jamnicka
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.
jamnicka
8. apr 2016

nemusis si hned davat saty, kludne aj nejake nohavice, koselu, nahrdelni, vysoke topanky a kludne by som tak isla ako doprovod na firmemny vecierok.. toho co si mozes obliect je kopu len to treba vhodne doladit

jamnicka
8. apr 2016

baby ale ruzove vlasy to je uz moc, nie??

V diskusii: Ružové vlasy
jamnicka
8. apr 2016

nikdy to netreba nechat tak a riesit to, urcite chod k doktorke

jamnicka
8. apr 2016

v DM ich vazne predavaju??

jamnicka
8. apr 2016

dolezite je ze sa vam v tom dari 🙂

jamnicka
8. apr 2016

@evkafekete tak ale vies ja sa ani necudujem ze si chce najst v Bratislave gynekologa, co ked bude mat raz nejake vaznejsie problemy a musela by hned letiet domov do Malaciek. Vzdy je lepsie mat doktorov v tom meste v ktorom zijes, takze v tomto ju musis pochopit. V ktorej casti BA zije?

jamnicka
6. apr 2016

@bohjelaska ako som ja nenavidela tieto hodnotenia 🙂

jamnicka
6. apr 2016

@baska0905 musis sama vyskusat co ti sadne, kazdemu sedi nieco ine

jamnicka
6. apr 2016

baby ja ako na to kukam my sa furt len nahaname a nahaname a za cim??

jamnicka
6. apr 2016

@hope07 a nieco take ako bowling skusit 🙂

jamnicka
6. apr 2016

hlavne netreba z toho robit vedu a stresovat sa 🙂

jamnicka
6. apr 2016

@martina27777 Pekný deň, moja mamina bola pred pár mesiacmi na operácii. Dlho zvažovala porovnávala a nakoniec išla na kliniku, na ktorej bol aj otec ale už dávnejšie. Po pravde otec ju tam musel doviesť aby do toho išla. Bála sa celej operácie a hlavne výsledku. A teraz sa nad tým akurát tak smeje, že aká bola bláznivá, že mala strach 🙂 Čiže ak ti to zdravotný stav dovoľuje tak nevidím dôvod do toho neísť 🙂

jamnicka
5. jan 2016

vzdy treba vycesavat, bez toho by si sa toho nezbavila

jamnicka
5. jan 2016

jednoznacne usmev 🙂

jamnicka
5. jan 2016

ja uz som prestala kojit

jamnicka
18. dec 2015

niektore cestovky maju fakt biedny internetovy predaj, preto radsej chodim priamo do cestovky, tam mi vedia najlepsie poradit

V diskusii: Leto 2016
jamnicka
18. dec 2015

tie papieriky to je dobry napad :D

jamnicka
18. dec 2015

dievcata drzim vam palce

jamnicka
18. dec 2015

vyprazanu rybu a cibulove zemiaky

jamnicka
10. dec 2015

@resetka ja si myslim ze on funguje na takom principe ako si aj ty merias teplomerom a potom to zapisujes 🙂 aspon tak som to pochopila. Ja som ale mala obavu, ze ako to je ked spermia prezije v podstate niekolko dni, ze ci nemoze oplodnit alebo ako. Ale dozvedela som sa ze aj s tym cyclotest uz rata a je na to prisposobeny. @milica313 dakujem za link, pojdem si ho pozriet a asi aj hned objednat ak bude k dispozicii. Velmi ma zaujima ako to funguje, snad to bude fajn

jamnicka
10. dec 2015

tak toto nie, ked ho prvykrat kupat tak to ma robit matka!

jamnicka
10. dec 2015

ja sa tiez nesmierne bojim ako to bude ked pojde do skolky :/

jamnicka
10. dec 2015

ja som si tiez kamaratke dala usit.. original stoji nehorazne peniaze

jamnicka
10. dec 2015

maju ho aj v draciku, ale je najvyhodnejsie ho z internetu objednat

V diskusii: Kde kúpim Lego?
jamnicka
10. dec 2015

@johanka_de_arko ale ved o tvojej normalnosti nikto nepochybuje 🙂