Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
27. máj 2009

na pobavenie:

Študent na skúške z chémie dostane otázku - rozdelenie sacharidov. Neváha a napíše na papier : kryštáľový a práškový ! Profesorka si to prečíta a hovorí mu : "ak napíšete ešte väčšiu blbosť ako toto, máte skúšku !" Študent na to okamžite reaguje a napíše : vanilkový a škoricový ! 🙂

ba80
27. máj 2009

silwi, nasa zase petrzlen nemoze ani citit... 😀

ollako
27. máj 2009

ze zelena, myslela som zeleninu 😝

ollako
27. máj 2009

cladi dakujem za ochotu, ale ved hadam zozeniem aj inde 😉 ...
no idem daco pojest

jana.hcsba
27. máj 2009

ollako: no ja neviem, uz poradi. ja som nedala ovocie pokym nepapala poriadne zeleninu. a este ma napadlo, skusala si tam dat - primiesat svoje mliecko?

no, sme hore, tak ja sa idem venovat. zatial pa

babuci
27. máj 2009

krpec este stale stoji v postielke a nici angelcare a to uz som ho aj dokojila a uz mi spal na rukach. a hned jak som ho supla do postielky, tak vystrelil jak struna na dve 🙄

ollako
27. máj 2009

jani no rada by som , ale mozem mat prsia na prasknutie, aj tak odsajem max 20 ml,,a s takymi bolestami, ze nemam na trpezlivost..tak neodsavam..ja uz neviem, mozno sa to po case zmeni a teraz aj zubky ho trapia, tak aj preto tak vystraja 🙄

perlab
27. máj 2009

ahojte babulky, tak my dnes máme super deň, v záhrade nám od 8,00 do 13,30hučali stroje, robíme úpravy /konečne/, ale romike to evidentne neprekáža. vstala až o 9,30, potom spala od 12,00 do 13,30.
noc bola super, budí sa už iba 1-krát, cca o 2,00. inak tiež v posledné dni nevie večer zaspať, cestuje po celej posteli a rehoce sa mi do ksichtu. 😀 potom príde tatinko, zoberie ju a potom s nami ešte hodimu nadskakuje v obývačke. no komédia.

inak teraz taraz po celom dome naháňa loptičku, musím ísť za ňou, lebo na mňa vykrikuje.
pekný deň prajem 😉

luciankasebastianko
27. máj 2009

ollako ja používam Ariel profesionál odstraňovač škvŕn včera som vyprala aj čerešňové škvrny ale inak periem v babylovela. Baby viete ze v 101 drogerie majú akciu na huggies sú lacnejšie a dávajú k baleniu vlhčené obrúsky. 😀

perlab
27. máj 2009

pripájame sa k blahoželaniu erikovi a jožinkovi, všetko naj k trištvrterôčiku 😵

kamilka12
27. máj 2009

Mne je od rána nejako blbo od žalúdka 😝, asi by som si mala za jeden dať, vraj to pomáha 😀

Boli sme chvíľu vonku ale dosť fúka vietor..je tak čudne..teraz mi malý zaspal, dúfam, že pospí aspoň hodinu a pol..

kamilka12
27. máj 2009

Erikovi a Jožkovi gratulujem 😵

kamilka12
27. máj 2009

pozeráte na STV1 Kto šetrí ma za 3? 😀 To sú už len rady ako ušetriť.. 😝

ollako
27. máj 2009

dik za typ lucianka 😉

aj ja blahozelam k Erikovi a jojkovi 😵

maly mi spi uz skoro dve hodiny 😲 nie som zvyknuta, aby takto spaval, tak sme zase mimo rezim, tak traz neviem, ako bude do vecera, lebo ked sa teraz zobudi, do vecera bude dlho 🙄 ...
baby spavaju vam drobci este tri krat?

kamilka12
27. máj 2009

Oll - mne Martinko spáva už len 2 krát..doobeda 2 hodiny, poobede 1,5 hodiny..

perlab
27. máj 2009

aj moja princeznička spí už iba 2-krát

ešte odpoviem babuci na to kojenie: ja som kojila iba do pol roka, romika sa ostavila sama, lebo keď som mala už menej mlieka, tak ma odmietala a chcela iba fľašu /obdivujem rony ako to ona zvládla/
tiež bola zvyknutá zaspávať na cici, no a teraz mi zaspáva na fľaši. vždy jej musím zarobiť aspoň 60ml a do 5ich minút spí. ak sa to nepodarí, tak potom vyvádza 😀
inak to robím ako claudinka, nechám ju vyloziť, vyblázniť sa a potom zaspí hneď, ale na fľaši 🙂

perlab
27. máj 2009

ostavila=odstavila

perlab
27. máj 2009

kami, čo s tým stretkom v nr? vydela som na fb fotečky, ako ste boli v parku so zuzkou. ozaj si aká malinká 😉

perlab
27. máj 2009

no môj lezúň tu už lozí pod stolom a špekuluje s káblami od pc 😀

inak predchvíľou som si umývala vlasy, doliezla za mnou, tak som si ju postavila k vani, dala som si ju medzi nohy, aby nespadla a mohla som ten proces dokončiť. no mali sme zábavu, načahovala sa za vodou a tak ...

kamilka12
27. máj 2009

perlab - veru som 😉 V parku sme sa so Zuzkou stretli náhodou cez víkend..Ale mohli by sme nejaké to stretko zorganizovať..rada by som spoznala aj viaceré mamičky a bábätká 🙂 A myslím, že aj dadadulka by prišla..aj keď ..dávno sa tu neukázala 😕 Tak ..baby..kedy a kde? 😀

perlab
27. máj 2009

teraz sa idem vyfénovať, som zvedavá, ako to poriešim 😀

winona24
autor
27. máj 2009

ahojte babeny...tak my sme stihli absolvovať také ministretko s BB babami....aj tu je škaredé počko....nechce sa mi ísť už von....

GRATULEJEME 9 mesačníkom....bože to letí....

perlab
27. máj 2009

kde ste všetky, vonkuuuuuuuuuuuuu??????????????

kamilka12
27. máj 2009

perlab - nová fotečka v páse? 😉 Romika tam naozaj vyzerá ako princezná 🙂

perlab
27. máj 2009

ano kami, ahoj 😉 . nemohla som odolať, je tam rozkošná 😵

perlab
27. máj 2009

ahoj win 😉

perlab
27. máj 2009

bože tento môj štupel sa už hocikde postaví, teraz sa tu opiera o šuplíky ................ a bum-bác na zadok

winona24
autor
27. máj 2009

😉 😉

perlab
27. máj 2009

no nežmurkaj tu na mňa win 😉 , uvidíš, čo bude natálka o mesiac vyvádzať 😀 . ja tú moju chrumku nespoznávam zo dňa na deň.
bože už ju počujem z kuchyne, letííííííííím