Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

miriam24
29. apr 2009

babu .. velmi pekne fotecky 😉

vejinka
29. apr 2009

ale ale....tak tu ste ...tetky 😀

no bola som na tej citologii..najprv si ma sestricka nepamatala..a ked som uz bola prezlecena v sukni tak si ma zavolala a reku pani Čechova kedy ste mali naposledy menstruaciu? a ja hmmmm 29.11. 2007 a ona jaaaaaaaaaaaj vy asi este kojite ze? 😀 a ja ze ano...a to iste u doktora...chybal mu tam udaj o poslednej menstruacii a reku kedy? a ja ze 29.11 a on ze to tu mam ale odvtedy nebola? a ja ze nie a tak skoro ani nebdue ..kedze maly cica kazdu hodinu sa len usmial a poslal ma na kozu 😀 no a co je divne...ked som prisla domov tak na nohavickach som mala troska krvy...aj ma to bolelo ked mi bral ster..ale povedal ze som napata ako struna tak to asi tym...sa tam musel predierat cez druhu panensku blanu 😀 😀 😀 😀

vejinka
29. apr 2009

a teraz mi maly zaspinkal...ved bol so mnou v kociku a svokra ho kocikovala pred ordinacioou a ked som vysla este buval...takze som spokojna ze aj doobedny spanok bol aj ked vonku a nie v postielke kde je zvyknuty.. 😉 a na obed sme mali zemiacik so zltkom ale neppopapal vela..tak som si ostatok kydla do polievky bujonovej s vajcom..cize sa mi to tak aj hodilo 😉

vejinka
29. apr 2009

a kde ste zasa baby-jagy? 🙄

silwietta
29. apr 2009

veji po cytolke je troska krvi normalne...

vejinka
29. apr 2009

ozaj taka blba otazka...preco nebol vcera panelak..? a ak bol preco nieje v archive tv joj?

silwietta
29. apr 2009

vcera isiel panelak... mne sa nahral...

vejinka
29. apr 2009

siwli to si ma upokojila aj ked vzdy ked mi brali ster nikdy som nemala nic

silwietta
29. apr 2009

maly debatuje s plysakmi v postielke, uz asi 15 minut, som zvedava kedy to prejde do placu...

vejinka
29. apr 2009

a panelak na joj nieje..neviem preco...ale ja ho xceeeeeeem 😠

silwietta
29. apr 2009

veji mne minule davala moja gynekologicka vlozku, ked mi ako tehuli robila ster, lebo ju napadlo ze ako tehotna nebudem mat pri sebe, aby sa mi nezaspinili pradlo...

lucindela
29. apr 2009

ahojte vsetky...
tak my sme doma z Tatier uz od soboty...ale tak nebol cas vam skor napisat.... 😀
ako sa mate? 😀

claudinka
29. apr 2009

vejus ja som ho kukala na huste.sk, teda skor nekukala, hned dosla suseda, ked som to zapla, takze kuknem neskor

vejinka
29. apr 2009

luci ahoooj dobre ty sa pochval ako bolo v tatrach??

vejinka
29. apr 2009

silwi to mas dobru gyndosku 😉

vejinka
29. apr 2009

claudi...das mi link?? 😉 prosim

lucindela
29. apr 2009

veji: ta fajne bolo...minuli sme "peniazky"...ale sak nevadi....muzik chcel velmi ist a sestre to len prospieva,kedze ma problemy s astmou...takze ona chodi dost casto... 😀
tak dobre sa je popozerat na Slovensko... 🙂 je tu celkom fajn...aj ked moj "zivot" je uz predsa inde

vejinka
29. apr 2009

luci takze si sa citila dobre..to je podstatne 😉

zuzana1710
29. apr 2009

ahojte.uz sme doma.dala som jej didik a hned zaspala...kua tam..tak ja utekam rano o 6 pre casenku a dostala som sa na rad o 2 hodiny...slak ma isiel trafit a malu tiez..mala som ju len na rukach,lebo dr je od nas 50 metrov..ale to bolo utrpenie krista..mala bola zla,neposedna,mrncala..no hruza..zajtra mam svalovku jak vysitu na rukach...mala ma na krku take bordove skarede flaky a vraj je to zaparene...teda aspon som to tam pochopila...neboli velmi privetive sestricka s doktorkou...no na buduce budem vediet,ze tam nepojdem.kua tam 😠 😠 este take dievcisko nepodarene nas tam otravovalo..mala 3 roky,ale tak hyperaktivna,ze mi to uz liezlo na nervy..malu sa snazila stale chytat za rucicky a predvadzala sa tam..no koniec...ja som ju musela stale upozornovat,ze ona je este malicka,ze sa nemoze chytat za rucicky a dokonca u koznej..hned som malu strcila pod vodu a vydrhla jej ruky s mydlom...
dr mi zakazala pouzivat olej na telo.ze je to siric tych zaparenin a exemov,lebo sa dobre nevstrebava do kozi..najlepsie je len telove mliecko..

lucindela
29. apr 2009

veji:no,urcite...a teraz si vychutnavam este pohodlie v KE... 😀len keby ma tak nerozmaznavali.... 😀

claudinka
29. apr 2009

veji teraz nejde ten diel 😒 neviem preco, iba pondelkovy 😠 inak link je: http://zabava.huste.sk/archiv/serialy/28-04-200...
tak vyskusaj ked tak neskor

vejinka
29. apr 2009

luci uzivaj si to..dlho ta uz rozmaznavat nebudu mne to aj chyba...ale tak nieco pekne musi odist a nieco este krajsie prist...v nasom pripade z bruska - babatkaaaa 😉

vejinka
29. apr 2009

claudi..tak vidis ☹

claudinka
29. apr 2009

my ideme akurat von.. aj vcera sme boli na racku cele poobedie v parku, som stretla aj jednu novembrovku odtialto 😀 a take pocasie.. raz som mu dala bundu, po chvilke dala dole, raz siltovku, potom normalnu ciapku, jak u debilov 😒

lucindela
29. apr 2009

veji: tak teraz mam skutocne dovolenku... 😀totalny relax... 🙂kazdej z vas by som to dopriala...ale o par tyzdnov to uz bude inak... 😀

vejinka
29. apr 2009

luci neboj sa zvladnes to na jednicku vsetko okolo malych 😉

zuzana1710
29. apr 2009

veji,aj ja kojim kazdu hodinu skoro a kramy mam akurat dnes a to uz druhe..sice hala bala..cakala som presne na 28 dni ako pred tehu,ale nejak nevyslo..hop 2tyzdne meskali.ale vraj je to normalne,ked kojim.uz som sa potesila,ze opat odisli.. 😠

vejinka
29. apr 2009

zuzi my v rodine to mame tak ze ked kojime tak nemam ekramy...keby som tak mohla kojit aspom 5 rokov 😀
tie kramy mi vobec nechybaju..ale vloziek mam nakupenych na dva roky 😅

vejinka
29. apr 2009

len aby doba trvanlivosti vydrzala..kym ich pouzijem 😀 😀 😀 😀

skrecok
29. apr 2009

Ahojte baby...
My uz mame pomaly prvy zubok vonku. Sice tam nevidim, len bielu bodku a v strede ma tam krv...aj tam citim nieco ostre. 😵
Inak moj nechce dnes normalne papat, len mliecko. Je to normalne? 😕