Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

terezicka
24. máj 2009

Ahojte hlásim že máme prvý zúbok 😀 Včera večer ešte moja mamina pozerala Lucke do pusy a vraví že tak skroo z toho zub ešte nebude. A dnes ráno cmúľala moje prsty a iba cítim niečo ostré, tak som rýchlo bežala pre lyžičku a tá začala krásne cinkať 🙂

luciankasebastianko
24. máj 2009

Gratulujem k zubku Lucke už chcem aj ja cinkať! 😝

terezicka
24. máj 2009

Inak Lucka už začala hovoriť aj bába 😀 A dneska keď mrnčala tak sa mi zdalo že som začula aj mama 😲 A už si sama sadne v pohode, postaví sa keď sa o nás oprie, dáva sa na 4 ale ešte neprišla na ten systém čo má robiť 😅

terezicka
24. máj 2009

Lucia ďakujeme za gratulácie 🙂 Idem ja tiež pozreiť fotky malého

winona24
autor
24. máj 2009

neviem veru ew

veji katastrofa....ja už by som bola na psychiatrii

terezicka
24. máj 2009

Luci pekné fotky, hlavne tá vianočná je fakt super 😀

bubinko83
24. máj 2009

ahojte,

baby,mali vaše detuše teplotu pri zubkoch?

luciankasebastianko
24. máj 2009

malý (ospravedlňujem sa za chybu aj za tie ktoré urobim) cupka pekne keď ho držím keď plače žvatle len mama mamm.Teraz má obdobie Tata tat . Na zemi predvádza neakú zmes medzi plazením a lezením

winona24
autor
24. máj 2009

že 9kg dieťa a fifipierko....umrem....a čo už moja 7kg naty.....neviem prečo sa tu predbiehate,kt.má väčšie a ťažšie bábo.....veji....tvoj Erik vyzerá ako jeden a pol ročný.....to je až také super?

bubinko83
24. máj 2009

ani anš Filipko neni velky a vobec mi to nevadi.Je zdravučky a že neni slon mi nevadi 😀

anickaajanko
24. máj 2009

kamilka12
a cajik davas teply
lebo Branik by mi reval kym by som ho sla zohriat
a studeny to asi nieje dobre

chcela by som troska zredukovat nocne kojenie

lucinka aj nas maly presne tak ako pises tatat a plazenielezenie
je strasi od tvojho o 3 dni 😉

anickaajanko
24. máj 2009

len co zacnu behat tak sa im tak zmeni vaha postava
a dievcatka su lahsie
presne hlavne ze je zdravucky/a

terezicka
24. máj 2009

Naša Lucka tiež patrí medzi menšie detičky, v stredu na poradni mala 7600g a som spokojná, je zdravá, pekne papá ( keď sa jej chce samozrejme ) a nič jej nie je, takže nemusí mať 10kg...
Bubinko no keďže nám vyšiel dneska prvý zúbok, tak isto viem že Lucka len hnačkovala ( najmä v piatok a včera len trochu ), dneska zas hnačkuje...A teplotu som jej nemerala lebo sa mi nezdala že by mala. Ale trochu zvýšené teplota je vraj ok

kamilka12
24. máj 2009

anicka - keďže chodím spávať pred polnocou tak vtedy si dám prevarenú horúcu vodu do flašky a kým sa zobudí je taký vlažný ale jemu to nevadí...Inak chcem kúpit termosku a dávat vodu do nej, aby bola voda vždy akurát..

kamilka12
24. máj 2009

bubinko - Martin teplotu pri prvých zúbkoch nemal...uvidíme čo bude pri ďalších 😕

winona24
autor
24. máj 2009

ja si tiež dávam do termosky...a cez deň mi pije aj studený

anickaajanko
24. máj 2009

aj ja tak chodim spavat
ide to uz aj ja skusat

aj ho vyberies z postielky ci len das cajik
a normalne cez cumlik
lebo my uz pijem z toho poharika

winona24
autor
24. máj 2009

no nič idem variť malej obed

kamilka12
24. máj 2009

win - nemyslím si, že keď niekto napíše, koľko jeho dieťa váži sa tým "predbieha" 😉 Je to len fakt..ktorý sem napíše.

bubinko83
24. máj 2009

lebo vo štvrtok večer sme mali horučku 38 tak som v piatok rano bežala k dokine a ta ma skoro zožrala,vraj sme velmi starostlive maminky a hned bežime k doktorovi s dietatom.Vraj trošku zvyšena horučka nič neznamena.Tak ma vytočila .Ide vikend tak som pre istotu išla ,nakoniec nam povedala že ma trošku chytene hrdlo a dala antibiotika.Ale kedže sa mu teplota už neobjavila tak som mu ich ani nenasadila.
Ja myslim že to mal zo zubkov,lebo v poslednom čase je velmi nervozny a budi sa aj v noci s takym škreklavym plačom. Chudatko moje tak mi ho je luto.Co si človek vytrpi za tie zubiska,čo?

winona24
autor
24. máj 2009

kamil OK...ja Vám to neberiem...ja som len napísala svoj názor 😉

bubinko83
24. máj 2009

win,navar aj Filipkovy obed.Mne sa nece 😒 😉

kamilka12
24. máj 2009

anicka - my pijeme z flašky ..s pohárikom sa mi len hrá.. A áno, vyberiem ho z postielky, dám si ho tak ako ked som kojila..(posediačky) a dám mu čaj a on pije a pije..Možno v noci býval iba smadný..

anickaajanko
24. máj 2009

bubinko
ja by som jej povedala len za tolko ze na to je tam
keby nebolo nas maminiek tak je bez prace

aj ja by som s nim sla keby mal 38, na male dieta je to vela, to nie je trocha

bubinko83
24. máj 2009

anicka,presne na to je tam,ale oni su velmi mudre doktorky niekedy.A ked pridem neskoro tak mi povie,že načo som doteraz čakala čo som neprišla skor. Ale my mame napriek tomu dobru doktorku a tieto jej komentare neberiem až tak važne ,lebo viem že ona si to neodpusti a vždy musi niečo take "mudre" povedat.Chodila som k nej aj ja ako dieta takže ju trochu poznam už.Inak neni zla ona to okomentuje a zachvilu je v pohode a bavi sa ako najlepšia kamoška so mnou.
A pokial ide o moje dieta radšej tam pojdem 100 krat zbytočne ako raz a neskoro.

ka3n
24. máj 2009

ahojcek.bubinko, neviem, ci som sa pytala, ale prislo ti to? moj maly nemal teplotu pri dvoch zubkoch..

anickaajanko
24. máj 2009

musi "mudre" povedat ked je Mudr.

presne aj ja radsej zbytocne ako neskoro

bubinko83
24. máj 2009

ka3n ,ano prišiel mi kuponik diky moc. 🙂

anickajanko,predsa len ide moje dieta,takže si nepomože a može byt pani doktorka arogantna aka len chce 😉

anickaajanko
24. máj 2009

Filipko ma ake krasne auticko
peknucka fotka

bubinko83
24. máj 2009

anicka,dakujeme ,no to autičko ma velmi rad