Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
26. jún 2009

ale ked aj o nom bolo popisane milion negativnych veci...mal niektore pesnicky ozaj krasne..a velke hity 😉

claudinka
26. jún 2009

oki lucim sa pomaly, krasny dnik

natasa8
26. jún 2009

ahojte... 🙂

claudi.. mna mala kusla asi 2 krat, vzdy som tak zvrieskla ze hned pustila a prekvapene na mna pozerala...
to ti krvaca ta dlho? mne ked bradavka krvacala po porode, tak som odsavala len 1 den... potom uz krv nesla, takze som kojila, aj ked bolest to bola priserna ☹ klobuciky by som na tvojom mieste urcite vyskusala

nasa Katka sa vcera sama posadila, pozerali sme na nu s muzom ako puci, lebo to vyzeralo ze uplne vie co robi, ale potom to uz nezopakovala.... 😒

vcera vecer som upiekla svoju prvu penovu tortu... celkom sa vydarila, ani netecie a chuti vyborne... prave tu s muzom labuznicime pri kavicke 😝

natasa8
26. jún 2009

no vidim ze tu nik nie je ☹ vidno ze sa zlepsilo pocasie, takze vsetky ste asi vyrazili do ulic...
Ja chodim s malou von az poobede, doobeda spinka v postielke, lebo ona sa uz v kociku naspat nevie, spi tam tak max. pol hodinku. 😒

kamilka12
26. jún 2009

ahojte,

natasa - podobne...tiež spíme už iba v postielke...doobeda vie spat aj 2 hodiny..v kočíku tak max. 45 min. 😒 Teraz ešte spí...idem mu pripravit obed...dnes bude iba zelenina...lebo maso tuším jedol 7 dní v kuse..

winona24
autor
26. jún 2009

ahojte....dieťa mi spí a ja sa snažím urobiť trošku poriadok...

Monika ale veď to je dobre...oni by mali mäsko každý deň papať...na striedačku s vaj.žĺtkom

vejinka
26. jún 2009

no a my mame dalsi zub vonku...dole 😉

a ozaj vcera sme prvy krat papali jablko potrene s keksami sunarka..a krasne popapal takze dnes dam dve jablcka..doteraz sme iba dusene-varene 😉

vejinka
26. jún 2009

no ja tiez nedavam kazdy den asi 5 dni a pauza potom 6 dni a pauza dva dni..a teraz skusane surove jablko takzetri dni v kuse bdue jablko

natasa8
26. jún 2009

aj ja davam kazdy den masko a v sobotu davam zltok...
zeleninu mam od vcera, a masko som vytiahla z mraznicky - uvarene a nasekane.

Doteraz som jej varila kazdy den zvlast, ale v poslednej dobe tak malo jedava, ze vcera som tu zeleninku rozdelila na polovicu a jednu polku supla do ladnicky.... 😒

kamilka12
26. jún 2009

win - len mám pocit...že ked stále papá maso, tak sa mu čím dalej tým hrošie kaká, tak mu dnes dám iba zeleninu, kde bude aj cuketa...od tej kaká pekne a hlavne lahko...

veji - gratulujeme k ďalšiemu zúbku 😉

natasa8
26. jún 2009

veji. gratulujem k zubku 😉
ty davas jablko na obed ?

kamilka12
26. jún 2009

baby, mňa hrozne hnevá, že Martinko sa so všetkým drhne... 😖 Tie kupované masové príkrmy nie sú úplne rozmixované, sú tam aj kúsky..a tie papá pekne...ale keď mu dám kúsok chleba...vačšinou sa s ním drhne..nie vždy..a dosť často a to mu dávam iba ten stred a kúsočky...Si neviem predstavit, že by som mu dala do ruky krajec..nech sa krmi sám 😒

silwietta
26. jún 2009

ja obcas varim kazdy den a obcas vytiahnem to co som navarila a zmrazila, lebo niekedy sa zabudnem a navarim toho ako pre dospeleho 😀 takze mam z toho 4-5 Miskoporcii 😉

dnes som dala varit karfiol, cuketu, spenat a zemiak, tak som zvedava co mi na to mlady pan povie... spinka uz skoro dve hodiny, keby som bola vedela tak stihnem aj pozehlit

natasa8
26. jún 2009

kamilka neboj... on sa prestane - sestra tiez musela malemu vsetko dohladka mixovat a potom z jedneho dna na druhy uz mohol aj kusocky ...

kamilka12
26. jún 2009

tým že sa drhne so všetkým som myslela: chleba, rohlík,piškota, keksík, zmrzlinová oplátka...všetko..čo iné deti papajú pekne..

natasa8
26. jún 2009

piskotkou sa raz drhla aj Katka, az sa pozrvrackala - odvtedy som jej ju nedala. Len obsas jej dam do vyzivy...

kamilka12
26. jún 2009

tiež dávam piškoty a baby keksíky rozmočiť do výživy..tak to spapá pekne..

winona24
autor
26. jún 2009

Monika neboj...on sa prestane drhnúť....ja som bola tiež taká poserkaná,keď som začala malej dávať kúsky....že keď sa mi začne drhnúť,tak porád skolabujem...

a tá potvorka pekne sfutruje piškotu,kornútok je celý padne za obeť.... 😅 😅

bendy
26. jún 2009

Ahojte, ako sa mate??Ja v poslednom case nemam ani cas sem nakukat lebo ked Ema zaspi bezim rychlo nieco navarit, trochu popratat a ked uz koncne zasadnem za PC, trochu ponetovat mlada je uz vacsinou hore..na porazenie je to 😠
Mojej som raz dala piskoty do vyzivy a normalne ju z toho naduvalo, tak neviem ale ked jej ju dam do ruky tak len poriadne uzuzle a zahodi.
Baby a chcem sa spytat davate detickam aj tie detske keksy??

perlab
26. jún 2009

Ahojte, tak my sme sa vrátili od dokiny, pre istotu nás poslala na ušné, že keď má tie sople a teplotuje..... a má zápal v ľavom ušku .... tak antibiotiká, syrupčeky, kvapečky .... mnjo, dlho sme sa netešili, že sme ešte neboli chorí ☹
my to však hrdinsky zvládneme 😉

bendy
26. jún 2009

baby, vase deturence uz maju asi vsetky zuby len mi nic 😲 a zatial to ani nevyzera ze by sa chceli vyklut 😖

bendy
26. jún 2009

pane boze aka hrubka...my

vejinka
26. jún 2009

ahojte....teraz som skypovala so sesterkou a caka chlapca...a take velke brusko uz maaaa...termin ma 28.8. 😉

terezicka
26. jún 2009

Ahojte no dneska sme boli na kožnom na kontrole, konečne máme krásne líčko už je tam len malinký fliačik ale je to o 100% lepšie ako to bolo, tak som rada.
Dneska večer zas balím kufre, zajtra ideme do Blavy a vraciame sa až v utorok takže dovtedy ma tu nebudete mať...Dúfam že bude dobre, že aj počasie vyjde, som Lucke kúpila koleso tak ak bude v pondelok pekne by sme vyskúšali ísť s ňou niekde k vode že čo to spraví...
A v utorok mám promócie 😀

vejinka
26. jún 2009

terez dufam ze cesta dobre dopadne lucke vyjde slniecko som rada ze ten fiacik je ovela lepsie ako to mala a vela stastia na promociach 😉

dadadulka
26. jún 2009

ahojte...
baby prosím vás ako robíte drobcom cestoviny... a s čím...? vďaka 🙂

vejinka
26. jún 2009

ja len varim cestoviny same vo vode alebo s maskom nic tam endavam nicim nedochucujem

kamilka12
26. jún 2009

dada - ja uvarím maso so zeleninou a ked to už skoro je hotové, pridám tam cestoviny...a ešte to spolu varím, kým sa neuvaria cestoviny...

perlab - tak zápal uška?? 😕 A mala aj nejaký príznaky okrem tej teploty a soplíkov? Vraj si vtedy deti ušká chytajú...

Terezicka - super, že má Lucka už to líčko vyliečené 😉

vejinka
26. jún 2009

ja robim z domacich cestovin cize varim aj hodinu a nerozvaria sa

ba80
26. jún 2009

perli, si tu? mas ip...