Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

michru
10. jún 2009

vejinka, to aj kamoškyna malá plazí iba do zadu a ževraj aj ja ked som začala tak dosť dlho som plazila iba dozadu 😀

claudinka
10. jún 2009

michru mate super fotecky 😉

michru
10. jún 2009

... už sa neviem dočkať kedy bude chodiť, sice viem, že pojde stále inde kde budem chiet isť ja..., ale to neva 😉

claudinka, Luboško má kolko zúbkov?

michru
10. jún 2009

claudinka dik, idem kuknút vaše a hned napíšem. Akurát sa chcem teraz dat do albumu par nových fotečiek

claudinka
10. jún 2009

michru iba dva spodne 😉 ani ja sa uz neviem dockat, kedy zacne chodit, kvoli tej stabilite, co bude mat.. teraz je to take o hubu/ohubu (jak sa to pise? 😀 )

vejinka
10. jún 2009

pridala som par fotiek a zdrham kupat maleho

claudinka
10. jún 2009

vejinka juuj erik pekne pribral 😀 😀 svetovy je ale furt 😀

michru
10. jún 2009

claudinka, no vidím z fotečiek, že aj váš drobec už pekne vymýšla v postieľke 🙂, idem dať par fotečiek do albumu a hned som tu

michru
10. jún 2009

Claudinka, svetové fotečky 🙂, pridala som si ta na Facebook do priatelov, tak ked budes mat čas, tak kukni moje fotečky, lebo zase si sem nestihnem dať fotečky. Damianko tu primne šantí a medzi tým sa s ním hrajem

claudinka
10. jún 2009

mojho pocujem z postielky, ucim ho sameho zaspavat, tak pocujem hrkat hracky 😒

michru
10. jún 2009

veji, pekné fotečky a váš Erik má svetové husté vlásky

michru
10. jún 2009

claudinka to náš doma veselo 😀 , náš malý ma najradšej spievajuce hracky a ked to mu dam do postielky, tak si rozpráva a sem tam aj sa posnaží o spev 😀

claudinka
10. jún 2009

😀 😀 ja dufam, ze to kazdu chvilku vzda a zaspi ako poobede 😝

claudinka
10. jún 2009

ok babulky, lucim sa, zajtra sa vidime 😉 bru nocku a drobcom pusinky 😝

michru
10. jún 2009

náš Daminko už zahajal, tak zatial sa majte 🙂 a dobru nocku

vejinka
10. jún 2009

dakujem kocky...no ved sa krmime kazdu hodinu niekde to ist musi 😅 ale lubim ho najviac na svete 😵

vejinka
10. jún 2009

taaak maly uz hajuskaaa a ja mozem byt tu..ale chystam sa na panelak..a asi si este raz pustim BSB nech mam pekne snicky 😀 😀 😀 😀

vejinka
10. jún 2009

nik tu nieje?? 😨

ozaj rony super cesta?? dalo sa to vydrzat? mala spala celu cestu? 😉

vejinka
10. jún 2009
luciankasebastianko
10. jún 2009

veji ahoj super dnes dávaš, mám to stále pustené pozrela som foto malý je taký sladky take kuriatko milé 😉
anni neboj malý je už velky chlap môže spávať na brušku veľmi vela detičiek tak spáva a pokial sa nebude budiť tak to bude aj pre neho dobré a pre teba výborné 😉
sasa včara som ho našla spať až na samom vrchu tak trocha sa posunie a prevráti hlávku ale asi sa mu spí lepšie uvidíme 😨

vejinka
10. jún 2009

no nespal..az teraz zaspal ...musela som ho este dokojit lebo zacal z nicoho nic revat ako keby ho drali

ollako
10. jún 2009

Ahojte maly mi uz haja, dala som mu na veceru kasu na dobru noc sunarku krupicu s medom velmi mu chutila spapal vsetko, co uz dlho nebolo , aby spapl vsetko co som mu pripavila do misky..a este som ho dokojila ...tak uvidim, ci bude lepsie hajat..aj ked sa mi zda, ze mu idu zuby, dnes mu vytiekli litre sliniek 😝 ...dufam, ze mu nebude zle, mal take divne stavy..z bruska mu isli take divne zvuky a potom sa mu vracalo do ustociek...neviem co to ma, uz par krat sa to stalo a niekedy mu to tak spravi, ze sa ani nadychnut nemoze, tak sa teraz bojim, ked sa tak najedol, aby sa nieco nestalo 😕

vejinka
10. jún 2009

lucia..ja som bola zblaznena do nicka...uplne moc som hladala ako besna nejakeho v LM co ma podobny uces aj tvar a nasla som rovno suseda...no ale to je minulost 😒 ale nick mi neublizil toho mam nadalej rada 😵

luciankasebastianko
10. jún 2009

veji pametaš keď nick vyhlasoval že je ešte panic mal 17 pre mňa bol vzor lasky a čistoty 😀 a

vejinka
10. jún 2009

aj pre mna...pre neho som sa setrila no ale ked nechodil tak nechodil... 😀

luciankasebastianko
10. jún 2009

Aj ja pozerám panelák 🙂

vejinka
10. jún 2009
luciankasebastianko
10. jún 2009

hneď by som išla na dicko ideme niečo inštalovaťna Pc tak asi sa tu chvílu neukážem 🙄

vejinka
10. jún 2009

ale vemi sa mi paci ta parisina pesnicka...

https://www.youtube.com/watch?v=y16Iddf8qDs

uz som to tu davala...ale ta paris je dobra spevacka...neviem co este ale inak im to s nickom seklo 😅