Riadite sa Feng shuei pri zariaďovaní domu?

etuska
11. jún 2008

zaujima Vas tato problematika?Riadite sa feng shuei pri zariadovani bytu/domu????

etuska
autor
11. jún 2008

ake farby volite napr. do interieru?-lebo ja osobne neznesiem biele steny 🙂

karolinkafe
11. jún 2008

No nieco som uz o tom pocula a nie je to od veci. Napr s tym umiestnenim postele v spalni atd. Nad tym mozno porozmyslam. A tiez nie som velmi na bielu 😵

etuska
autor
11. jún 2008

ja mam doma knihu o feng shuei,no je v nemcine 😢 😀 ,nerozumiem dokonale,ale je tam aj dost obrazkov 🙂
mna najviac fascinuju prave farby a ich vplyv na psychiku cloveka....v tej knihe sa pise aj kedy si obliect nieco cervenej, modrej farby a pod...

Karolinkafe-to s umiestnenim postele aj mna zaujima, musim preskumat na kt. svetove strany mame postele orientovane,lebo dcerka sa vo svojej posteli stale otaca 🙂

sue13
11. jún 2008

Ja verím Feng shuei. Aj pri zariaďovaní bytu som ju využila. 🙂 Hlavne čo sa týka farieb. 😵

etuska
autor
11. jún 2008

sue-mas nejake uzitocne linky,al. zaujimavu knihu?

monkula
11. jún 2008

Ahoj Etuška 🙂
Mňa feng-shuei zaujíma, až budem zariadovť svoje, tak sa budem riadiť radami tohto učenia... 🙂

etuska
autor
11. jún 2008

ahoooj Mon 🙂 -mame spolocne zaujmy 🙂
aj ja sa chystam ked budeme mat vlastny domcek...a hrozne sa mi paci aj japonska zahrada,kt. je sice upravena,ale vyzera tak trosku aj divoko a milujem rozne lavicky a sosky v zahrade-ale nie gycovych trpaslikov ,ci bocianov 😀 😀

etuska
autor
11. jún 2008

baby, beziiim na obed, vecer mrknem co je nove 🙂

dididi30
11. jún 2008

etuska ahoj.......aj moja mala sa stale v posteli otaca a sem tam aj na zem spadne, chudiatko 😅
hlavy mame momentalne smerom k oknu a v okne mame zvonkohru, vraj by to malo byt ok..

sue13
11. jún 2008

Skuste tu
http://www.fengshui-studio.sk/feng-suej/informa...

Neviem najst tu co mne najviac pomohla... Idem pozriet este 🙂

danulik
11. jún 2008
emjee
18. okt 2009

vieraj • 1d • Včera o 23:55
Ahojte, praktizuje niekto feng - šuej? Ževraj nemozem mat v obyvacke dvoje dverí? Prečo? Toto mi povedal chlapík, ktorý sa tymto ucenim riadi.
Dik za akukolvek reakciu.

dadis
27. jan 2010

ahoj, pokial viem, tak kazdy priestor ide zharmonizovat..ja sa teda do toho az tak nerozumiem, nam svagrina dala plan bytu, co kde mame mat, kde zvonkohry, kde aku sosku, aky obraz,kvet, krzstal, ake farby...byvame v panelaku, v obyvke mame tiez 2 dvere..

tanaba
30. jan 2011

2 dvere nie su vo feng shui problem. VELMI dolezite je, ako medzi nimi prudi energia čchi. Táto energia sa da usmernit, tak ako potrebujete.

tanaba
30. jan 2011

Dodatok. Nehovoriac o tom, ze ak by boli v obyvacke iba jedny dvere, tak by čchi nemala ako prudit von. 😀

zuzizuz6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz