Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
18. jún 2009

ollako, tak to dufam..vsak co ine mi zostava..som len rada, ze nam to na stretko vyslo tak, ze nemusim do neho pchat ziadne antibiotika a ze mu ani nemusim kvapkat do ociek, teraz mame pauzu..lebo to by vedel cely larion, ze sa u nas na izbe nieco deje..

ollako
18. jún 2009

ewen v pohode nato sme tu 😉 je to fakt strasne ☹ si musim zaklopat, ze zatial sa vyhybame chorobam,(teda okrem soplikov) no ani som to radsej nemala napisat, lebo to tu bude hned 🤐

ollako
18. jún 2009

ewen asi si necitala v stretku.. akou trasou tam idete?

eweny
18. jún 2009

ollako, zy som precitala 🙂

lucindela
18. jún 2009

urcite to zvladnete...
prijemne stretnutie Vám prajeme... 🙂
my sme od dnes same doma,lebo tato nam siel na konferencie na tyzden...tak asi skocime na par dni aj k svokre...

anickaajanko
18. jún 2009

ked sa mi nechce spat tak tu nik nieje ach jaj 😒

dadadulka
19. jún 2009

ahojte 🙂
prajeme vám príjemné a veselé stretko 🙂 😉

vejinka
19. jún 2009

baby poznate hru cestoviny???? tak teraz vyhlasujem ze ktora baba sa prihlasi namiesto martiny..ktora nejde na larion...a samozrejme si zaplati teda zaplatene uz je...ale ze martine potom dodatocne posle na ucet tu sumu ktora ona zaplatila tak die...no je to o hubu takze dnes sa ide ..ktora ma zaujemmmmmm??? 😅

vejinka
19. jún 2009

ktora sa prihlasi ako prva...ide s nami 😉

vejinka
19. jún 2009

lebo niesom si ista ci by jej vratili penize... 😖

vejinka
19. jún 2009

tak ktora sa hlasi...ma cca pol dna na pobalenie a to ej asi tak vsetko..sak cestou sa da kupit pre maleho strava sak aj tu v LM by sa daco dalo dat dokupit..sup sup cakaaaaaaaaaaaam 😉

vejinka
19. jún 2009

kto am rad adrenalinove spotry...je toto pre neho idealna situacia..nervy na dranc a da sa povedat vylet za 5 dvanast 😀

miriam24
19. jún 2009

Ahojte .. Veji velkymi pismenami to dame 🙂 UVOLNILO SA MIESTO V LARIONE >> KTO MA ZAUJEM IST S NAMI? detali vid vyszie prispevky od Vejinky 😉

miriam24
19. jún 2009

Baby vacsina z nas tam aj tak pride az tak na vecer takze este v pohodicke stihate aj nakupit aj pobalit .. 😉

vejinka
19. jún 2009

super to by uz mohli vidiet 😉

winona24
autor
19. jún 2009

VEJI 100 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 BODOV

vejinka
19. jún 2009

dakujem dakujem 😉 😉 😉

winona24
autor
19. jún 2009

HĽADÁ SA ĎALŠIA PARŤÁČKA DO LARIONU ======== UVOĽNILO SA MIESTO====================

vejinka
19. jún 2009

uz som napsiala janke..ta tusim vravela ze by sla pozriet..v sobotu ale kedze je volne miesto kludne mozu prist vsetci v piatok.. 😉

winona24
autor
19. jún 2009

janahczba????

vejinka
19. jún 2009

ak sa ziadna neozve..do deviatej napisem segre ci by nesla s detmi...

vejinka
19. jún 2009

ano taaaaaaaaaa...vravela ze by sla

vejinka
19. jún 2009

takze ta baba vypadava...

vejinka
19. jún 2009

uz som napisala aj do augustoviek

winona24
autor
19. jún 2009

prečo do augustoviek preboha..... 😲

vejinka
19. jún 2009

rozmyslam komu by som zavolala...mameee

vejinka
19. jún 2009

uff volala som mojeje mame a uvidim co na to povie otec...sak par ako par..aj ked starsi 😉

vejinka
19. jún 2009

jedna sa o to aby neprepadli martine peniaze...je mi jedno kto tam pojde...a im podla mna duplom..len aby mali skasirovane prachy

vejinka
19. jún 2009

by boli ako dozor 😀

vejinka
19. jún 2009

noooooo takze moj otec nemoze ale mama by sla hned...este presvedcit segru a s detmi a bolo by to v tej cene..sak za 5 rocneho by neplatili keby spal medzi nimi iba stravu by platil a to asi tiez nie lebo on strave moc neda a spapal by s mamou ako segrou ..joooj keby tak isli