Sen - vypadnutý zub, ale s pozitívnymi pocitmi

marsmykkok
16. dec 2023

Toto sú sny, čo u mňa znamenajú často smrť blízkeho a nemám ich rada. Len teraz sa mi snívalo trocha inak. Prešla som si jazykom jemne po zadnej strane zubov a zub bezbolestne vypadol, bez krvi, ešte som sa potešila že ako ľahko je preč, že aj tak bol oslabený-tenký a časť chýbala. Stretol sa niekto s takým snom a čo to znamenalo?

thereisabear
16. dec 2023

Možno zomrie niekto, koho nemáš rada 🤷‍♀️

marsmykkok
autor
16. dec 2023

@thereisabear Mám v okolí ľudí, čo mi robia veľké ťažkosti v každodennom živote, tiež mi také napadlo, že smrť, ale pre mňa pozitívna, že mi nebudú robiť zle už. Hoci to znie teraz sprosto čo píšem a nikomu smrť neprajem samozrejme, radšej keby zmizli preč alebo mi dali pokoj.

stanulienkat
16. dec 2023

Neznamena to nic.

bloger
16. dec 2023

@marsmykkok Väčšinou to znamená smrť.

nairia
16. dec 2023

mne sa raz snivalo, ze som tancovala bosa v svadobnych satach a potom mi zacali vypadavat vsetky zuby, chytala som si ich do dlani a smiala som sa pri tom... nezomrel nikto...

cacianka
16. dec 2023

Čo to znamenalo ?
Nič.
Sníval sa ti sen, nič viac.

nik7171
16. dec 2023

@nairia mne sa casto sniva jeden a ten isty sen ,ze si tiez zacnem vsetky zuby vypluvat do dlane a nikto nikdy nezomrel nastastie

deti95060810
16. dec 2023

smrť...ak to bol zub vpredu - blízka osoba, ak viac vzadu - vzdialenejšia rodina alebo niekto známy...

marsmykkok
autor
16. dec 2023

@deti95060810 úplne zadný

deti95060810
16. dec 2023

@marsmykkok ďaleká rodina...

janulik2008
16. dec 2023

Ja som tomu neverila a vlastne možno to ani nemá súvislosť ale mne sa tiež nedávno snívalo že mi vypadol zub a o pár dní zomrela kolegovi manželka 😶

mikadooo
16. dec 2023

@marsmykkok ja teda neviem, ale celkom na to zaujíma, či naozaj niekto zomrie a či to bude človek, ktorý ti znepríjemňoval život. Mne sa aj snívalo s vypadnutými zubami ale nemám tušenia či potom niekto zomrel alebo nie (teda niekto niekedy potom určite zomrel, aké časové hľadisko sa berie do úvahy?).

martinmmartin
17. dec 2023

Ja to lam presne naopak. Ak sa mi nic nesniva tak hned potom zomrie strasne vela ludi. Sice ich nepoznam ale predsa . A ked sa mi snivalo ze som mal drevene zuby, den na to Dacia uviedla na trh nove Sandero

martinmmartin
17. dec 2023

@mikadooo Zaujimava otazka. S tymito vecami je to tazke- kazdy si to uz dajako napasuje aby mu to zrovna do kramu sadlo. Ked ti niekto zomrie bez sna o zuboch tak si na tieto pranostiky ani nespomenies, ked sa ti sniva o zuboch a nikto blizky ti nezomrie tak si to tiez moc nevsimas ale boze chran ked sa tieto dve veci stretnu- moze sa stat ze ti fakt niekto zomrie po sne o zuboch a tym padom tuto jednu epizodu budes brat ako neochvejny dokaz ze nieco ja tom ue a cely zivot o tom budes blabotat . Na tie ostatne umrtia bez sna o zuboch samozrejme zabudnes

marsmykkok
autor
17. dec 2023

@mikadooo napíšem za mňa. 1 starká sa mi snívalo asi 2 týždne vpred a dokonca poslednú noc pred tým sa mi sníval aj telefonát, že teta volá že umrela a bolo tak a presne taký telefonát bol. Druhá starká opakovane mesiac asi pred. Strýko tiež opakovane pár týždňov vpred-možno 2-3. Nemusí nik veriť a zlachcovat, ale v tomto verím na niečo medzi nebom a zemou a veľakrát sa mi snívali nepravdepodobne veci čo sa do bodky stali.
@martinmmartin A ešte ten sen s vypadnutymi zubami všetkými sa mi nesnival nikdy, ale čítala som o tom a to asi smrť neznamená, mozog tak spracuje niečo iné.

mikadooo
17. dec 2023

@martinmmartin tiež to tak beriem 😉.

maminkadeticiek
17. dec 2023

Mne sa snivali poslednou dobou 2x sny s vypadnutym zubom,zrovna ma to v tom sne nepotesilo a nikto nezomrel.

janulik2008
17. dec 2023

@martinmmartin vieš že čo asi. Napr mne keď sa snívalo so zubom tak bohužiaľ jej nebolo už pomoci, dokonca o dva dni dlhšie vydržala ako vraveli doktori. Tiež mi to napadlo až tuším na druhý deň po tom ako zomrela :(