Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
26. máj 2009

win, moja, teraz som ta nepochopila?

ollako
26. máj 2009

estela hoj ako maly?
boze uz ordinacia skoncila aj ja som z nej videla akurat figu borovu, kvoli vam 😝

eweny
26. máj 2009

ollako, ale ved este je

winona24
autor
26. máj 2009

ka3n...to bol fór na zmierenie...bože...si písala,že bodky sú sexi....tak som hodila bodky..sorry.... 😅

eweny
26. máj 2009

taaaaaaaaak a Beta je zrejme tehotna s tym sanitarom 😀

winona24
autor
26. máj 2009

presne presne EW......heheh

ollako
26. máj 2009

ew ja pozeram na nove 😉 zacala som, ked som byvala v prahe a tak pokracujem 😅

estella
26. máj 2009

win ahoj...no ako som uz dnes pisala jedny vysledky krvicky su dobre a cakame este na jedny...ale ja potom nerozumiem tomu preco tie hlieny ma stale a som z toho zufala....aj teraz zacina pokasliavat....ale ked sme boli cez vikend u maminy tak tam bol uplne ok....a vratili sme sa do NR a hned zacal kaslat....rozmyslam nad tym ze asi stravime cele leto na dedine u maminy....

eweny
26. máj 2009

ollako, jaaaaaaaj tak 🙂

winona24
autor
26. máj 2009

alebo to neboli bodky sexi???? blondína som???? 😅 😅

ka3n
26. máj 2009

aha..win, stava sa..neboj nie si prva ani posledna s ktorou som sa pochytila..ako vravim k zivotu patria hadky, ale zivot ide dalej..berme to tak sportovo..

brúúú

estella
26. máj 2009

ollako ani ja som nevnimala co sa dialo v ordinacii....ale hlavne ze som nedovolila manzelovi prepnut lebo ja to pozeram a neviem vobec nic o com to dnes bolo....

winona24
autor
26. máj 2009

estell tak mu možno nerobí dobre smog....dedina je dedina....ten vzduch je oveľa lepší...neboj....testy ukážu že či je niečo zle....neboj.....my sa už zase po dlhšom čase druhý týždeň boríme so soplíkmi.....

eweny
26. máj 2009

winon, no ty si teda cista blondina 😀

winona24
autor
26. máj 2009

ok

winona24
autor
26. máj 2009

však EW....heheh...a všade dokonca 😀 😀 😀 😀 😀

ollako
26. máj 2009

ja byvam tiez na dedine, ale kedze mame blizko novacke chemicke zavody neda sa povedat, ze mame cisty vzduch 😖

claudinka
26. máj 2009

ja pozeravam iba VKV a Panelak, na Ordinaciu cas neni nastastie 😀 ok babulky lucim sa s Vami, idem ja do hajan, mrtva som z dneska.. tak som toho vela postihala, velky nakup v tescu, oprat a vyvesat doobeda, upratat v kuchyni zopar policiek hura hura, na poste, v zdravotnickych potrebach vymenit topanocky malemu za vacsie, lebo teraz su nam zbytocne, kedze vonku este necupita, on len sam by chcel, bez mojej pomoci a to nejde a vzdy sa zacne jedovat potom.. cele poobedie som varila 😀 raznici a slepaciu polievku 😀 a tak dalej.. vyniest dvakrat smeti, v potravinach dole dokupit, co v tescu nemali 😀 som to ja ale sikulka.. a to neratam, ze maly sa mi patkrat pokadil doobeda 😀 😀 😀 bruu nocku

rony253
26. máj 2009

ahojte,
bolo tu rusno 🙂
ale nevyjadrujem sa, kedze ste uz dali tu hrubu ciaru.
Sarka spi od 19.45, poobede sme si schrúpli spolu asi hodinu a pol, ale v dome nie von, lebo sa ani dýchat nedalo, ale doobedu sme boli v obchode, tak pospala vonku tiez hodku, cely den sme sa hrali a varili a spievali a tancovali. Bol teo pekny dnicek, aj ked sa dost namrncala, ale to len preto, ze stale chcela robit nieco ine a mozno sa jej organizmus rozhodol, vytlacit aspon jeden zubok von. ked poobede v posteli pri mne mrncala, dala som jej na dasienko gelik a bola ticho, pohrala sa v tichosti s korytnackou a zaspinkala. A teraz vecer to iste 45 min bojovala, ze spat nebude, dala som jej gelik a povedala rozpravku a v polovici mojho rozpravania zaspala, to sa mi este nestalo, asi zacina cas rozpravok. Poobede sme si citali veeeeeeeeeelku knihu a ta za rehotala z kazdeho obrazku a ja s nou, ale tak, ze mi aj slzy tiekli a on sa smiala zo mna.

luciankasebastianko
26. máj 2009

Malý ešte ani nezakašlal dedinka je super za domom máme 4000 m2 lesa ale mám strach s kliešťakou

estella
26. máj 2009

no uvidime co bude dalej....ale uz to beriem tak s rezervou....nestresujem sa uz az tak velmi.....aj ked je pravda ze by som dala vsetko za to aby bol uplne ok....ale mozno casom a tym ako bude rast sa to zlepsi......

ja som mu uz aj skusala celo ci ho nema slane lebo uz som myslela aj na take veci ci nahodou nema cysticku fibrozu....ale aj som si o tom studovala na nete a priznaky sa nam nezhoduju tak hadam to nebude mat..... 😒

winona24
autor
26. máj 2009

ja by som hneď išla na dedinu....

babuci
26. máj 2009

kokos baby🙂))) dooooooooooobre, ze som tu nebola potom ako som sa vyjadrila🙂))) kriste zasa by som si s niekym skocila do vlasov🙂))

win, ale dnes by to nebolo s tebou🙂)))

jurocko mna si asi zaradila tiez medzi tie tri, co ta "nemaju radi", ale verejne ti napisem, ze je to hlupost. Mam ta rada a tesim sa na teba🙂))) a kasli teda na to🙂)) moj svagor pise napriklad v jednej sms bud iba y alebo i🙂))

baby este k tej strave v Larione. Dufam, ze sa nejakym sposobom nerozhodlo, ze sa polpenzia ci plna penzia uz nebudu dat objednat, lebo umrem🙂
Ja tam kuchynu nechcem ani vidiet. Aj Hippku podam len kucharovi, nech ju ohreje🙂)))

dneska som konecne objavila Hippku, ktoru maly totalne spraskal. Bola s morskou rybou, cestovinou a brokolicou🙂) hned som bezala kupit dalsie.

po kupani som mu dnes dala Paralen lebo bol jak besnos. Boli ho dasienko, ide nam piaty zubok.

estella
26. máj 2009

claudi ty si aka sikovnica..tolko toho postihat....ja v poslednje dobe nerobim skoro nic...musim s malym v jednom kuse chodit hore dole po byte....uz na chodul uplne kasle....keby aspon stvorkoval alebo sa plazil ale on je lenivy....

winona24
autor
26. máj 2009

babu......pomoooc...my sme si už tak trošku zo srandy skočili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už dosť

estell....joj cystická fybroza...joj...nestraš

winona24
autor
26. máj 2009

joj že piaty zúbok.....my ešte len dva máme...a nevyzerá zatiaľ,že by sa ďalšie tlačili

winona24
autor
26. máj 2009

STV - Chodili sme spolu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

estella
26. máj 2009

babu no tiez som si precitala tu vymenu nazorov....ale podla mna je to dost smutne ze to takto vyvrcholilo...podla mna je to tento konik na to aby si mamicky sprijemnili chvile alebo si navzajom poradili...a nie sa tu hadali...aj ked ako sa hovori kde je vela zien tam su aj hadky..... 😅 😅

Maximovi velmi chuti Hippka zemiaky,fenikel a kralicie maso....tutu uplne zboznuje.....

babuci
26. máj 2009

no ved to win🙂) ale asi fakt musim prehliadat hrubky lebo by som aj teraz vysvietila na cerveno jeden prispevok🙂))
inac aj ja mavam hokej s icok. ked neviem, tak pouzijem ine slovo. ina som ja vymyselnica, co?🙂)

winona24
autor
26. máj 2009

babu to robím aj ja.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀