Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
2. máj 2009

my dnes budeme mat na obed len sklicko paradajky-penne-cuketa, nejako sme nestihli ist na poriadny nakup kedze muz robil aj vcera aj cely vikend robi a vonku fuci tak sa mi v tom vetre s malym do obchodu nechce, takze sklicko to isti

eweny
2. máj 2009

evitka, to znie zaujimavo, potom daj vediet ci chutilo..my dnes mame rozne druhy zeleninky s kuracim maskom

vejinka
2. máj 2009

ew cize rizoto 😀

eweny
2. máj 2009

veji, ale ryza tam nie je 😀

evitkamalicka
2. máj 2009

rizoto bez ryze to znie zaujimavo 😅 😀

claudinka
2. máj 2009

aj nam chutia kukuricne chrumky 😀

hello ladies.. som tu tiez len na skok, idem varit obedik pre maleho a aj pre nas zemiaciky k masku..
noc bola pohodick.. od rana uz mame prvy spanok za nami, teraz sa hrajka v postielke, len keby sa nechcel o vsetko postavit, mam z neho plnu hlavu.. on nevie, ze ho vsetko neudrzi a tak to potom aj vyzera 😀 ale zatial sme vazny uraz nemali, i ked to ocakavam kazdu chvilku 😀 vy sa ako mate? co ma kto nove?

momoyka
2. máj 2009

no my stojime pri vsetkom, uz naozaj nemozem ani nohu vytiahnut od nej... ☹
rano sa postavila v postielke, my sme este spali, a tak s nou treslo dozadu, som myslela ze uz ma roztrepanu hlavu, neviem co tak zbuchotalo velmi, lebo trosku plakala ale velmi nie..
a pred chvilou zas v ohradke spadla dozadu...

najradsej by som ju asi na rukach nosila, pre istotu 😝

momoyka
2. máj 2009

ked ja neviem kedy uz co mozem jej dat, aby som nieco nepokazila..

takze moze chrumky, aj ked v podstate este nic neje? tym zeleninam po boku neda..

claudinka
2. máj 2009

ja to striedam.. chvilku tam, chvilku tam, chvilku tam.. inak sa neda 😒

rony253
2. máj 2009

jeeeeeeej aho claudi, zijes?
My papame kukuricne chrumky nesolene, a Sara ich krasne spapa, ja jej idem uvarit bez vajecnu cestovinu, co jej urobila prababka v Kosiciach a k tomu jej dam od HiPP ma este polovicu sklicka kukurica mrkva a telacie mäsko, no musi to dojest a nebudem to vyhadzovat, a chuti jej to. Desiatovali sme vyzivu jablko broskyna.
musim ist poobede na nakup, a nakupit Sare zeleninu na varenie.

rony253
2. máj 2009

ja musim Saru nejako zamestnat, lebo lezat uz nechce, len sa vsade pretaca na brucho a ked sa dalej nepohne zacne revat, po rukach ju vlacit, tiez nemozem v kuse, tak jej asi kupim chodak, nech mam chvilu pokoj a nech sa zabavi a trenuje nozky, nechcela som ho ale musim ju nejako zabavit, ked ju posadim a chytim za ruky, len sa na nohy dviha, ale sama nelozi, takze sa nema ako postaivt k nejakej skrini. no nieco musim vymysliet.
Momo vsak uz mozes davat skoro vsetko, pomalicky, ovocie, kase, zeleninku mäsko, uz mozu aj lepok, takze malinke kusky chlebika s maslom, Sara si to napriklad pekne zuvka a dam jej potom zapit cajik, a uz mozes aj probio jogurt a sem tam ak budes mat kedy alebo bude mala chciet tak ju nakoj.

eweny
2. máj 2009

no hlasim, ze jogurt nemal u nas vobec uspech..zjedol az 2 lyzicky, potom zatal usta a zacal hucat a jedovat sa, tak som letela po vyzivu jablko+mrkva a tu zmlel celu..

momoyka
2. máj 2009

ja by som chcela zachovat nejaku postupnost, ale asi mi to nevyjde...
ew, aj 2 lyzicky su uspech..

momoyka
2. máj 2009

my sa kojime stale ako o dusu, skoro vzdy..

eweny
2. máj 2009

momo, vsak vsetko pekne postupne..je kopec clankov a tabuliek o tom, tak treba nastudovat 🙂

momoyka
2. máj 2009

studujeme, ale aj nie, vies ze v praxi je to uplne ine,
som si predstavovala, ako vsetko pekne bude papat, a ona nic nechce, preto som zufala

ale dala som jej predchvilou tie kukuricne chrumky, tak jej velmi chutili..
jablcko velmi nechcela

eweny
2. máj 2009

presne tak, mas pravdu..prax je uplne ina..mne nastastie zatial Petko vsetko papa co mu dam..teda okrem karfiolu, ten velmi nechce..a mixujes jej to?..

ka3n
2. máj 2009

ahojcek babeny, tak uz sme dorazili z nakupov, moc sme tomu dnes nedali, sme kupili velky slnecnik na dvor, ale este premyslame nad novym sedenim a nad bazenom..takze idem kuk na net.

vejinka
2. máj 2009

jooj aj ja xcem bazeeeen..taky veliky a k tomu vilu a sluzobnictvo 😅

vejinka
2. máj 2009

dieta sa mi kazdu chvilku zobudi...spinka od jednej takze slusne..xceli sme ist von ale fuka hrozne 🙄

ka3n
2. máj 2009

no mne zatial postaci veji, iba ten bazen 🙂)

eweny, uz by si nemala mixovat, ja uz len pretlacam vidlickou a pekne to papa..aj väčši kusky. a uz davno papame aj sliziky.

vejinka
2. máj 2009

a ja kade chodim tade spim...prala som ale upratovat sa mi ani nahodou nexce 😖

vejinka
2. máj 2009

my sme dnes mali sliziky..a len vydlickou som mu to rozpucila a krasne papal aj vacsie kusky..ale zuby este nepouziva...kedy pridem na to ze ma cim hryzt? 😅

vejinka
2. máj 2009

teda vlastne on.. nie ja

eweny
2. máj 2009

ka3n mne zial este popucene nespapa, drhne ho to, tak mu mixujem..nechapem to trosku, lebo piskotku, chrumku,chlebik a bananik si pekne pohryzie aj vacsi kusok..

natasa8
2. máj 2009

ahojte... 🙂

ja som mala 2 tyzdne navstevu, tak som vas trosku zanedbavala... 😒

mala sa uz naucila posuvat na zemi aj do predu, este to nie je take pekne plazenie, lebo sa pritahuje rukami, ale uz sa vie dostat za hrackou co je pred nou, tak to je hlavne 🙂 Doteraz vedela len do stran a samozrejme do zadu.
Sedenie zatial nic, ani zubok ziadny 😒

papame na obed zeleninku s maskom a na veceru kasicku s vodou. Uz jej davam aj ovocie na olovrant, ale to jej nechuti, spapa len par lyziciek. Chrumky maju uspech aj u nas 😉

eweny
2. máj 2009

my sa chystame von aj ked tak fuci, ale vcera sme neboli a uz je z toho mrzky, je nauceny chodit kazdy den..a potrebujem ist aj do bankomatu, takze pojdeme..

vejinka
2. máj 2009

no maly este spi a ja spim tiez...idem si lahnut lebo nevladzem ani sediet..teda pokial sa nezobudi co bdue asi kazdu chvilku

claudinka
2. máj 2009

u nas ma zase najvacsi uspech asi ovocie, miluje banan 🙂 maly mi spinkal hodinku a pol, ale to iba preto, ze hajal s tatom, v postielke by to bola samoska polhodka.. sak sa aj zobudil po polhodke v posteli, ale tatino ho uspal.. akurat vybehol do tesca nieco nakupit.. nic sa mi nechce.. vonku sa vycasilo, konecne to nevyzera na dazd, ale von sa mi teda velmi nechce 😒

claudinka
2. máj 2009

maly zacal sam od seba sediet, teda aspon to tak vyzera, ale dlho este nevydrzi.. akurat kukam na nete nejake dupacky, chcem malemu kupit, lebo ako vsade vstava a lozi, polodupacky sa mu vzdy vyzlecu a ponozky ked ma s teplacikmi, tie si da vzdy dole.. tak aj dupacky aj podkolienky idem kupit, aj nejake capacky, lebo mame len jedny na zavazovanie a ostatne su mu este velikanske..