Rozkladacie kreslo na dlhodobé užívanie

kratulka
22. jan 2018

Ahojte žienky
má niekto skúsenosti s rozkladacím kreslom? Lebo v popise nabytkov sú aj že napr.len na príležitostne spanie. ..A čo take na stále spanie? jasné treba drahšie kvalitnejšie. ...Čo vy na to

sandral
22. jan 2018

@kratulka Ahoj,
ja som mala rozkladacie kreslo v podnájme počas VŠ a spávala som na ňom. Bola som max. spokojná, cez deň sa zložilo a večer s minimálnou námahou som ho rozložila. Nejak, veľký rozdiel som oproti posteli nepociťovala.

sissy27
22. jan 2018

No čo také na každodenné spanie... Že by kvalitný matrac, rošt, posteľ? Dá sa spať kdekoľvek, ale keď o pár rokov budeš mať problémy s chrbticou a platiť drahé rehabilitácie, kúpele a liečenia, tak si spomeň, ako ti bolo ľúto dať peniaze za posteľ a matrac.

dominika6
23. jan 2018

@kratulka to je problém si kúpiť na bazare posteľ s roštom a priplatiť sa na nový matrac? samozrejme že prístelky,gauče a kreslá niesú stavané na denné spanie..molitan je tam riedky a vyleží sa za krátky čas..načo je to dobré? na zdravie isto nie

rembura
23. jan 2018

kreslo je sice spratne, je na obcasne prespanie, ale z hladiska zdravotneho by som na nom nechcela dennodenne spat, pretoze to moze mat fakt zly vplyv na chrbticu a s tym nie je sranda, ta by si aspon v noci mala oddychnut

kratulka
autor
23. jan 2018

@sissy27
@dominika6
aby bolo jasné mne nie je luto priplatiť za kvalitu. ..Len priestor kr stiesneny. ...Tak zisťujem čo A ako
..

dominika6
23. jan 2018

@kratulka ked rozložíš kreslo je v dlžke tej istej ako postel..tak priestor je zrejme ten istý..až na to,že ked dáš tvrdý kvalitný matrac,môžeš cez deň na ňom aj sedieť

sissy27
23. jan 2018

@kratulka ak je miesto na rozloženie kresla, tak je miesto aj na pevnú posteľ... niektoré sa dajú počas dňa "prerobiť" na sedačku, napr. z ikea séria Hemnes - pekný prehoz, ozdobné vankúše a sedačka je na svete, plus má aj úložný priestor.
Alebo ak môžeš v byte robiť malé úpravy, tak "poschodovú" posteľ - vyvýšenú a pod ňou denný priestor... Tých riešení aj na malé priestory je dosť, len teda je to samozrejme aj otázka financií a či sa jedná napr. o krátkodobý podnájom alebo vlastné bývanie...

kratulka
autor
23. jan 2018

@sissy27

Áno je miesto na rozloženie kresla tak že sa nedá už nikde stúpit takže viem o com hovorím A poschodovú posteľ už máme. .. dačo poriesime hľadám moznosti
.ale aj tak dik
@dominika6

sissy27
23. jan 2018

@kratulka skús napísať detailnejšie aký priestor máte k dispozícii a čo všetko tam potrebujete mať, možno sa nájde nejaký dobrý tip 🙂

damoska
19. nov 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

nie je lepšie mat kreslo tipu loňoška? myslim take niečo https://www.sconto.sk/lenosky

mmmonika
8. mar 2024

@kratulka Čo si kúpila? Si spokojná?

kratulka
autor
8. mar 2024

@mmmonika poschodovu posteľ ešte jednu 😁

kratulka
autor
8. mar 2024

@mmmonika

V mieste kde stojím.na fotenie je ešte stôl... A okno sa celkom nedá dokorán otvoriť lebo zavadzia posteľ ale v rámci možností to naj čo som z izby vytrieskala a snáď sa podarí väčší byt kúpiť