Robotický vysávač iRobot Roomba

erika789
13. dec 2015

Máte niekto tento vysávač, chcela by som hlavne vedieť ako to vysáva laminátové podlahy či ste s tým spokojný Ďakujem

guinevre
13. dec 2015

@erika789 Ahoj, my mame. Je to v pohode, kazdy alebo kazdy druhy den si to pustim, ale raz do tyzdna (pripadne dvoch tyzdnov) treba predsa povysavat "normalnym vysavacom", roomba ti povysava prach, vyzera to ovela cistejsie, ale take odrobinky a pod. to uz radsej vysavacom.

viktoria73
13. dec 2015

Aj ja ho mam uz druhy rok a mam len laminat...som spokojna a nelutujem ....treba ho sice aj sem tam vycistit no je to v pohode...

dominika6
13. dec 2015

@erika789
Ja ho mam 2roky a nesmierna spokojnost...najprv som neveriacky povysavala normalym vysavacom aj koberce a potom som pustila rombu a mala uplne plnu nadobku prachu...som nechapala....rano ju pustim ked idem prec z domu,vydrzi vysavat 3h.a ked skonci,sama sa napoji na nabijacku....
Tak isto nespadne zo schodov a prejde nizky prah cez dvere.

rybkanz
13. dec 2015

Mame ju rok a je to skvely pomocnik v domacnosti. Vsade mame laminat a v kupelni obkladacky a je to super. Ja mam skusenost ze povysava aj omrvinky aj vsetky drobne necistoty. Vysavam s nim raz za dva tri dni ale cistim ho po kazdom vysavani ale to zaberie ozaj len malu chvilku.

erika789
autor
14. dec 2015

takže samé pozitíva tak idem do toho, zajtra sa kupuje 🙂

dominika6
14. dec 2015

@erika789
ale model 770

viktoria73
14. dec 2015

Ja mam 780 ma dva najaky..som spokojna

jarhal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jarhal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viktoria73
17. jan 2016

S vysavanim som spokojna. Je nutne ho raz za cas vycistit..ja to robim v sobotu..vysava obden..pamaha hlavne pod posteliami, sedacou s., ale aj cely byt ...A ma aj ovladac a dva majaciky, ktore prepnes bud aby vysavallen cast izby a vrati sa spat di zakladne, alebo ho prepnem a vysava prvu a potom druhu a nakoniec tretiu cast izby .a potom sa vrati do nabijacky. Moj bol model predvadzaci z eshopu a stal ma 350€.Kompket aj s nahradnymi kefami a hepafiltrami.

jarhal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciaadamko1988
17. jan 2016

Ahojte som tu prvý krát. Vie mi niekto pomoct.

luciaadamko1988
17. jan 2016

Som lucia mam 28 rokov.Mam dve deti 12 a 7.Veroniku a Adamka.
Vypočítať si viete kedy som mala Veroniku.
To asi v tomto nieje podstatné.
Trapim sa lebo uz neviem kadiaľ sa mam vybrať Dosť mam taške obdobie s mužom neviem v sebe nabrať odvahu ako odísť.trpim dost psychiky ale aj fyzický.Bojim sa uz aj toho ze ma dost casto dopadaju depresívne stavy a uz len myslím na najhoršie naco tu mam byť pre koho.len sa pobrat na druhy svet a bude pokoj.Len Adamko mi to nedovolí kvôli nemu to neurobím.Ale stale len sa ničím.
Sebavedomie nemam žiadne proste sa citim jak handra a neviem si už pomôcť.
Nemam kAMarátky pre muza nieje ziadna dobrá tak nikoho nemám. Ak mi niekto vie pomoct ako sa stoho bludneho kruhu vymotat budem radaDakujem Lucia

jarhal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babsyt
31. mar 2017

@jarhal ahoj zvažujem kupu vysavaca ten model čo máš ty ako si sním spokojná? podarilo sa ti vychytať muchy? dakujem

jarhal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babsyt
4. apr 2017

@jarhal 🙂 dakujem krásne vybrala som nakoniec LG je aj s mopom a cenovo stredna trieda a ma tu baterku co davaju do roomby rada 900 + česke menu 🙂 tak sa snad dohodneme s nim 🙂)) pekny den

17crystal
4. apr 2017

@babsyt Ahoj, mohla by si mi napísať ako si s tým LG spokojná a o ktorý model sa jedná? Ďakujem. Tiež chcem kupovať teraz a váham nad Roombou a LG.

jarhal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
17crystal
10. apr 2017

Ďakujem za videjko. Z neho jasne vyplýva, že Roomba je lepšia. @jarhal z akoľko ho predávaš ty?

jarhal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
17crystal
26. aug 2018

Nakoniec sme kupili I Robot Roomba 996 a som spokojna...

mamahanka
31. okt 2019

Tiež máme roombu a až doteraz sme s ňou boli maximálne spokoní.
V posledom čase má však po vysávaní akoby všetku špinu, ktorú povysávala nazhŕňanú na kefách a neviem, v čom môže byť problém. Dodržiavame čistenie podľa návodu. Nemá niekto podobnú skúsenosť?