na výber, asi budem nútená, lebo by som to strašne chcela :grinning:
15. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Škoda,že moje decká nechu cumlík :unamused:
15. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava nechcú no možno to tretie bude chcieť :dizzy_face:
15. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
viky, tak korálky na kočík alebo kľúčenku :wink:
15. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Take iste retiazky - ale zial bez mena - sa predavaju v DM. No ale ide asi prave o tom meno, ak spravne chapem. :wink:
15. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zitaje, videla som tie drevené retiazky v DM. Ešte tak zohnať nejaké navliekacie písmenká, tak si to prerobím aj sama :grinning:
15. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika a je nejaký problém si tie písmenká dopísať na tie guličky? Ja som to tak spravila a vyzerá to veľmi fajn :wink:
15. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sue a čím si to písala? Nejakou fixkou? Ja by som sa bála, že to napíšem nejak kostrbato :grinning:
15. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno, fixou :slight_smile: ale kamoška to kreslila olejovou farbou a vyzerá to fakt krásne :slight_smile: a nemažesa to...ja to fixou sem tam prepisujem,ale to preto,že ten nápis už má viac než rok a ja to dosť často umývam :grinning:
15. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute obnovujem tuto temu je niekto kto z tej hore uvedenej stranky objednaval uz? Ja sa v tom absolutne nevyznam... Ale chcela by som ak by mal niékto zaujem mohly by sme si aj spolu objednat kedze je tam asi vyssie postovne... :slight_smile:
3. jún 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vyrabam retiazky na cumlik s menom z drevenych koralikov, fotky v albume.
1. apr 2015 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok