Rozvod a vyhrážanie sa zobratím detí

7. máj 2020

Bojim sa podat ziadost o rozvod, pretoze sa mi manzel uz parkrat vyhrazal, ze mi zobere deti, ze ich neuvidim,
tie co ste to zazili, robil vam byvaly takto peklo dlho ?
ci to boli iba vyhrazky ?

eliska13
7. máj 2020

Veľa mužov používa takúto taktiku, lebo vie, že tým najviac žene ublizi.Ako sú veľké deti?nie je dôvod Ti brať deti max uhra striedavu starostlivosť.

canerko
7. máj 2020

Mne sa vyhrazal ze ak odidem od neho deti len cez jeho mrtvolu.Nebol zamestnany a ja som bola zivitel rodiny.Tak ked za posledny krat vyhrazal tak som mu povedala ze nech si deti necha a ze mu budem platit alimenty a ze je ma case abi som si aj ja zivot uzivala.Rychlo si to rozmyslel.O deti nije ze nebojoval ale on ani alimenty ne platy.naposledy v januari poslal.Videl ich minule leto.Deti ziju so mnou v inom state a on je nielde vo Svajcarsku.To chlapi maju take silne reci kym nedojde na lamanie chleba

mondolina
7. máj 2020

A kam by ti ich zobral? Čo by s nimi robil?

ladyloo
7. máj 2020

ono to nefunguje tak jednoducho ako si on mysli :D na takych hrdinov su na sudoch zvyknuti, to sa bat némésis..

vikusjk
7. máj 2020

citove vydieranie, zvaz, ci ma realne moznost ti ich zobrat, si bez prace, nedokazes sa o ne postarat? nebudes mat kde byvat? ak vies sudu preukazat, ze sa o deti postaras a nie si zavisla na drogách, alkohole a podobne, nebude mat sud dovod ti deti nezverit do opatery. Strach je to, co chce dosiahnut, tym ta ovlada. Drz sa!

evica01
7. máj 2020

@mondolina zavesil bynich maminke na krk tipujem. Dalsi frajer.

suzitok
7. máj 2020

Ja som si tým presla, ze ak odidem, tak sama, bez detí...dokonca nas zamykal doma, vzal mi mobil, kluce....nakoniec som odisla aj s deťmi k mame....samozrejme, ze ich chcel, ale prve co som spravila bola ziadost predbezna do mojej starostlivosti... potom sme sa sudili 7 rokov....deti boli samozrejme cely čas somnou, on nezmohol nic...v podstate ich ani nechcel, neviem co by snimi robil, ako by sa o ne staral, zrejme by ich dal ku svojej mame....jemu islo iba o to aby mne robil zle a držal ma v strachu,alebo aby ma donutil byt snim..
Na začiatku som sa umarala, ale neskor som tie jeho podania a vecne natahovacky na kuratele brala uz fakt s úsmevom....
Dnes onho zaujem nemaju...zostalo to v nich, co nam robil...

jajko22
7. máj 2020

Zalezi ci vie v tomto skorumpovanom štáte podplatit socialku a sudcu, ci má znamosti.

tenerifka
7. máj 2020

tvoj manzel je srandista

simuskaaa123
7. máj 2020

Ja som si tým prešla pri rozchode. Mala mala. Tom čase 10 dní, takže som rátala s tým, že súd bude na mojej strane. A tak sa mu podarilo spraviť tam zo mňa neschopacku ale dali mi ju.. Vydupkal si svoje a to. Mu stačí. Že to má na papieri. Reálne chodí raz do mesiaca na pol hodinu keď sa nudí a potrebuje si kopnúť.. Momentálne má mala 7 mesiacov ale jeho záujem je skôr o tom, že ma po uráža, pochváli sa frajerkou a bytom, medzitým mi vytkne každý značkový kúsok oblečenia co mám náhodou na sebe, pooduva sa ze za obliekam za jeho výživné, vynada mi ze mesiac malú nevidel a ide spokojný domov.. Na malú sa pozrie 2x a ani sa na ňu nepýta ani nič. Medzitým sa neozve. Ma súdom oprávnené prísť za malu 2x do týždňa

autor
8. máj 2020
autor
8. máj 2020

@eliska13 6 a 2roky. som este na materskej prave.

maciatkolulu
8. máj 2020

Tak daj dieťa do jaslí a chod do prace, aspoň to skus vybavovať. Dvojročné už nie je babo. Bývať máš kde?

autor
8. máj 2020

@maciatkolulu nie, nebyvame na Slovensku prave

maciatkolulu
8. máj 2020

Tak ak ste mimo, nekončí ti už materská?

autor
8. máj 2020

@maciatkolulu v septembri
mne islo skorej o to, ci ti muzi naozaj robia peklo aj po, ci su to len vyhrazky, ci to pokracuje aj po rozvode, ci je tu niekto kto aj rozvedeni zil s muzom pod jednou strechou docasne

maciatkolulu
8. máj 2020

Ak ste obidvaja Slováci, tak predpokladám, že ste sa brali na sk, kde teda bude asi aj rozvod, nemáš kde ostať na sk?

autor
8. máj 2020

@maciatkolulu nie sme obaja slovaci, nebrali sme sa v SR praveze

maciatkolulu
8. máj 2020

Nerozumiem, ste, či nie ste obaja Slováci?