Rigorózne štúdium popri rodičovskej dovolenke

michalajulka
17. máj 2017

Ahojte, máte skúsenosť s rigoróznym štúdiom na Katolíckej univerzite v Ružomberku? Konkrétne by išlo o odbor matematika. Ako prebieha, či sa dá zvládnuť aj popri rodičovskej,... Ako vyzerá skúška, z čoho pozostáva,... Zaujíma ma všetko, čo by stálo za zváženie... Vďaka

danusskaaa
4. dec 2018

Baby, prosím vás nemate vypracované otázky z matiky k rigoroznym skúškam? Didaktiku matiky, algebru a aritmetiku z Ruzomberskej univerzity? Moc by mi to pomohlo, lebo kopec mi ich chyba 😔

oliva03
8. dec 2018

Neviete náhodou, ci sa da vybrat aj vlastna tema alebo len tie , co oni urcili. pripadne mate niekto skusenost, ze by sa dala pouziť nejaka cast 2. ates. praca a pripadne doplnit , pozmenit? vdaka

danusskaaa
8. dec 2018

@oliva03 ja pisem teraz rigo a mam vlastnú tému. Sama som si ju vymyslela a skolitelka len nieco male upravila

lienkamiz
17. okt 2020

@miz ahoj, prosím ťa aj mňa čaka v stredu rigorozne konanie,a chcela by som sa spýtať ako to prebiehalo pri obhajobe práce či si sa mohla pozerať do pripravených materiálov a taktiež aj oponentske otázky či si musela všetko z hlavy hovoriť alebo si mohla mať vypracované a pozerať do nich,dakujem

miz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danusskaaa
18. okt 2020

@lienkamiz ahoj, my sme mali mat prichystanu krátku prezentaciu, ku ktorej mas este predhovor. Ja som nemala, a tak som len rozpravala a sem- tam sa nieco opytali (skôr tale z praxe, kde som videla problemy a ake). Potom som si vytiahla 2 otazky, mala som na ne cas na pripravu cca 15 minut kym rozpravala druha baba o svojej praci. Hned po nej som sla na odpoved, v ktorej ma stopli cca po minute rozpravania a pytali sa svoje otazky. Drzim palce