Ruské videá v novom mobile

24. aug 2022

Ahojte, tak novy mobil vzatý z telekomu a v nom plno ruských videi , netusime co si o tom mame myslieť ani ako je to možné . Stretol sa s tym niekto?

jeanne14
24. aug 2022

Že ten mobil nový nebude zrejme. Šup s ním naspäť to telekomu

pribinak
24. aug 2022

Nový veru nie je

lubmar
24. aug 2022

Nam sa tiez stalo, ale s novou SIMkartou v Orange, a tam nam povedali, ze tie SIMky sa casom vracaju do obehu, ak uz su dlhsie nepouzivane cisla, ziadali sme vymenit, nakolko nam tam denne volalo aj 10 cisel zo zahranicia na to cislo, tak nechceli, ze to nie je dovod na reklamaciu🤨

ivkarel
24. aug 2022

Telekom šíri propagandu? :D

autor
24. aug 2022

@ivkarel
@jeanne14
@pribinak
@lubmar celkom tomu nechapeme lebo po zapnuti vsetko ok, ziadne stare ucty, telefon vyzeral naozaj ako novy aj co sa tyka nastaveni ale ked sa otvorila galeria, bolo tam plno tych videi ,uplne odveci...

jeanne14
24. aug 2022

O aký telefón ide ? Nie je to ešte na pamäťovú kartu ???
Alw tak ozaj nový nebude, možno nejaký reklamovaný, a zabudli ho komplet zmazať 😉 pripadne tam ozaj je pamatova karta

autor
24. aug 2022

@jeanne14 v telekome ma ubezpecovali, ze oni predavaju len nove zariadenia a mam kontaktovat vyrobcu - samsung, ze mi nevedia na to nic ine odpovedat. Je to samsung S22 5G

autor
24. aug 2022

@jeanne14 pam.karta tam nie je 🙂

jeanne14
24. aug 2022

Aj tak by som ho vrátila 🤷‍♀️ Nech dajú druhý a toto si riešia oni s výrobcom.

autor
24. aug 2022

@jeanne14 je to cudne, prečo prave len ruske videa, nic ine vobec, telefon zvnutra vsade cisty ...

niekto2hy
24. aug 2022

Alebo sa hral niekto na predajni.😎
Tovarenske nastavenia by mali dat mobil do povodneho stavu.

sszuzu8
24. aug 2022

@lubmar mne píšu vždy na Petra gratulácie 😃😂 aj na sviatky úplne cudzí ľudia. Viber ani nehovorím 🙊 tie karty mali iných majiteľov ale operátora to nezaujíma

autor
24. aug 2022

@niekto2hy toto mi tiez povedalo zopar znamych, ze sq mohol niekto hrat na predajni... jasne , ze telekom si chybu neuzna...

autor
24. aug 2022

@sszuzu8 aj mne na vianoce furt pise nejaky peter s rodinou ale netusim kto to je 😁🙈

sszuzu8
24. aug 2022

😂 😂

bennn
24. aug 2022

Otrieskal by som im to o hlavu. Veď normálne ich môžem podozrievať, že predávajú kradnuté telefóny a použité simkarty.

A zvlášť by som o tom napísal blog minimálne, lebo nikde žiadne také info nevidím.

kakcka1020
21. dec 2023

@bennn hysterak XD trapne