Samsung verzus iPhone

exotlucynka
16. feb 2023

Krásny večer. Chcela by som sa spýtať že či skôr odporúčate iphone alebo Samsung, nakoľko rozmýšľam nad kúpou jednej z týchto značiek a nemám s nimi skúsenosti.
plusy, mínusy proste celkový dojem.
Ďakujem vopred za každú radu a odpoveď

tenerifka
16. feb 2023

@exotlucynka Iphone. Bola som dlhorocnou pouzivatelkou Samsungu, ale ako ma dcera videla niekolkokrat nervovat sa s pomalymi reakciami S, ze sa nemam trapit a prejst na Iphone. A mala pravdu. Samsung je ok napr. pre mojho manzela, ale pre mña uz tudy cesta nevede

vikusjk
16. feb 2023

@exotlucynka podla mna to je ako porovnavat taku novu Kiu v celkom dobrej vybave a nejake BMV. Mame Kiu a sme uplne spokojni, ale keby mam prachy, radsej by som brala BMV 😉
Moja osobna skusenost so Samsungom je, ze mam Galaxy A5 uz siesty rok a isiel v pohode, ale uz citit, ze je starucky. Neviem sa dokopat k tomu, aby som si kupila novy, ale zrejme ostatnem pri Samsungu

54tinka54
16. feb 2023

@exotlucynka iPhone, pretože ten mi nemrzol ani po piatich rokoch používania.
Ja by som už nešla do žiadneho telefónu s operačným systémom Android. Po dvoch rokoch katastrofa, pomalé a mrzlo každú chvíľu.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
16. feb 2023

kto ma iphone povie ten kto samsung zas ten .. ja by som iphone nechcela ani zadarmo ...mam samsung a som max spokojna.. ale aj ine znacky su ok .. je to len o zvyku ci chces androud alebo ios.. aj tak 80% platis za znacku a zysok za telefon

niekto2hy
16. feb 2023

@exotlucynka Napis si naco ho chces pouzivat.Telefonovanie,odoslanie SMS-MMS ti splni kazdy.

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mk1111111111
16. feb 2023

My sme Samsungaci a nic nam nemrzne, ale teda mame modely radu S. Najlepsie, ak si ich odskusas, co by Ti viac vyhovovalo, ja musim mat android, cez iphone pre mna cesta nevedie

mk1111111111
16. feb 2023

@dreamss ani sa mi nezda velky cenovy rozdiel medzi nimi, 14 pro a S23 su zhruba v tej istej cenovej hladine, ci sa mylim?

jeanne14
16. feb 2023

iPhone

srferreira
16. feb 2023

iphone. Darovala som mame, bratovi (do inej znacky by uz nesli), ja som presla na iphone pred 8 rokmi, manzel ma iphone. Taktiez by som iny telefon uz nekupila.

kleopatra114
16. feb 2023

iPhone , nikdy nemrzne , stále funguje aj najstarší model a hlavne má jednoduché ovládanie .

niekto2hy
16. feb 2023

@kleopatra114 ,,nikdy nemrzne" to by som netvrdil. V zime potrebuje fusak.😎
https://svetapple.sk/navody/vypina-sa-vam-iphon...

matana2
16. feb 2023

@exotlucynka iphon je srot. Je sice rychly, ale apky su platene, kamera ked chcem fotit nie je sirokouhla, a je predrazeny. Za mna samsung

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drago12587
11. dec 2023

Ide o kategoriu.. ludia tu porovnavavaju stare a lacne samsungy s novymi iphonami.. ide o to, že samsung vyraba fony za 120€ ako aj za 2200€..nove vlajkove lode Samsungu ale aj inych značiek s prehladom prekonaju iphone v kažsom smere. A fony nad 500€ nesekaju hadam poslednych 7 rokov.. a vlajkove lode to už v žiadnom pripade.. mal som kopec iphonov 6, 7+ , X , 12 pro, 14 pro. A sekal každy a jeden.. minimalne ovela viac ako konkurencia v rovnakej cene.. teraz mam s23 Ultra, žena 13 pro a ked chce čokolvek spravit, berie moj fon do ruky lebo to spravi lepšie . Ja mam multitasking ona ne, ja mam lepši displej, videa pozera na mojom, fotaky sa nedaju ani zrovnat, vsetko co foti tak na moj . Jej casto mrznu appky, nieco nefunguje atd....mne NIKDY.. jej barerka vydrži menej, taha so sebou nabijačky. Jej sa telefon nabija 2x dlhsie. Nema kopec appiek čo mam ja, proste je to velky rozdiel. Iphony su naozaj zastarane zariadenia.. ludia čo ich chvalia, mali stary a lacny Android čo sa zrovnavat nedávno