Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
14. jún 2009

dobrú veji vnoci - možno aj kojiť

vejinka
14. jún 2009

nejdem spat..sak by som bola uplne rozbita

luciankasebastianko
14. jún 2009

dnes ideme ńa obed mamine mala narodky tak konečne nedeľa kedy nemusím stáť pri hrncoch samozrejme malému musím niečo ukuchtiť 😅

kamilka12
14. jún 2009

Ahojte,

nám sa už darí prespávať celú noc...dúfam, že to tak vydrží.. Nám sa to zlepšilo po tom, čo som malého odstavila a v noci som mu začala dávať "iba" čaj, zo začiatku sa budil ešte 2-3x na čaj a teraz už vobec...To ale nechcem povedať, že je dobré prestať kojiť..to len moju skúsenosť píšem..predtým sa mi tiež často budil, lebo vedel, že dostane cicik..

Dnes je tu nádherne..hneď ako príde Juro z roboty musíme niekam ísť a využiť pekné počasie..

kamilka12
14. jún 2009

veru, aj na mňa to zle pôsobí, keď si cez deň idem zdriemnúť...ja v noci potom neviem spať 😒

luciankasebastianko
14. jún 2009

ahoj kamilka aj mne malý začal prespavať včera od 21.30 do 6.30 h 🙂 zázrak a to ide zúbok, ale cez deň kojím často

kamilka12
14. jún 2009

super lucianka 🙂 ..

nám tiež idú horé zúbky..tak sa čudujem, že ako to, že v noci v pohode spí 😕 , ale on je zase hroozne nervný cez deň 😝

luciankasebastianko
14. jún 2009

tak to sedí aj na našeho čerta 😠

luciankasebastianko
14. jún 2009

pozerala som počasie na 19- 20- 21 je to dobré dufam, že sa vám bude páčiť možno vás prídeme pozrieť 😀

anickaajanko
14. jún 2009

ahojte
kami a to uz nekojis vobec ci iba v noci, nam iba 2 vydrzali prespate, tuto bol 2x hore, ale aj to je uspech, ja som tiez skusala caj ale vrestal

vejinka
14. jún 2009

lucia super si spravite vyletik v sobotu? 😉

luciankasebastianko
14. jún 2009

ja som tiež skúšala čaj bojoval a otlačal flašu až nakoniec som to vzdala ☹

vejinka
14. jún 2009

u nas by to tiez nefungovalo on potrebuje byt pristisnuty na mne 😅

vejinka
14. jún 2009

kde ste zmizli?? idem kuknut ci mu nevyvrel obed dnes papame mrkvicku masko a ryzu

luciankasebastianko
14. jún 2009

aj Sebastianko má to isté ako Erik 😉

luciankasebastianko
14. jún 2009

Pozerám na joj statené duše 😨

vejinka
14. jún 2009

no neprihorelo ale bolo treba pomoct svokre s reznami..dnes bude tarhona a kuracie rezne pecene ...taky zaujimavy postup ze: kuracie prsia umyjeme a naklepene do nich struhanku obalime osolenym vajcom a z prudka osmahneme na panvici..vlozime do pekaca podlejeme kuracim bujonom (bujom rozpustime vo vriacej vode asi pol litra) a dame piect 😉 a oblohu budeme mat cerstvy salat zo zahradky 😉

kamilka12
14. jún 2009

anicka - už nekojím vobec...A v noci, keď som mu čaj dávala, tiež som ho mala silno k sebe pritisnutého...vyzeralo to akoby som kojila 😀 , tiež ma potrebuje ešte cítiť 😉

vejinka
14. jún 2009

kamil chuda martinko si myslel ze s ciciky ti zrazu ide caj namiesto mlieka 😀 😀 😀

vejinka
14. jún 2009

no idem jej este pomoct...ma dnes toho dost asi pridem az poobede..aaaaaaa maly je hore

kamilka12
14. jún 2009

😀 😀 😀

to je jedno...hlavne že ho to uspokojilo a spal dalej 😀 😀

Inak, tak, že nekojím už vooobec..ani v noci,tak to robím cca 2 týždne...a minule som mu skúsila dať cicik a normálne ani pusu neotvoril a otáčal hlavou...vobec ho nenapadlo že by začal ťahať...Sranda, ako rýchlo zabudol na to, čo mal 9 mesiacov najradšej 😀

luciankasebastianko
14. jún 2009

kamil aké mliečko dávaš Matkovi? aj som skúšla Hipp ale moc mu nechutilo, ale naštastie mám znova dosť mliečka aj maly dobre priberá tak ešte vydržim 😉

kamilka12
14. jún 2009

lucianka - dávam BEBU...mne to smrdí, ale jemu nie a v pohode ju papá...Dávam mu iba ráno a večer a pred včerom mu robím z Beby kašu..

luciankasebastianko
14. jún 2009

aj kamoška si ju chválila že jej drobec chce len BEBU 😝

luciankasebastianko
14. jún 2009

Tak už ideme na ten obedík, 🙂 tak aj vám dobrú chuť 😉

kamilka12
14. jún 2009

dobrú chuť 😉

claudinka
14. jún 2009

hello hello 😉 😉 my sme akurat po obednom rodinnom spanku 😀

vejinka
14. jún 2009

ahojte my sme zasa boli vonku utracat prachy kupili sme na skusku shooper plienky..z hypernovy kedze tescace niesu teraz v akcii a surne potrebujeme plienky..takze uvidim potom podam info 😅 a nakupila som si celozrnne chlebicky..na larion ale ako sa poznam zozerem ich do stredy 😀 a muz si kupil tiez chlebicky ale ryzove a psenicne no a vraj aj ja si mozem vybrat tak som si vybrala jogurtove karamelove a s mliecnou cokoladou..ach jaaa ved takto neschudnem ani na svateho dindiho 😔 🙄

claudinka
14. jún 2009

ja chudnem az po druhom decku, teraz sa mi to neoplati 😀 😀

miriam24
14. jún 2009

Ahojte .. tak sme sa pred hodinkou vratili domov .. sme boli od stvrtka v Pk .. teda ja som bola cely stvrtok v robote a potom som isla hned k nasim do Pezinka kde bol aj maly s mojim muzom ...

v sobotu aj dnes sme boli na Keramickych trhoch .. malemu sa strasne vsetko pacilo lebo tam bolo kopec stankov s farebnymi vecami, tak mal zazitok 😉

no a dnes na ceste spat sme stihli ist este aj do Aska v Nitre .. nasi chcu novu sedacku tak sme boli poztriet .. no ale nic nevybrali ...

aa v sobotu mal Martinko 9 mesiacikov tak dostal od babky taky hraci bubon .. takze vsetky ostatne hracky isli bokom a bubnujeme o 106 😀