Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
9. jún 2009

babuci no ja len pucim vydlickou od zaciatku...a obcas ho napne ale uz sa pokusa aj hryzt

anickaajanko
9. jún 2009

docitavam Vas
http://www.prenasedeti.sk/product/zabavne-hopsa...
my mame toto na I narodeniny, uz to ma aj doma, schovane
Miriamka vdaka za super typ na obed, ake je tam i?, uz som si ho dala medzi oblubene 😉
Veji nieje za co

vejinka
9. jún 2009

no nam sa tlacia teraz dalsie dva tesaky jeden horny stredny a druhy dolny bocny..

vejinka
9. jún 2009

Muž potrebuje pomoc v obchode a pýta sa predavačky, kde nájde tampóny.
Vysvetlí mu, kde sú a muž ide po ne.
Potom príde k pokladni s košíkom plným vaty a balíkom šnúrok. Predavačka
sa naňho prekvapene pozrie a pýta sa, či nenašiel tampóny.
Muž jej odpovedá: „Poslal som ženu kúpiť balíček cigariet a ona mi
kúpila tabak a papieriky so slovami, že je to OMNOHO LACNEJŠIE. Tak som
si povedal, ak si musím ušúľať ja, nech si šúľa aj ona...“ 😀

ollako
9. jún 2009

veji 😀 😀 😀
maly mi este spi to uz budu dve hodky, teeeda 😲

vejinka
9. jún 2009

oollako my mame nejake opacne deti cez noc by to malo spat a nie cez den tak dlho 😀

ollako
9. jún 2009

baby som stale v pyzame, lebo sa bojim ist do izby aby sa mladenec nezobudil 😝 ... si pripadam ako idiot 😖

anickaajanko
9. jún 2009

ollako ak ti to pomoze aj ja 😀

vejinka
9. jún 2009

nejako vela o som ti dam dala 😀

vejinka
9. jún 2009

hehhe no babyyyy dufam ze na larione nepojdete v pyzame este aj na obed 😀 😀

ollako
9. jún 2009

asi dospava noc o 6:15 uz bol hore 🙄

ollako
9. jún 2009

nebeoj veji, to sa mi hadam nestane...maly sa rano zobudil a chvlku sa hral medzi nami v posteli a driemali sme s muzom, no ja som potom zaspala a prebrala som sa okolo osmej a muz ani maly nikde.. muz ho vzal, aby som si pospala a a potom mi ho doniesol, ze je pokakany, tak som ho prebalila a zacal byt mrzuty, tak som ho hned uspala...a isli sme sa s muzom najest a ja som ostala v pyzame 😅 a drobec spi a spi, to nie je mozne..ked si pomyslim, ze kedysi spaval po pol hodinach 😕

vejinka
9. jún 2009

neznasam ked mame cely den posunuty kedze mlady pan nexcel spat teraz poobedny spanok namiesto jednej bueme spat o tretej..no uzas ani von tym padpm nepojdeme 😔

ollako
9. jún 2009

veji my chodime von aj o siestej vecer aj o siedmej zalezi ako spava, ale von ideme kazdy den, niekedy sme vonku cele poobedie, on si pospinka aj v kociku, takze som rada, ze si tak zvykol...nie som obmedzena utekat domov ho dat spat a mozem ist kamoske na zahradku na kafe, alebo tak...

winona24
autor
9. jún 2009

no mne malá spí od 8,30..... 😲 😲

vejinka
9. jún 2009

no ja som bola zvyknuta ze o o deviatej do desiatej spi ideme von potom zaspi o jendej zobudi sa o druhej najeme sa oblecieme a dieme von vonku sme hodinku niekedy dve ..ide sa na veceru a tak dalej

vejinka
9. jún 2009

win waaaaaaaaw

ollako
9. jún 2009

a uz si mrmle, no mam sok spal vyse dvoch hodin 😲

ollako
9. jún 2009

win aj moj zaspal nieco po pol deviatej a teraz sa potichucky spokojne zobudil 🙂

vejinka
9. jún 2009

ja zaspavam

claudinka
9. jún 2009

moj este nespal od 7.30, tak to vidim az po obede a potom zase do vecera bude hore.. ach jaj co s nim mam robit, ked nechce byt v kociku? to ho mam stale nechat aj v tomto vetre lozit po zemi a trave? 😒

vejinka
9. jún 2009

claudi urcite nie ved by mohol prechladnut

claudinka
9. jún 2009

tak co s nim mam robit? 😒 😒 nemozem byt cele dni doma.. 😒

winona24
autor
9. jún 2009

ako nechápem baby ....to už dávno toto nebolo...už som ju bola aj skontrolovať či dýcha 😕

silwietta
9. jún 2009

claudi pribal deku do kociara...

silwietta
9. jún 2009

inak ahojte

anickaajanko
9. jún 2009

je 11,00 co chvila a odchadzam s malym na vystavu ruzi do arboreta cely tyzden mame a nie v pyzame Veji, pekny den vsetkym 😉

winona24
autor
9. jún 2009

a čo claudi nechce ti sedieť v kočíku?

claudinka
9. jún 2009

silvi co mi deka pomoze, ked tam nechce byt? 😀 😀

winon vrieska jak divy alebo vymysla, cely sa tam trepe, ani sediet, ani lezat.. len vonku by chcel byt z neho

silwietta
9. jún 2009

nechce byt ani na deke?