Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bendy
18. jún 2009

baby a kedy idete na to stretko, co sa tu o tom tolko pise? To do nejakeho penzionu??

martinna78
18. jún 2009

ja mam rychlobezku do ritky a potom mam taky multifunkcny infrateplomer,ktory len na cielko prilozim alebo do uska
anicka to z nicoho nic Brankovi vystupila teplotka?

claudinka
18. jún 2009

bendy ja davam kasu pred spanim

bendy
18. jún 2009

martinna, co je rychlobezka??To som este nepocula

martinna78
18. jún 2009

to je ako klasicky teplomer, len trosku vacsi a meria to rychlo

ka3n
18. jún 2009

no babeny, ja davam jogurty aj termix a doktor povedal, ze mozem...ja uz nestudujem tie mudre knizky, ale maly papa uz skoro vsetko..

miriam24
18. jún 2009

ja tiez uz davam jogurty .. nie kazdy den ale davam ...

Claudi .. aj ovocie s piskotkou mozes dat na olovrant 😉

bendy - zajtra ideme do jedneho penzionu na Liptove a v nedelu spat

no a teplotka .. podla mna najlepsie v ritke ... Anicka ale ak ma viac ako 38 tak mu daj nieco od teplotky .. nejdu mu zubky?

bendy
18. jún 2009

mne sa uz moje dieta zobudilo, idem ho nakrmit a vyrazame do ulic 🙂
ak sa tu uz nahodou neukazem tak vam zelam krasny vikend a uzite si to tam. No a potom nezabudnite pridat fotos, pa pa

ollako
18. jún 2009

baby a davate ja brumika? my sme uz mali aj pribinacka aj biely jogurt activia , ale sladky a dnes som mu kupila dobra mama piskotovy

anickaajanko
18. jún 2009

ahojte no ja som s nim isla radsej k doktorovi, v zadocku mal 39,5 a su to zubky vysiel mu piaty a ide siesty, dala nam diazepam a ze to bude dobre, taky je otapeny, a dostali sme aj ten sacok na odber mocu
baby a Lipanek ste neskusali? maly ho ma velmi rad, neobsahuje konzervanty, sladidla, skrob, dusik, zahustovadla,zelatinu ten cesky od firmy MADETA u nas ho maju len v Metre a aj Hypernove som ho minule nasla a velmi ho ma rad, aj Dr. mi ho odporucila, a velmi mu chuti

vejinka
18. jún 2009

my okrem activie bielej sladkej nic..no konecne som sa dala do poriadku nohy oholene hlava umyta citim sa ako znovuzrodena 😀 😀 😀

vejinka
18. jún 2009

keby som nemala take problemi z nohami ake mam bolo by vsetko ok...mozno sa to aj vam robi nemozem si holit nohy kazdy den ani kazdy druhy a dokonca ani raz za tyzden lebo vzdy po holeni mam tak brutalne podrazdenu pokozku take cervene bodky..proste zapalene a davala som si na to kadeco a robilo to este horsie..skusila som niveu specialnu potom gillete proste kade co a prisla som na to ze najmenej sa mi podrazdia ked nedam vobec nic..len ich navlhcim vodou a oholim a aj ked si dam nieco na upokojenie pokozky vyrazky su na svete takze si nic nedavam...ale aj tak mozem holit nohy len raz za dva tyzdne..v lete to riesim obcas opilcou alebo veetom..ale neda sa to vzdy a nieje to zadarmo...pred dvoma rokmi mi muz kupil na tie moje nestastne nohy strojcek epilator.. nech to boli ale nech aj vydrzia dlho hladke..ja som ho velmi xcela aj som vybrala najlepsi na trhu s chladiacou hlavicou a vsetkym moznym..lenze som otehotnela tak som ho dala do skrine a teraz sice uz tehotna neisom ale kojim..takze zasa ho nemozem pouzit...mna raz porazi... 🙄 😠

vejinka
18. jún 2009

anicka..uff to ma dost vysoku teplotu diazepan je proti krcom..na to velky pozor moja segra by vedela rozpravat o febrilnych krcoch dlhe hodiny...ale to nieje sranda treba za kazdu cenu teplotu znizit.. 😔

anickaajanko
18. jún 2009

to us ake krce ja o tomto vela neviem ,Veji vysvetli mi to

ollako
18. jún 2009

anicka juj az taku teplotu ma branko 😲 ...chudatko, nech mu to rychlo prejde, drobcekovi 😔

vejinka
18. jún 2009

anicka...musis teplotu znizit na uroven 38 stupnov inak hrozia febrilne krce..su to krce vyslovene z horucky..maly sa ti zacne triast ...ked je to tazsia forma zapadne mu jazyk zacne modrat a ak sa neposkytne prva pomoc je zle...cize tu teplotu treba mat pod dohladom viem co pisem lebo segrin syn mal febrilne ked mal cca tolko kolko nase deti mozno troska viac.

http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa...

vejinka
18. jún 2009

jej maly mal vyvratene oci..a tusim nedychal..alebo tak nejak..precitaj to si..je to vazne a nepodcenovala by som to.. 😖

anickaajanko
18. jún 2009

dala som baby panadol ked som sla k Dr. a uz ma 36,8 zubok trci uz aj druhy, jaj moj maly, Veji idem si to cele precitat, boze

vejinka
18. jún 2009

ked sa stalo ja som tam nebola...ale moja mama skoro umrela od strachu a segra tiez a mna zavolali uz ked boli v nemocnici..len som videla jeho malinke telicko bez oblecenia bez pobybu a takmer modry od zimi..ze vraj ho schladzuju ..lezal tam hrozny pohlad som plakala ako mala...a kricala som do sestricky nech ho zakryju..fuj nikdy to uz nexcem zazit ☹ chvala bohu odvtedy nemal..

vejinka
18. jún 2009

anicka super ze mu teplota klesla.. 😉

vejinka
18. jún 2009

a pozeram ze chlapci su ohrozenejsi ako dievcata 😔

anickaajanko
18. jún 2009

boze ja by som asi umrela dnes plakal ked ho pocuvala, bolo to studene, a mne take slzy po licach ze az

vejinka
18. jún 2009

po tomto clanku som si poplakala... 😔

vejinka
18. jún 2009

ale aspom budete vediet ze taketo nieco existuje.. 😒

vejinka
18. jún 2009

idem ja het..ved xceme ist do mesta...paaa

johnie
18. jún 2009

ahojte...
malu mam u babky tak idem makat..
takze mam zvyseny onkomarker a musim ist na gyndu o 3 tyzdne na heydukovu... ma drbne z toho vsetkeho 😖

miriam24
18. jún 2009

Ahojte .. tak snazim sa uzpat maleho .. ale de .. toho zaujima vsetko mozne len nie spanok .. a to spal len hodinu od 10 do 11 doobeda .. no a kedze on mi zvykne spavat aj o takomto case tak som dost prekvapena ze je taky culy ...

Anicka .. som rada ze mu teplotka klesla .. tie zubky su fakt svine ked rastu .. len trampoty su s nimi 😖

johnie .. no radsej si preskac vsetky vysetrienia nez by sa malo nieco zanedbat .. dufam ze to bude ok

bubinko83
18. jún 2009

baby,Filipko je v poslednej dobe jak sto čertov ,nemože poriadne zaspat a dudlik ide normalne zjest.Asi mu idu zuby dalšie a boli ho to 😖 😢

anickaajanko
18. jún 2009

Veji placem aj ja