Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
1. máj 2009

zuzi 😀 😀 si musim asi tehu plavky kupit 😀

zuzana1710
1. máj 2009

claudi,nesranduj...ved si schudla,co som videla na fotkach a dost..tak netaraj..to skor ja by som si take mala kupit.aj ked sa pokusam chudnut,tak nejak sa nedari...a kupaliskove akcie su predo dvermi.. 😅

claudinka
1. máj 2009

zuzi no od tehu som schudla, veru, ale ta pneumatika furt zavadza 😀

claudinka
1. máj 2009

oki lucim sa, maly vyvaadza 😖

zuzana1710
1. máj 2009

claudi,to si mozeme dovolit... 😀 😀

zuzana1710
1. máj 2009

ok..aj ja sa lucim..majte sa...a pekny zvysok vecera..pa

miriam24
1. máj 2009

Ahojte .. som tu len na chvilku .. chcem sa spytat na tu siestu chorobu .. lebo podla vsetkeho ju maly mal .. 3 dni v teplotach a od vcera je vyhadzany ... tie ktore ste s tym mali skusenost tak treba ho niecim potierat aby mu to zmizlo alebo to mam nechat tak? Dakujem 🙂

inak dnes sme si grilovali a bolo super .. teraz sa chystame pozerat hokej .. takze som zvedava kolko nas nabiju 😨 lebo neverim ze vyhrame .. no ale mozno sa zadari 😝

vejinka
1. máj 2009

miriam treba verit moja..vyhrame go go go slovenskooooooo 😵

vejinka
1. máj 2009

a ozaj ...som sa sprchovala a ked som sa uz utierala iba som citila mokre na bruchu potom na nohe...a kukaaam a to mlieko mi brutalne tieklo..tak som si rychlo prilozila ruku a hned som mala plnu dlan tak reku ochutnam..baby to bolo sladunke ako med..a to nejem sladkeho vela..no rychlo som sa doutierala a hladala syna..kto ho ma..nech pomaha mame vyprazdnit bandasky 😀

vejinka
1. máj 2009

chuda a tak sa asi prezral ...ale hned zaspal..drobciatko moje malinke a lahunke 😅 a boli ma brucho nemyslim ze to bdue mrcha..ale ja sprosta som xcela dokazat svokrovi ze si tiez viem dat do huby palec na nohe...nuz som si natiahla vsetko co sa dalo..ale nakoniec som ho tam dala..a odvtedy ma boli brucho a slabiny 😔

miriam24
1. máj 2009

veji .. fu no co som doteraz videla tak ma moc nepresvedcili 😒 ... ale jeden nikdy nevie ...

vejinka
1. máj 2009

miriam ja ani nesledujem...ale tak verit mozeme nie? 😉

vejinka
1. máj 2009

ja teraz popijam ladovu kavu a rozmyslam kedy pojdem spat..bud hned teraz alebo tak o deviatej jak chodievam..

vejinka
1. máj 2009

taaaaaaak pol litra je vo mne.. 😅

miriam24
1. máj 2009

no tak to ja tak skoro dnes spat nepojdem .. tu u nas je totiz taka oslava rozdelena na dva dni .. dnes sa grilovalo a zajtra bude slavnostny obed .. teta 40-tku a moj oco 50-tku takze to tu bude rosambo 😵

vejinka
1. máj 2009

waw...to ano ..my zasa oslavujeme v nedelu mama ma narodky a mame dvoch jaroslavov takze aj to sa bdue slavit teda troch ale svagra neratam ten uz dostal darcek 😉

vejinka
1. máj 2009

jeej ide panelak ..idem kukat

rony253
1. máj 2009

jeeeeeej, aj sa tu niekto ukazal, ja som nam urobila s muzom papat, a idem to tu dat trosku doporiadku.
Urobila som novy FOTOALBUM z navstevy z Kosic, ak mate cas tak kuuuuuuuuuuuuk, fotky z krstin musim este zpracovat, lebo ich mam na CD. Idem nam urobit cajik, lebo len a len soplime.

rony253
1. máj 2009

a zase prsi a fuci, no to je neskutocne pocasie. Zavidim Vam co teraz grilujete, aj my grilujeme stale v lete, no teraz sa tu v rakusku ani nahodou neda, od kedy sme opät doma este pekne pocasie nebolo. dnes poobede len akoze slniecko vyslo, tak som to hned vyuzila.

lisula
1. máj 2009

ahoooooooooooojte babenky. ahoj rony 😉

rony253
1. máj 2009

jeeeeeeeeeeej ahoj teta, zijes? gratulujem k tej skuske co si urobila. Ako sa mate, Misko uz nesopli.

lisula
1. máj 2009

super fotecky. posli mi ich do maila mas ip dikes 🙂

rony253
1. máj 2009

Lisul, co uz vsetko papate, mi pomalicky ochutnavame, aj chlebik aj masielko aj jogurtik a tak, no horsie je to, ze sa mi stale nalievaju prsia a mala, kedze je prikrmy nestiha aj mlieko pit, dnes som si musela dokonca odsat. No horor, odsala som 150 ml a papala z prsa az ked isla spat. Normalne som uz mala prsia jak beton a na boku tvrdy uzol, hned som schmatla tu odsavacku, ja uz nechcem ziaden zapal. AKo to mam robit, aby cez den aj mliecko pila, asi jej budem davat menej prikrm a viac kojit, ale na SLovensku som ju skoro len kojila a malo pribrala, tak ja uz fakt neviem.

rony253
1. máj 2009

hej poslem aj Sasax, len to je vela roboty a neviem sa k tomu dopracovat. zajtra slubujem

lisula
1. máj 2009

ten isty problem mam aj ja. nalievaju sa cici a nestiham davat ine papanicko. zatial sa z mozeme len na obed abo na olovrant, proste davam mliecko cely den. obcas jej strcim zuzlat aspon chrumky. musim daco precitat ako prejst na prikrmi. a aby som mu mohla dat normalne aspon 3x papkat. a len rano vecer a v noci kojit, ale ako to urobit? zviknem este si odst mliecko a na kasu na miesto vody dat, alebo mrazak. ale to po mesiaci vylievam, takze je to blbe zatim. 😖

vejinka
1. máj 2009

nam jogurt vobec nechutil...otrcil gambu a krutil hlavou 😖

lisula
1. máj 2009

mu som chcela napisat. jej kolko vas je deticky moje zlateeeeeeeeeeeeee 😒 ja som davala v poho prikrmi viackrat ale teraz sa mi rozbehlo mlieko este viac ako predtym.

jurocko
1. máj 2009

ahojteeeeeeeeeeee 🙂

rony253
1. máj 2009

vsak ja mam ten isty problem, rano som ju nakojila 2 krat, potom mala len trosku desiaty, a zaspala na hodinu a pol so mnou, cize sa nam vynechalo kojenie a rovno sme isli obedovat a poobede okolo tretej, ze ju nakojim, tak len trosku cucla a nechcela, tak som uz musela odsat potom o piatej sa rozhodla, ze by si dala cici a to som uz mala znova mlieko. neviem ako to mam urobit. asi budem musiet odsat ak nebude chciet.

perlab
1. máj 2009

Ahojte dievčatá, prajem pekný večer.
Rony, pozerala som fotečky zo Slovenska, sú krááááááááásne. Vidieť, ako sa vám všetci veľmi tešili. Mne by bolo po takej návšteve veľmi smutno. Sme tiež veľká rodina, navštevujeme sa a neviem si predstaviť žiť niekde inde, aj keď tu na tento systém občas riadne frflem. Rok som žila v Londýne, mala som sa tam ako prasa v žite, ale bolo mi veľmi smutno. Ale veď Rakúsko nie je tak ďaleko, však?

My sme dnes strávili pekné popoludnie u babiny a dedula, Romika ich má veľmi rada, babka na ňu hovorí takým nadsadeným hlasom a ona sa stále rehoce. Ja na ňu tak nehovorím, tak občas nezaškodí.

Juj letné grilovačky. Mno, ktože by ich nemal rád. 😉
Dnes dal mužík Romanke ochutnať jogurt, a ako jej chutiiiiiiiiiiiil. vôbec jej nevadilo, že to nie je teplé, takže začneme s jogurtíkmi asi skorej.

Miri, my sme 6.chorobu našťastie nemali, tak neporadím. ale nemyslím si, že by sa to malo natierať.

Olli a aký domček staviate? Mňa osobne to veľmi bavilo, s projektantom som stále niečo menila, pokým sa to na tých papieroch ešte dalo.

No, už to radšej odošlem, lebo som už napísala dosť. 🙂