Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

anickaajanko
7. jún 2009

bre ranko, mne zase stihol ocikat postel, takze ja uz periem a mam prezlecene aj postele, noc bola celkom fajn, grilovali 😀 sme az do tretej, ja som odbiehala, maly sa zobudil len o druhej a pol7mej, pekne

vejinka
7. jún 2009

dievcata mam jednu prozbu..kazda mi do ip napise svoje meno a priezvisko..aby som do konkretnej izby dala konkretneho cloveka..nie nick a pri preberani klucika zjavne od vas budu chciet obciansky preukaz a budu porovnavat mena na obcianskom a mena v maili takze sup sup ..cakam na ipcky

vejinka
7. jún 2009

kurni sopa dieta mi este nespi..vrieska v postielke 😔

ollako
7. jún 2009

ahojte, ja som tiez drobca ulozila, noc bola otras, Veji my si mozme ruky podat, no s tym rozdielom, ze Tvoj Erik sa aspon lubi napapkat, a ten moj ani jest poriadne nechce 😒

vejinka
7. jún 2009

ollako napis mi ip s tvojim pravym menom 😉

vejinka
7. jún 2009

skusim to napisat este raz a velkymi pismenami nech to kazda kocka vidi:

!!!!!NAPISTE MI KAZDA DO IP SVOJE MENO A PRIEZVISKO ABY SOM DO KONKRETNEJ IZBY DALA KONKRETNEHO CLOVEKA NIE NICK A PRI PREBERANI KLUCIKA ZJAVNE OD VAS BUDU CHCIET OB. PREUKAZ A BUDU POROVNAVAT MENA NA OB. PREUKAZE A MENA V MAILI CO IM NAPISEM TAKZE SUP SUP CAKAAAAAAAAM NA IPCKY!!!!!

ollako
7. jún 2009

veji uz som poslala 😉

kamilka12
7. jún 2009

Ahojte,

veji - poslala som ti 😉

Martin sa dnes zobudil o 5.40, skoro ma rachlo ked som pozrela na hodiny ale potom o 7.00 ešte zaspal do 8.30...a teraz neviem, či to už bol prvý spánok alebo čo.. 😒

ollako
7. jún 2009

no maly uz je si 4 min ticho zrejme zaspal zazracne bez didiky, idem sa kuknut 😅

vejinka
7. jún 2009

aj moj je uz ticho..kocky ktore ste mi poslali ip a v nich svoje meno ste zapisane

ollako
7. jún 2009

malemu som postavila na polievocku...som zvedava kolko spapka 😒 to moje maciatko zubate...
to pocasie ma uz se...raz prsi, potom svieti slnko, raz je zima , teplo, fuka vietor..ako v aprili 😠

vejinka
7. jún 2009

no tu je dnes biedna ucast..a poprosim TO MENO S DIAKRITIKOU 😉

natasa8
7. jún 2009

Ahojte....
kamilka.. aj my sme od 5.40 hore.... dala som ju spat o pol desiatej ako vzdy, o pol hodinu uz bola hore, ale sa mi ju podarilo este uspat.

My sme mali noc otras, mala zase bola kazdu chvilku hore, ale teraz to bolo fakt od hladu, vecer nezjedla kasicku a ja som uz dva dni na suchych rozkoch kvoli mojmu bolavemu bruchu, takze asi aj preto mam malo mlieka ☹ Celu noc som mala uplne prazdne prsia, ked sa malej konecne spustilo mliecko tak do 1 minutky vytiahla.... potom sice zadriemala, ale ked som ju polozila do postielky, tak sa rozplakala ze "me" - ona si tak pyta mliecko ☹ Tak som ju zase musela zobrat na didku a takto celu noc dookola ☹ Rano som jej dala kasicku. Dufam ze to mlieko sa mi este rozbeha, inak UM som jej este ani neskusala dat, ani veviem ako by som jej ho dala, ona z flase pit nevie. ☹

V piatok som zacala malu ucit zaspavat samu v postielke. Tak v piatok plakala pol hodiny kym zaspala, vcera som ju ale dala do postielky, ona sa 10 minut rozpravala s cumlikom a potom zaspala. nezaplakala ani raz 😵 Som zvedava ako to bude dnes.

rony... gratulujem ze sa mala postavila v postielke 😵 Moja sa v postielke nestavia, ale ja ju v postielke ani nenechavam, len ked spi.

Neviem ako mam malu dostat na 4, ona sa tiez uz chce stavat, vzdy sa doplazi k nabytku alebo gaucu, nacahuje sa o okraj ale samozrejme ked je na brusku tak nedociahne. V detskej som jej dala na zem matrac z hostovskej postele, on je taky vysoky, ale ona dociahne o okraj, tak tam sa uz vie vytiahnut. Ale viem ze spravne je ist na 4, potom si kladnut a tak sa postavit.
Rozhodla som sa ze s nou budem chodit na cvicenie, tu v Dubravke je vraj dobre cvicenie s babatkami. Novy kurz sa sice zacina az 2. jula, ale stretla som kamosku co tam chodi a vraj mozem zacat aj pocas kurzu, tak tam hned zajtra skusim zavolat, ci nas zoberu. Ak nie, tak pockam do jula, ale cvicit s nou urcite chem.

ollako
7. jún 2009

no dnes je to tu naozaj ako po vymreti...mne sa maly ani nahodu nestavia ☹ , ked ho dam na styri vydrzi asi 10 sekund a rozplesti sa ako zaba a pretoci na chrbatik,,a posadi sa...ale na nohy sa vytahuje len , ked ho drzim za ruky v postielke sa este nenaucil , asi este nechape, ze palicky mu mozu pomoct...

luciankasebastianko
7. jún 2009

Ahojte veji aj náhradníčky? 🙂

natasa8
7. jún 2009

tak som tu napisala taky roman.... konkurujem Rony. 😉

Ale este jednu vec mam na srdci:

malej sa zlomil nechtik na nohe na palci, uplne az do polky, teraz to tam ma zapalene, som hrozne nestastna, dufam ze jej nebude zarastat.... Zacala som jej to mocit v repiku, dufam ze pomoze, neviem co ine s tym mam robit. 😢
Ona ako sa snazi dostat hore na matrac, alebo ked lozi na mna, tak sa snazi odrazat spickami, asi mala trochu dlhsi nechtik ☹ Chcela som jej uz davat na doma aspon nejake sandalkove capacky, ale ona ma hrozne malu nozku, vsetko co mam doma je jej velke takze sa jej to vyzuva a to nema zmysel.
Jedine dobre sandalky som jej kupila v rakusku v HM 16-tky, tie nosime von do kocika, vcera som jej chcela v Auparku kupit este jedny na doma, ale najmensie cislo mali 18-tky. 😠

Rozmyslala som aj nad tymi topanockami liliputy, ale bojim sa ze aj tie jej budu velke a budu sa vyzuvat. Potrebovala by som to vidiet na zivo. Takych uz mam doma plno, co mozem rovno vyhodit do kosa, lebo su jej priserne velke 😠

silwietta
7. jún 2009

ahojte zenuchy, mne sa dnes nic nechceeeeeee

ollako
7. jún 2009

natas ved do nich narastie, naco by si ich vyhadzovala 😅
aj ja som drobcovi kupila topnaocky 19 a su mu vacsie, ale nevyzuvaju sa a kedze este nejde na nohy, tak to nevadi, ma ich obute, ale nechodi v nich

natasa8
7. jún 2009

olli - to su len capacky, su jej burtal velke, kym jej noha narastie tak bude potrebovat normalne topanocky.

Mozno skusim zajst niekde kde predavaju tie protetiky, ale na doma som ju do takych tvrdych topanok obuvat nechcela ☹

vejinka
7. jún 2009

lucia ee...len tie co su nahlasene na tvrdo 😉

ollako
7. jún 2009

natas aha, ja mam s tymi topanockami taky zmetok, vobec neviem, ci mu mam davat tvrde, ci makke 😒 ale zatial to moc neriesim, kedze len sedi, len koncom leta to uz asi bude inak, no ved mesiac vydzim a uvidim co mi povie lekarka

ollako
7. jún 2009

no maly je uz hore, tak spal skoro hodinku a pol, no este ho susim nechat, ci sa rozplace, alebo co bude

ollako
7. jún 2009

tak maly si rozprava, tak to uz je asi vyspaty 😎 ...keby schcel este spat tak by hulakal 😀

kamilka12
7. jún 2009

Takže teraz som dala malého spať..je to jeho prvý, či druhý spánok? 😒 To keby som vedela...celé to máme dnes posunuté...poobede chodí spávať ešte o 14tej...čo dnes bude asi o 16tej...ale to zase nieje bohviečo lebo večer mi nezaspí 🙄

Natasa - super, že ti Katka vydrží ráno tak dlho hore...Martin ak sa zobudí skor ako inokedy (vstáva o 7.00 zvyčajne), tak po hodine už odpadáva a zaspí mi aj medzi hračkami 🙄

My máme topánky 18ky a tiež sú mu trošku velké..na nohe tak vyzerajú..ale nevyzúvajú sa...kúpili sme v lekárni zn. FARE, ale mám pocit, že je v nich ako zabetonovaný..vobec nechce robiť kroky, aj keď naboso ich robí..

My sa síce v postielke staviame...ale na 4 nejde ani za svet...ani sadnút si nesadne z lahu sám, takže sa stavia iba vtedy, ked ho posadím, on sa chytí a šup hore...Ale napríklad ani z bruška sa neotočí na chrbát...iba naopak..

kamilka12
7. jún 2009

Inak prvý krát keď sa postavil sa nie v postielke ale sedel na posteli...chytil sa radiátoru a tak sa postavil.. 🙂

kamilka12
7. jún 2009

Ani mne sa dnes nič nechce 😝 ..a to by som mala niečo chystať..poobede asi prídu gratulanti..dnes má totiž 18 😀 (+10 samozrejme)

Natasa ty máš tuším 11teho? ak si dobre pamatám...takže tiež blíženec 😉

kamilka12
7. jún 2009

áááá práve som si to pozrela na FB..takže máš zajtra 😀

kamilka12
7. jún 2009

Idem niečo robiť kým malý spí...keďže toto je možno jeho posledný spánok dnes 😖

luciankasebastianko
7. jún 2009

gratulujeme k 18 narodeninám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Kamilke

luciankasebastianko
7. jún 2009

moje srdiečko dnes 9 m Sofinke všetko naj k 9 m 😀