Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
10. jún 2009

no reord 2:20 to tu este nebolo 😲 😲 😨

ollako
10. jún 2009

rekord som chcela napisat 😉

vejinka
10. jún 2009

no mala by som ist aj ja...ale ani zo stolicky s ami nexce postavit....ale idem kuknut drobca si este spinka a ak ano lahnem si do postele 😅

winona24
autor
10. jún 2009

ahojte babeny

silwietta
10. jún 2009

ahoj win

silwietta
10. jún 2009

maly mrnci uz...padam

sasasx
10. jún 2009

ahojte

som si vas uz citala rano, ale nestihla som sa zapojit;) jak pisete o tom stretku, tak velmi vam prajem aby vyslo dobre.
dufam,ze uz aj rony doletela v poriadku. a bude si uzivat slovenske teplo... u nas je taaak teplo, ze sme na balkone, na ten nam nastastie svieti slnko len polhodinu vecer medzi pol siedmou a osmou;) takze mame tu cely den vyborny chladok a tien.
a dnes nam prisla autosedacka - nakoniec som objednala bambino world, rakuska znacka. som sa uz tolko prespekulovala nad sedackami a konecne je nejaka doma.

sasasx
10. jún 2009

ked ste sa tu bavili o papani - tak riskovi najviac chuti ovocie - spapal dnes na desiatu celu hrusku aj s troma sunarkami-piskotkami.
chcela som sa este spytat - davate niektora malym sunarkky piskotky? su aj nejake vacsie balenia?

claudinka
10. jún 2009

ja tiez davam sunarku 😉 obcas, ked mi napadne, ale vacsinou zjem cele balenie ja 😀 😀 a o vacsom baleni neviem nic 😒 my zjeme vacsinou cely banan s hruskou alebo s jablkom

sasasx
10. jún 2009

claudi, tak to je lubosko riadny papkac🙂

winona24
autor
10. jún 2009

ja dávam sasa...ale o väčšom balení neviem....

ináč ste sa tu dnes bavili...aj ja dosť intenzívne myslím na nejakú robotu na doma popri RD...je to mizéria

winona24
autor
10. jún 2009

claudi aj moja tak spapá.... 😝

silwietta
10. jún 2009

baby ak by ste nieco nasli nejaku robotu popri RD tak dajte vediet, nejake preklady alebo nieco... take aby sa to dalo robit v noci alebo ked maly spi...

winona24
autor
10. jún 2009

no tak preklady u mňa nehrozia.... 😀

ale aj ja by som rada niečo čo sa dá robiť doma,po večeroch

ja už som sa pýtala evitky ako došla k tomu biznisu,ale nedala mi vedieť...niečo také by ma bavilo

claudinka
10. jún 2009

silvi ja by som tiez rada, ale tiez neviem nic zohnat 😒 a co robi evitka? ja vsade kde zavolam, chcu vstupny poplatok alebo predavanie bizuterie, kozmetiky a to nehrozi

silwietta
10. jún 2009

evitka robi nechty

claudinka
10. jún 2009

sak to mozes robit aj ty doma winon 😉 ja mam plno kamosiek, co si zakupili tie rozne potreby na to a robia to doma 😉 ja az taka sikovna nejsom 😀 mna by to nebavilo

silwietta
10. jún 2009

mna by to aj bavilo, ale nemyslim si ze by mi to islo 😅

winona24
autor
10. jún 2009

ale ja nemyslím nechty...na to ma už nahováral aj Milan....ale to nie....na to by som ja nemala nervy...to som vždy hovorila aj babe čo mi robila nechty...

ja som myslela tie šaty čo predáva na MMB

winona24
autor
10. jún 2009

no presne claudii...aj ja už som písala na nejaké ponuky na MMb,ale presne...chceli vstupný poplatok a dosť veľký...a bola to buď bižu alebo kozmetika

claudinka
10. jún 2009

😀 😀 tak skor asi tak, ale ja kreslit ani nic podobne neviem

my dnes uz treti den spime iba jeden spanok za cely den 😀 to je ale vyhra 😠 😠 co narobim.. maly akurat obedoval a snazim sa, nech zaspi sam v postielke, tak mi drzte palceky 😵

claudinka
10. jún 2009

winon jaaaj na to som aj zabudla, mno to je tiez fajn vec, to by ma bavilo 😀

silwietta
10. jún 2009

ake saty predava na MMB? pridaj link... saty by ma bavili.. ja som stale snivala ze by som robila so svadobnymi satami...

claudinka
10. jún 2009
winona24
autor
10. jún 2009

ináč som ošťukana na krátko....večer hodím foto 😀 😎

claudinka
10. jún 2009

my sme na strednej mali fiktivnu firmu - priprava svadieb 😀

silwietta
10. jún 2009

win daj teraz fotku... ja som chcem nieco spravit s vlasmi, ale neviem co...

silwietta
10. jún 2009

claudi, to muselo byt super, mna by to bavilo 😵

winona24
autor
10. jún 2009

no kuk do alba 😉