Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
21. jún 2009

no ale mne sa velmi pacilo...jedlo bolo uzastneeee a obrovitaanske porcie..kludne sme si mohli dat jednu plnu a jednu pol penziu..takto sme sa kazdy den totalne prezrali 😀
joooj a tyzden som sa morila dietou na ranajky len jogurt..a uz je po diete 😝 ale tak musim uznat ze mi ta tyzdnova dieta asi pomohla lebo na fotkach vyzeram stihlo 😀 😀 😀

vejinka
21. jún 2009

ale fotky su pjekne..snazila som sa fotit co najviac aby vy co ste neboli ste sa mali na co kukat 😉

vejinka
21. jún 2009

boooze ako tu leje...vrrr 😠

natasa8
21. jún 2009

ahojte....aj my sme doma, asi od jednej 😉

cesta bola v pohode, ale dlhaaaaaaaaa, isli me skoro 4 hodiny s 2 prestavkami a krpata spala len hodinu 😠
teraz buvka v postielke a mne sa nechce nic robit 😅

fotky stahujem do pocitaca, asi ich potom hodim na FB.... mozno dnes vecer 😉

veji.. idem kuknut tie tvoje

winona24
autor
21. jún 2009

no ahojte...aj ja hlásim príchod do BA....prišli sme asi ako natasa 😉

martinna78
21. jún 2009

vitajteeeeee 🙂 😉
som pisala akurat do stretka, ze ako vam bolo super 🙂 😉 😉 😉 😉 perfektne fotky, juj stale som na vas myslela.....

vejinka
21. jún 2009

baby mna ukrutne boli hlava..ide mi ju roztrhnut ☹

winona24
autor
21. jún 2009

takže babulky....som strašne rada,že som Vás mohla spoznať osobne....niektoré som už poznala skôr,s niektorými to bola premiéra...nie s každým sa mi podarilo spoznať bližšie,ale to sa pri takom množstve ľudí asi ani nedalo....

bolo fajn až na to počasie....ale to nebolo v našej moci zmeniť....a myslím,že Liptov je krásny za každého počasia....

teším sa na ďalšie stretnutia

winona24
autor
21. jún 2009

veji mne dávala eweny na cestu ružovú záchranu....ináč by aj mňa bolela ako kobylu...ale to je tým počasím 😖

vejinka
21. jún 2009

kobylu casto bolieva hlava? 😀 take prirovnanie som este nepocula...ale ze ma boli ako kona..to ano 😅

vejinka
21. jún 2009

ale mas pravdu pocasie na faka...hruza tu len chčí a chčí 🙄

vejinka
21. jún 2009

idem vecerat kupat maleho a uspavat teraz vresti v postielke...mozno aj z neho ma boli hlava 😖

eweny
21. jún 2009

Aj ja sa pridavam do klubu boliacich hlav,ide mi prasknut a maly mi k tomu dopomaha..

Winon,som rada ze lentilka zabrala..

winona24
autor
21. jún 2009

vďaka ew.....zachránila si ma 😉

a mrzí ma,že Teba bolí ☹

bubinko83
21. jún 2009

baby mna zase boli cele brucho a cela jazva po cisarskom aj ta vnutorna ☹ A som jak mechom praštena dneska 😨

winona24
autor
21. jún 2009

bubi to je asi tým počasím nie???? neviem si predstaviť ako to bolí

evitkamalicka
21. jún 2009

ahoj kocky tak ako bolo?

bubinko mna dnes tiez boli jazva

winona24
autor
21. jún 2009

evit dobre...až na to že počko nevyšlo

evitkamalicka
21. jún 2009

my sme tu mali nasich cez vikend, takze by sme aj tak nemohli ist, ale snad nabuduce

bubinko83
21. jún 2009

evit mylsiš že je to tym počkom? 😒 Bolest tej jazvy?

evitkamalicka
21. jún 2009

bubi neviem, ale mna doteraz vobec nebolela a dnes je to hruza

bubinko83
21. jún 2009

evit,neprajem ti to ale som rada že niesom sama 😒 ☹

ba80
21. jún 2009

ahojteeeeeeeee, hlasime prilet... 😎

bubinko83
21. jún 2009

baby kde kupujete deckam bodyčka? Ja som bola v tescu,ale momentalne nič pre chlapcov nemaju

anickaajanko
21. jún 2009

bubi ja som kupila dnes a mali super v tescu aj disney aj tie balicky po 3 a su krasne, dokonca su v akcii

evitkamalicka
21. jún 2009

bubinko ja kupujem v tescu, zvykla som si kupovat cisto biele

vejinka
21. jún 2009

baby mna vcera brutalne bolela a stipala jazva..ale az tak ze som myslela ze dostanem mrchu..fuj blby pocit ked zo sebou nemate vlozku a ste mimo domu 😀

no ale dnes ma pre zmenu ta hlava blba boli 🙄

anickaajanko
21. jún 2009

my sme kupili s mickey mouse a mackom pooh aj cena bola dobra, mali zelene a modre, aj v BB aj v LM som kupila

vejinka
21. jún 2009

no dieta mi dojedlo kasu a je zasa rad na mne..takze caj kupanie a tak dalej..o osmej som tu

bubinko83
21. jún 2009

no u nas v tescu nič nemaju teraz.Ja chcem s kratky rukavom.

anicka a kolko stoja tie čo si kupila?