Ružové vlasy

lenocka12345
7. apr 2016

Ahojte 🙂 máte niekto skúsenosť s ružovou farbou na vlasy ? Chcem niečo ako na foto . Používam Igora Schwarzkopf - mala som obe ružové a stále mi vidno blond vlasy . Farbila som už 4x 🙂 ďakujem

warholette
7. apr 2016

@lenocka12345 chod ku kadernicke, samej ti to s fabrou z obchodu nikdy takto nechyti.

juhseverzapad
7. apr 2016

pokiaľ máš do 20, tak je to super. Ak máš do 30 a si bez detí, tak je to cool. Inak by som to neskúšala, ale fajn farba 🙂

lenocka12345
autor
7. apr 2016

@warholette práveže Igora je profesionálna farba . Nefarbím nikdy farbami z drogérky . Tá kaďerníčka mi dá presne to čo si viem kúpiť sama v špeci obchode 🙂
@juhseverzapad 😃😃😃😃 áno tak je ! Mám 30 presne a som bez detí 😃😃😃😃

bonaqa2013
7. apr 2016

ach jaj, 30 r. ženu si s takými vlasmi neviem predstaviť... 😀 😀 😀 😀

gapre
7. apr 2016

@lenocka12345 neviem aku konkretnu farbu si davas,ale teraz maju igora pearlesence a ta vyzera dobre.Alebo potom uz jedine kadernicke nech ti namiesa😊

priora
7. apr 2016

Nadherna farba.,, ja zvyknem nosit cervenu 🙂

lenocka12345
autor
8. apr 2016

@bonaqua2013 nevyzerám na 30 . Fakt. Minule sa ma učiteľ pýtal či mám 22 😃😃😃😃

@garpe presne tú mám a je to slabé. Stále vidno blond . Sķúšala som obidve ružové čo majú

miriam11
8. apr 2016

Baby to myslite uplne vazne? Minule sme s dcerou videli jednu slecnu s takymi ruzovymi vlasmi, mala aj kratku modru sukienku s volanikmi /slecna mala uz dakych 23 rokov/. Dcera na nu, ze aha mami, vila, to je urcite vila, vsak normalne by tak nevysla na ulicu, ze? Mala som dost. Ale fajn, ked sa to nosi. 🙂

lenocka12345
autor
8. apr 2016

@miriam11 neviem , je mi jedno co si myslia ini 🙂 rozumiem ze mnohym sa to nepaci , napr ani mne sa nepacia tie vyrazne ruzove a neviem ake , ale neriesim ked to ma niekto na hlave . Ved to ze mam 30 nieco znamena ? Okrem toho ze je to cislo . Ja sa citim dobre , este mlado a to povazujem za hlavne 🙂 bez ohladu na to ci mam okolo seba 5 deti alebo ziadne 🙂 asi tolko .....

maxiva
8. apr 2016

ved baby aj stare babky nosia ruzove,modre a fialove vlasy 😉 @lenocka12345 ked sa ti to paci a citis sa v tom dobre,tak sa netrap nejakymi recami.kazdemu sa paci nieco ine.a pokial mas problem,ze ti zle chyta ta ruzova,chod ku kadernicke,ona bude vediet ktoru pouzit,aby si bola spokojna.potom si ju mozes davat sama 🙂

evittam
8. apr 2016

@lenocka12345 No len farba je profesionálna a nie ty - ak chceš vyzerať dobre, tak jedine dobrá vizážistka a nič iné - osobné 20-ročné skúsenosti. Nikdy mi nestálo za to experimentovať doma sama a preto aj tak vyzerám ako vyzerám - vždy dobre a spokojne. 😉 A určite nie na pomaly 40 ako mám - to mi neverí nikto. 🙂

0silvia0
8. apr 2016

@miriam11 ale no, nech si každý nosí čo sa mu páči, aj víly v uliciach treba, nie? Ja sa pamätám ešte na časy, keď každá žena mala povinne na hlave trvalú a každá vyzerala v tom mikrofóne na hlave o 20 rokov staršie. Hocičo je lepšie ako mikrofóny na hlavách a la trvalá, hocičo 😉

lenocka12345
autor
8. apr 2016

@evittam ja som už poloprofesionál. Veď aj blond farbu som si namiešavala z neviem koľkých odtieňov , aj melír mám hoc som žiaden nerobila 😃😃😃ale vážne teraz , farbiť viem , aj peroxid primiešat viem 🙂 už som dostala tip na jednu tak budúci týždeň si po ňu idem . Ale asi tú tmavú fialovú..... teraz sa neviem rozhodnúť.... alebo tú svetlú ....
@0silvia0 tie baranie hlavy sú dôvod prečo tak rada pozerám staré fotky ;) škoda že si to nepamätám :(

nicollettka
8. apr 2016

@0silvia0 ze mikrofony, dobre si to nazvala :D :D

jamnicka
8. apr 2016
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

baby ale ruzove vlasy to je uz moc, nie??

mamickajanka
8. apr 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@jamnicka podla mna je to dost, ale tak mlade baby si to mozu este dovolit.. ale ked som minule videla staru zenu a mala do ruzova vlasy tak som mala dost

lenocka12345
autor
8. apr 2016

@jamnicka @mamickajanka podla mna ide celkovo o to co ide z tej zeny a celkovy vzhlad / styl . A samozrejme aj odtien zavazi 🙂

margaretkamirka
8. apr 2016
Používateľ margaretkamirka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretkamirka.

@lenocka12345 presne dobre si to napisala.. niekomu sa to hodi, pokial ma aj taky styl

gapre
8. apr 2016

@lenocka12345 a skusala si blond me od schwarzkopf,maju ruzovu aj fialovu.Ked ti to nechyta rovnomerne pekne na vlasy tak mas asi zly zaklad.Ale da sa pekne namiesat.Tak sup ku kadernicke a ta ti urobi vlasy ake chces.

lenocka12345
autor
8. apr 2016

@garpe nie , skúšala som len Igora , a nehovorím že mi nechytilo len to asi nie je tak pigmentované čo mi aj predavačka povedala že to bude také slabšie prirodzenejšie .
Vyskúšam Instamatic od Wella a uvidíme čo to dá 🙂

sonikca
Autor odpoveď zmazal
Zobraz