Secret - tajomstvo

lauritania
1. jún 2009

The Secret : úžasný dokument, ktorý sa stal obrovským úspechom nielen v USA ale všade na svete. Dokument je o tom, že sa dá dokázať úplne všetko, čo si zaumienime. Myslím teda som, stanem sa tým, o čom najviac premýšľam. V dokumente vystupujú rôzne osobnosti. The Secret zožalo obrovský úspech a vyšla už aj kniha spolu s audionahrávkou. Musím priznať, že mňa úprimne tento dokument pohltil. Snažím sa pozitívne myslieť, aby som priťahovala pozitívne veci do môjho života.Vrelo odporúčam. Učím sa myslieť len pozitívne / aj ked je to ťažké/ a nabíja ma to dobrou energiou. 🙂 Videla som aj film a čítam aj knihu. Už na tom fičíme všetky baby z práce a aj môjho okolia. A už sa nám aj začína dariť. No uvidíme , ako sa to naše myslenie vyvinie ďalej. 🙂 Ono je to celkom aj zábava. Už ste to čítali?

inka29
4. sep 2009

Ja som ju už tiež asi pred rokom čítala, doniesol mi knižku brat a za necelé dva dni som si ju prečítala lebo je super a už aj DVD som videla a je wwaaaauuuu....... 😎

natalschen
5. sep 2009

dali... dakujem za tip, skusim v knihkupectve kuknut, ci tu knizku uz maju, praktizovala som aj to dakovanie za uzdravenie, ale nejak sa neviem presvedcit, ze mi nic nie je, ked mi je blbo 24 hod. denne ☹ , ale skusam dalej

natalschen
5. sep 2009

inak baby... pri vizualizovani a tak.... zadavate si aj ten cas alebo dobu, do kedy by sa to malo stat - ja mam z toho taky zmiesany pocit - ako ze diktujem Bohu, ze co ma robit a este aj dokedy 😅 - ja viem ze aj krestanska viera vychadza z tohto isteho - pros a dostanes a ver a bude ti dane atd...ale aj tak, splni sa vam aj to casove ultimatum?

dali4
5. sep 2009

ja osobne ten čas tam nikdy naudávam...ale ani nejak neviem prečo 😕 ... nejako necítim tu potrebu.Aj napríklad čo sa týka peňazí,tak vždy ďakujem za to že mám nadbytok peňazí a nejakým zázrakom,keď som najviac potrebovala peniaze tak prišli v ten správny čas 😅 a do konca veľakrát mi prišla presne tá suma ktorá mi chýbala.Neviem,ja ten čas neriešim.Čo sa týka zdravia,tak si len vizualizujem že som zdravá,že sa cítim skvelo napríklad zajtra,alebo hneď teraz,keď mám napríklad zlú náladu,ale to si len predstavím,nehovorím zajtra sa budem cítit dobre... Ja ani veľmi nepoužívam tie slová "chcem", "potrebujem", ja hovorím ďakujem za to že to mám... a precítim to ako sa to ku mně blíži 🙂 . Knihu Uzdrav svoje telo by nemal byť problém 🙂 .

dali4
5. sep 2009

...zohnať. Som chcela ešte napísať 😀

depecko
17. sep 2009

ahojte babenky,dnes som si kúpila knihu,teším sa na ňu.Potrebujem zmeniť myslenie,snáď sa mi to podarí aj pomocou tejto knihy.Napíšem vám ako na mňa zapôsobila 😉

hanam
18. sep 2009

baby co mam robit ked by som chcela aby si moj muz nasiel dobru pracu...ako na to...ako mam mysliet...dakujem za rady...je to strasne surne pretoze on je uz zufaly a chcela by som mu nejako pomoct

teodorka
18. sep 2009

no predovsetkym za nikoho riesit Ty nic nevies ,kazdy rozhoduje o sebe sam a Tvoj muz nie je vynimka

hanam
18. sep 2009

nuz takze tajomstvom nejde pomoct inemu? alebo sa to da nejako prisposobit tento problem vo vztahu ku mne a zelat si pre seba...lenze ako...nejak neviem ako to sformulovat ☹

teodorka
18. sep 2009

myslim si ze tajomstvo by mal zacat pouzivat TM a zacne sa mu darit ale on musi byt iniciatorom pritazlivosti...Ty si mozes iba zelat byt manzelka uspesneho muza ale ci to bude Tvoj terajsi manzel to iba pan boh vie 🙂

hanam
18. sep 2009

😀 aspon sa mi vyjasnila tvar po tvojej poslednej vete 😀 😀 😀

hanam
18. sep 2009

MM sa na to asi neda ale ja verim ze to funguje...a tak skusim moyno to pomoye aj takto...neviem volim royne strategie ako to privolat ale asi nespravne

teodorka
18. sep 2009

😀 😀 😀
v podstate si zelaj hlavne hojnost vsetkeho a ono to pride aj ta praca uvidis 🙂

hanam
18. sep 2009

skusim...ked sa podari napisem 😉 inak teodorka tebe sa v tom dari? dokazes si aj vizualizovat? ja nieco ano nieco nie...je to hrozne tazke

teodorka
19. sep 2009

ja som ,,tajomstvo"vyuzivala aj bez tejto knizky ,kniha ma v tom len utvrdia a iba som si zaspominala co vsetko som v zivote chcela a co vsetko z toho mam a je to do bodky .Je pravda ze si nedokazeme nase zelania domysliet do konca a potom nam niektore zivotne etapy pripadaju ako nechcene ale ked ideme do hlbky vlastne sme si to co teraz zijeme predtym priali 🙂

simlenka
9. okt 2009

Ahoj,vcera jsem si koupila knizku Tajemstvi a musim rict,ze jsem zatim dost skepticka.Uvidime az to prectu,ale ted jsem ji jen tak prolistovala a zda se mi neuveritelne,ze kdyz budu chtit vyhrat sportku,tak ji vyhraju. Treba s uzdravenim sebe sama a zmeneni se,tim ze budu pozitivne myslet - to bych i pochopila,ale to s tema penezma mi prijde prehnany.No uvidime,nemam moc casu ted cist,ale budu se snazit.

katrin21
9. okt 2009

simulienka: zaciatok knihy je divny, pockaj kym bude dalej.. a necitaj ju na jeden dusok.. ale po troskach ked mas na nu klud 😉

teodorka: aj mne kniha len potvdrila to, co som uz davno tisila a citila 😉

blau
9. okt 2009

Ja som knihu dostala k narodeninam, este som si ju neprecitala, lebo ako hovori katrin21, treba na nu klud, a ten teraz nemam., ale uz sa na nu tesim, lebo tomu verim, co je tam napisane( kamaratka mi o knihe porozpravala) 🙂

katrin21
9. okt 2009

ja som vcera o tej knihe hovorile jednej znamej a ta mi po 20 minutach nascho tristvrte hodinoveho telefonatu napisala: katka , uplne si ma nabilia pozitivnou energiou, Citim, ze sa citim omnoho lepsie !!!!!

to je super , nie?

simlenka
9. okt 2009

Je pravda,ze jsem paf z toho zacatku,prijde mi to takove zmatene,divne zpracovane... Presto mam pocit,ze ta kniha z nas muze udelat lepsi a pozitivni lidi,ale neumim si predstavit,ze nam to tajemstvi da to,co chcem. Je tu nekdo,kdo si pral penize a prisly mu? Ja si ted treba preji,abych mela krasny porod,zadny stres,abych se dokazala soustredit na sebe a mimi (ikdyz je to jeste daleko) a verim,ze pozitivnim myslenim toho muzu dosahnout,presto nezalezi jen na me,ale i na personalu a okoli... Jen se bojim,ze treba prani penez je natolik povrchni zalezitost,ze ikdyz by bodly,tak si to treba ani neodvazuju prat.Myslim,ze to muze fungovat na nejaky psychicky fazi a jen u sebe same,ale jen v tom mysleni,zdravi a podobne.Ze ze sebe vnitrne udelam lepsiho cloveka,coz je samo o sobe krasne,ale neverim tomu materialnu no.

douglas
9. okt 2009

ja to nemozem najst na nete ☹
poradte

max007
9. okt 2009

moja kolegyňa tomu 100 verila že vyhrá vo firemnej suťaži už aj skrinu kupovala a ziadne peniaze nepritiahla. sklamanie obrovské lebo bola tou knihou až zmanipulovaná

dali4
9. okt 2009

max007...Tak toto je presne tá chyba, na ktorú sa v knihe upozorňuje. Hlavne to, že kolegyňa čakala na peniaze z firemnej súťaže. Človek sa má zamerať na peniaze, ano, ale nediktovať že odkial prídu...

dali4
9. okt 2009

douglas... čo nemožeš nájsť ?

simlenka
10. okt 2009

Dali,to tedy znamena,ze si nemuzu prat nic konkretniho? Napr. aby me muj muz miloval,ale mam si jen prat lasku? A kdyz si treba preju byt stastna,neni to zas prilis nekonkretni? Protoze abych byla stastna,tak musim mit zdravi,strechu nad hlavou,jidlo a obcas si udelat radost nejakou malickosti. Pomalu se do toho zacitam,ale tapu v tom. V podstate si ani nejde prat nic o nikom druhym,ze? Dam priklad. Udelam prusvih a preju si,at na to onen dotycny,ktereho se to tyka neprijde... Ale jestli to chapu dobre,tak takhle to nejde,ale kdyz preformuluju myslenku na: At mi to projde! tak uz je to vporadku?

marorlinko
10. okt 2009

ta kniha mi velmi pomohla,dostala som ju od svojej kamaratky, on aju ma ako talizman, ked som raz ju zacala citat, nevedela som prestat, mnohew veci som robila aj predtym a vychadzali, to som este nepoznala tu knihu, venujem jej este vacsiu pozornost, dokaze pomoct a povzbudit.

dali4
10. okt 2009

simlenka... V podstate je to všetko o tej vďačnosti. Ano, máš si priať lásku ale zároveň treba ďakovať za to, že ťa tvoj muž miluje, proste vizualizovať si to že ťa miluje a byť za to vďačná. Tak isto treba byť vďačná za tu strechu nad hlavou, jedlo, za to že máš tolko peňazí že si možeš dovoliť aj kúpiť nejakú maličkosť pre radosť a za to že si šťastná lebo toto všetko máš.
Myšlienka na : Ať mi to projde ! Je správná 😉

Možme si priať aj niečo konkétne, čo sa týka materiálnych vecí. Napríklad, chcem nové topánky... tak najprv sa ďakujem za to, že si mám čo obuť, za to že mám aj dalších trojo topánok, ale ďakujem aj za to, že si možem dovoliť aj ďalšie. Predstavím si tie topánky, po akých túžim a poviem si ďakujem že tieto topánky sú už na ceste ku mne 🙂 . Netreba sa starať kde ich kúpim a za čo.

dali4
10. okt 2009

Tam je doležité prijať tú skutočnosť že to , po čom túžim, dostanem. To že niečo chceme je jedna vec, prijatie za svoje a vďačnosť za to, druhá . Nestačí len chcieť...

teodorka
10. okt 2009

fakt je dolezite vazit si co uz mas a nebedakat za to co nemas a ono pride vsetko co si ziadas 🙂

dali4
10. okt 2009

presne tak 😵