Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
24. jún 2009

perlab juuj tak to na vas silno budeme mysliet.. my zase posledne dni s takym revom zaspavame od zubov, ze az.. a vsetko kuseme, strasne slintame, a aj tak ani naznak po dalsich hryzadlach 😒 😒 tak snad im uz kazdu chvilku vyjdu..

claudinka
24. jún 2009

aj ja blahozelam, aj ja! aj tym, ktori oslavovali, ked som to tu uplynule dni zanedbavala 😵 😵

eweny
24. jún 2009

dobry vecer, este som trosku nakukla..

skrecok, gratulujeme Riskovi 🙂

rony, aj Sarke blahozelame 🙂

perlab
24. jún 2009

bola som ju uspať, nevládala som ju počúvať, zlatíčko moje 😵

zuzana1710
24. jún 2009

trpim samopisanim,tak to tu balim..dobruuu..paa

perlab
24. jún 2009

zuzi, ano, zajtra máme 10, hrozne rýchlo to uteká ... čochvíľa budú prváci a tie zúbadlá im začnú vypadávať 😀

perlab
24. jún 2009

skreci, aj rišulkovi všetko naj 😉
kedy pridáte fotosky, tuším, že vy ste cvakli tú spoločnú, kde som aj ja

eweny
24. jún 2009

my sme dnes dopadli u ocnej tak, ze musim volat do BB a objednat Petka na dalsi preplach kanalikov..no horor, lebo ze sa to uz takymto vacsim detickam robi ovela horsie..a doktorka mi povedala, ze to vyzera tak na viackrat..vsak sa mi to moje dietatko najkrajsie z toho zblazni..a ja tiez ☹ ☹

aby toho nebolo malo, tak ked uz budeme v BB, tak ideme aj na detsku chirurgiu s tou herniou co mame..nech to posudia a mozne je, ze bude potrebny aj operativny zakrok..

ach jaj, to je uz aj na kona vela ☹ ☹ ☹

perlab
24. jún 2009

včera nám vyšiel piaty /dvojka vľavo dole/ ... no a čo sa dneska, deje ... do rána bude mať hádam kompletný chrup 😀

claudinka
24. jún 2009

ew naozaj zase? 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 to je strasne.. viem, ze ti moje suche konstatovanie nepomoze, ale naozaj ma to velmi mrzi.. chudacik Petulko.. jaj nech to uz ma cim skor za sebou, ked si to predstavim, co musi vytrpiet, je mi do placu

eweny
24. jún 2009

kedy uz konecne budeme mat od toho vsetkeho pokoj..ja sa nemozem pozerat, ako to vsetko dookola Petka trapi..ja viem, ze si to nebude pamatat, ale trha mi to srdce, ked tak strasne place..a ja s nim ☹

perlab
24. jún 2009

jaj, eweny, chúďatko peťulko ... a ja tu stonám nad soplami ... už radšej mlčím
😕

veľmi vám prajeme, nech to dopadne dobre, aj keď... sama si vravela, že to je na dlho ☹

inak, chýbaš mi za stolom, pri raňajkách a tak 😉

eweny
24. jún 2009

perlab, jeeeeeeeej..tak je Romanka uz pekne zubkata 🙂

skrecok
24. jún 2009

Joj, ako čitam že vaše bábätká sú nejak mrzuté, niektoré aj choré... Je pravda, že za to môžu aj veľké výkyvy teplôt. Keď sme odchádzali v piatok, tak mal kraťasy. Bolo tak horúco...a keď sme sa zastavili na Donovaloch na obed a už som ho musela obliecť teplejšie. A na druhý deň už bolo dosť chladno.
Prajem skoré uzdravenie.

Ďakujeme veľmi pekne za gratulácie, Rišulko už spinká... 😵 Gratulujeme aj Sárinke a včerajších oslávencov. 🙂

eweny
24. jún 2009

claudi, ja viem..je to hrozne..nech to radsej nikdy nespoznate..

kamilka12
24. jún 2009

ew - herniu má? to je pruh..to čo má aj Martin..

zuzi..áno, budem s ním v nemocke.., tu u nás v NR..bude ho taký zlatý detský doktor operovať..ale ja si vobec neviem predstavit ako to bude znášať..máme nastúpit už den pred operáciou..a nebude moc nič jest..neviem ako mu 5 dní potom, čo oslávi ročik vysvetlím, že aj ked je hladný, nemože papať..a potom..nebojím sa ani tak tej operácie..ako tej narkózy 😔 ..Preto mu to nechceli operovať skor, lebo vraj narkóza pre takého malého drobca može byt aj nebezpečná..preto čakali, kým bude mať rok. No a čo som si všetko čítala tu na MK o tom, ako sa také dieta preberá z narkózy a ako musí byť priviazané..lebo ved ono by išlo najradšej behať..no nechce teraz ešte na to mysliet..kedže nás to čaká "až" 3.9. ☹

eweny
24. jún 2009

perlab, to bolo mile 🙂 tak dame zajtra spolocne ranajky?

kazda choroba nasich deticiek nie je nic prijemne..aj tie obycajne sopliky..

kamilka12
24. jún 2009

a inak..práve malý vystrája v postielke..chvílu je ticho..a potom zrazu plač...ja neviem čo to dnes všetky detí majú za deň, inokedy o takomto čase už hodinu a pol spí..teraz, akoby sa uložiť nevedel..

perlab
24. jún 2009

juj, kamilka ☹ martinečko zlatunký... nech to len hrdinsky zvládne .... a ty s ním ..

eweny
24. jún 2009

kamilka, ano zevraj ma herniu..on mal velmi hruby pupocnik, tak mu to aj zle zviazali a cely ho ma vystrceny..ked sa jeduje alebo place, mam pocit ze sa mu ide cely roztrhnut..je mozne, ze aj nas operacia neminie..ach jaj ☹ tiez som tu kadeco citala..bude to tazke, ale s Matkom to pekne zvladnete..

perlab
24. jún 2009

tak dajme, ew, ráno o 9.00? budem na teba myslieť, aj keď neviem, čo ma čaká túto noc , myslím, či vôbec do 9,00 vstanem

perlab
24. jún 2009

inak moja malá dnes 4-krát spala

kamilka12
24. jún 2009

perlab - dakujeme, no ja dúfam, že to zvládneme..vždy si poviem, že aj horšie veci sa stávajú....a nesmiem myslieť na to, že by sa počas operácie nedajbože mohlo niečo zlé stať..A Romanke prajem nech je čím skor v poriadku a nech ju už zubiky netrápia.. 😉

ew - to mi je ľúto, že vás čakajú znova tie preplachy ☹

eweny
24. jún 2009

perlab, no moze byt..ak bude nasa dnesna noc taka ako bola tato, tak to bude velmi zaujimave 😠 myslis, ze nevstanes?..my uz od maximalne 6.30h budeme stepovat..

skrecok
24. jún 2009

Eweny, chudák malinký...Nepovedala by som, že má také problémy. Ja by som sa z toho zbláznila...viem čo to je, my sme mali prvé mesiace a vy to máte stále. 😔 😢 Držkám palce.

Perlab, mám pár fotiek aj s Romankou. 😉 Ešte som nepridala, lebo ich máme okolo 600 ks a mám čo robiť, aby som pridala tie najkrajšie 😅 . Môžem vám aj poslať, aby ste mali. 😉

zuzana1710
24. jún 2009

kamil,narkoza je aj na dospeleho dost.viem,ze moja mama,ked sa preberala z narkozy,tak ju nevedeli zohriat..cela sa klepala a napinanie na grc.a co potom to malicke telicko..neviem si to predstavit...prideme vas pozriet ak to bude mozne.. 😉

perlab
24. jún 2009

aj my, ale potom ešte zaspíme a neviem, či ma do 9.00 niekto zobudí

perlab
24. jún 2009

kami, tak to si určite vybav anesteziológa
neviem, či sú iní pre detičky, ako pre dospelých

perlab
24. jún 2009

skreci, super, pošlem ti ip s mojim mailom adress
a máte aj tú spoločnú, kde som aj ja? vieš, ako sme prišli neskoro

eweny
24. jún 2009

kamilka..ja viem, dakujem..nikomu to neprajem zazit, je to hrozne hlavne ta bezmocnost ked tak srdcervuco place, ked vies co mu presne robia a nijako mu nemoct pomoct..uz mi je zas do placu, len co si na to spomeniem..nuz ale je to pre jeho dobro, tak to musime zvladnut..