Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
30. máj 2009

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...
toto si posrite, mame take doma s ceresnickami z Ameriky a uz su aj tu na trhu, su fantasticke

rony253
30. máj 2009

Kto je zo Šale, je ten obchod tam
http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_con...
kocky ktora ste zo Sale?

winona24
autor
30. máj 2009

jurocko ja to nepoužívam...ja som si to vygooglila.... 😅 😅 😅

rony nie je za čo 😉

rony253
30. máj 2009

toto si precitajte, je to zaujimave, lebo kazdy kupuje tvrde topanky na prve krociky a tu pisu opak, preto mi sesterka povedala,ze v Amerike, sa v nich deti ucia chodit, Sarka ma ruzove s cerescnickami to od mojho krsniata, su fantastiske, presne ako tie s lienkami na obrazku, a stale si pozera na tie ceresnicky, musim jej este aspon dvoje kupit, preto sa pytam kto je zo Sale.

perlab
30. máj 2009

avojte, romika spinušká 😵

rony, pár dní dozadu sme sa tu o tom bavili 😉
ja som zo šale, nie priamo, ale pár km ... už som s tou babou mailovala, bud. týždeň ich idem omrknúť ... obchod nemá, ale dohodli sme sa, že prídem k nej domov, alebo do materského centra. som rada, že ich odporúčaš, lebo aj mňa to oslovilo v pozitívnom slova zmysle 😉

perlab
30. máj 2009

juročko, ahoj, máš u mňa jednotku s hviezdičkou 😉

rony253
30. máj 2009

dievky idem ja do sprchy a hajat. dobru nocku papa

rony253
30. máj 2009

ahoj perlab, tak to som nevedela,ze ste to rozoberali, nestihla som precitat, ja mam jedne od sesterky po malej su krasne a chcem este aspon dvoje, preto ak by si sla k tej babe, mohla by si mi tam ked ta pekne poprosim objednat a dam Ti adresu kam ich poslat prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. hned ti poslem aj peniazky.

rony253
30. máj 2009

kedze 10.6. letime do Kosic, nestihnu mi tu dojst lebo 14 dni sa caka, tak by som ti dala mamkinu adresu a tam by ich mohla poslat. perlab veeeeeeeeeeeelmi pekne ta prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, mozes mi poslat aj tvoje cislo cez IP, ja ti dam moje a ked tam budes s tou babou das mi vediet a ti zavolam, a s nou sa dohodnem ake chcem.

zuzana1710
30. máj 2009

ja varim pohanku...aj malej som ju urobila na obed...je to take tmave hnede piramidoveho tvaru...vari sa to ako ryza,ale upozornujem,ze ma zvlastnu vonu-smrad...

rony253
30. máj 2009

zuzi, ked ju kupim skusim.

zuzana1710
30. máj 2009

rony,ok..mozno nebude chutit..ani mne zo zaciatku nechutila,ale teraz ju mam rada...aj do vankusov sa dava pohanka ako vypln...ma uzdarvujuce ucinky

perlab
30. máj 2009

rony, samozrejme, dohodneme sa 😉

perlab
30. máj 2009

bud. týždeň sa mám s ňou stretnúť, tak ti dám vedieť 😉
mohla by si si zatiaľ vybrať, pošli mi to do ip, alebo na mail

rony253
30. máj 2009

perlab a mate peknu novu fotku 🙂
o.k. perla dakujem, dufam, ze tam pojdes co najskor. 😀
takze sa vazne lucim, vcera som isla spat o pol jednej a este som dnes dostala aj kramy, som unavena ako kon.
tak este raz prajem dobru nocku

rony253
30. máj 2009

perlab zajtra, sa na to posadim, jedne kupim este do 12 mesiacov a druhe od 12 mesiacov. zajtra ti poslem foto. papa

perlab
30. máj 2009

vďaka, rony 🙂
tak sme dohodnuté, pôjdem tam asi v utorok

dobrú noc 😉

luciankasebastianko
30. máj 2009

´Tak už je tu asi pustu tak idem aj ja buvať 😉 Brúúúúúúúúú

skrecok
30. máj 2009

Ahojte baby...
Dnes sme boli u svokry, dostal nejake darceky aj od krstneho na MDD. 🙂
Inak maly je odvcera opat chory, je zachripnuty, ale nekasle, teplotku nema. Neviem co mu mam dat na hrdielko, sirupy pre deticky su na kasel a cukriky na cmulanie nie su este pre neho vhodne, aj tak by nevedel cmulat. Ak sa to nezlepsi, tak v pondelok zas ideme lekarke. 😔

Chcela som pozriet tabulku, ale nedari sa mi otvorit. Ze vraj sa tam mam prihlasit. 😕

skrecok
30. máj 2009

Ach tie topanocky.... Ja som sa uz lekarky a aj v zdravotnickych potrebach pytala, ktore su najvhodnejsie a ze s tvrdou podrazkou. A niekde, napr. tu citam ze s makkou. No, mamicka vyber si! 😠 V utorok ideme na klbiky a opytam sa aj tam a som veeeelmi zvedava co povie.

johnie
30. máj 2009

dobru nocku babenka....
aj maminy 😉

skrecok
30. máj 2009

Dobru noc... 😔

jurocko
31. máj 2009

breee upršane ranko 😠 tak to bude MDD ked prsi..no hroooza a karin sa vypytuje ci pojdeme,ze ona sa velmi tesi tak som zvedava co bude od druhej poobede...
tak vam prajem krasnu nedelu....cauteeeeeeeeeeee

vejinka
31. máj 2009

dobre rano my sme hore od siestej a aj tu prsi takze zjavne nikde nepojdeme 😔

eweny
31. máj 2009

Dobre ranko prajeme,aj u nas je take uprsane pocasie..my dnes ideme synovcovi na prijmanie ale az na hostinu okolo obeda..

vejinka
31. máj 2009
claudinka
31. máj 2009

bre ranecko 🙂 my zase spime jupi vcera prisli domov okolo pol osmej,ze maly bol dobrucky,nespal len polhodinku,ale aj vyse hodinky vonku,tak som bola prekvapena..to pocasie robi asi svoje.. Ja mam ploche nohy a aj ortoped mi povedal,co najtvrdsie,tak sme kupili take. Tiez viem o tom,ze v Amerike maju makke,iny kraj,iny mrav 🙂 ja som za tvrde 🙂 snad nebude prsat,chceme ist na MDD do vrakunskeho lesoparku..

vejinka
31. máj 2009

ja by som sa mala nakopnut a ist upratovat vcera som len vylezavala a neurobila ani krizom slamky 😔

vejinka
31. máj 2009

claudi ahooj teda dbre ranko veru aj my xceme ist na mdd teda skor den rodiny ale ak bdue prsat nikde sa nepojde 😔