Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

zuzana1710
27. jún 2009

anicka,si mila..brala by sooooom.. 😀 😀 😀 😀

bubinko83
27. jún 2009

veji sorry,ja som mylsela že byvaš na dedine,ja som to pisala. 😉 Len viem že byvate na dome.Nie? 😝 A ja ked viem že niekto byva na dome tak si vždy mylsim že musi byt na dedine. 😀 Sorry.

kamilka12
27. jún 2009

Ahojte,

dnes sme boli oslavovať svokrinu 60tku..teraz sme sa vrátili...

No baby, a ja som si doraz myslela, že tie, čo bývate s rodičmi, alebo u svokrovcov to máte lahšie.. 😒 Tak som sa mýlila. Mne Juraj chodí domov o 19.30 a cez víkend o 16.30 takže ani jeden den nie sme spolu od rána do večera 😒

Ale pomáha mi to, že sa sem tam idem odreagovat s kamoškami von..aj včera sme boli, prišla som o 2.00 😕 , nebojím sa malého nechať s manželom, viem že je v dobrých rukách a v noci pije čajík...takže už je to v pohode...Sme boli na pizzu, potom sme si dali miešaný drink a nakoniec sme boli kuk v jednom podniku, kde bolo hroooozne vela ludí...tam ma to už nebavilo..ale boli tam skoro všetci nitriansky herci, aj ten čo hrá v Ordinácii toho na vozíku 😀 ...Je super íst raz za čas si poklebetiť s kamoškami...samozrejem..že cez sms som bola s mojimi chlapmi spojená stále 😉 Takže Estell, čo sa týka mňa...rada by som šla..Zuzi, škoda, že ti nemá kto malú postrážiť...aj cez víkendy mamina robí?

Inak, ja by som si už rada raz vyšla von aj s manželom (ten ide mimochodom von dnes za komošmi-mámte to podelené 😀 ), zvykli sme chodiť do jednej vinárne..kde v piatok a v sobotu hráva živá hudba, vačšinou cigánska...tak rada by som sa už išla zabaviť..Ale to by som pri malého asi zavolala sestru, alebo maminu...Možno, keď bude malý už vačší...uvidíme..

ollako
27. jún 2009

Ahojte, my sme boli nakoniec na tej chate, ale prsalo ale maly akurat hajal v kociku na dazdi 😅 a muz tam ostal, chvala bohu, lebo uz bol vlacny ako listkove cesto a nepotrebujem aby maly dychal tie jeho alkoholicke vypary... 😝
maly zaspal dnes v celku rychlo, tak uvidim ako bude hajat...uz nech mu tie sopliky prejdu,a teraz uz mam nadchu aj ja, no sa to na nas lepi..je to des 😒

vejinka
27. jún 2009

ahojte pridala som par fotiek ak chcete tak kuk 😉

vejinka
27. jún 2009

ze vlacny ako listkove cesto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to som este nepoculaaaa

vejinka
27. jún 2009

maly mi uz spinkal a le zobudil sa strasnym revom a teraz ho ma muz...ale uz po mne kuka nech si ho berem...

ollako
27. jún 2009

veji Erik je zlatunky 😵 ...
no maly chce asi podudkat co? 😀

vejinka
27. jún 2009

jaaaaaa mu dam dudkat ani velky ani maly zo mna dnes nebudu nic mat....protestujem 😀

vejinka
27. jún 2009

idem spat..dobru noc kocky 😉

luciankasebastianko
27. jún 2009

Ahojte no ja sa idem poťažovať že som taká unavená že mi je až doplaču a ako čítam tak každá mame toho véla
dnes mi malého uriekla jedna tetka 😠 stale sa rozplívala ako Boh mohol stvoriť také pekne dieťa a už som 12 tanierov čistulienky varila čo sa mi zakaždym sekla malý bol jak besný už som tomu ani neverila, lebo už som ho viac krát umývala a nič a dnes .............. hrôza 🙄

kamilka12
27. jún 2009

STV1 21.40 hod. film o M. Jacksonovi

skrecok
27. jún 2009

Ahojte baby,
uz tu nikto nie je, ale nevadi. Cez den nemam tak casu ako vy, az neskor vecer ked maly spinka.
Precitala som si vase trapenia, uplne vas chapem. My sice byvame s mojimi rodicmi, ale aj tak upratovanie, udrzba domu a pod. je na nas. 😖 Niekedy mam aj ja velke depresie, ze nic nestiham, hadam sa s manzelom alebo s nasimi...ale ked si zoberiem maleho von, tak je mi lepsie.

Gratulujem dnesnym a vcerajsim oslavencom. 🙂

No, idem spinkat...o chvilu sa maly zobudi a bude chciet "zivy" cumlik. 😖

anickaajanko
28. jún 2009

Dobré ránko, prváááááááááá 😉 Tak sme sa tešili do tých Bojníc a sme doma pretože leje ako z krhly. Ja keď sa niekam teším tak to vždy takto dopadne.
Martinkovi k 9 mesiačikom všetko naj aj iným oslávencom, ktorý som nestihla odsledovať
peknú upršanú nedeľu všetkým

estella
28. jún 2009

dobre ranko....tak my sme sa zobudili to uprsaneho rana...ja uz vazne nerozumiem tomu pocasiu to co je za leto... ☹ ☹ ☹ ☹
anicka aj my chceme ist do Bojnic ale na buduci vikend tak hadam to uz bude pekne...

kamilka jeee tak to vam bolo super vonku..a kde boli ti herci lebo chodievali aj do Zoomu ked som tam robila a toho co hra na voziku aj poznam aj toho co hra Kordiaka bola som snimi aj na pivo...zlati su aspon boli no ktovie aki su teraz ked su uz znamejsi ako ked hrali v divadle... 😨

zuzi joooj plne ta chapem vazne...hlavne tie hadky vedia cloveka uplne zdeprimovat...skoda ze nemozes ist vecer von ale viem ze nemozes provokovat....tak niekedy mozeme dat stretko aj pocas dna s detickami napr.v parku...len ja 10.7 idem k mamine na 3tyzdne ale cely august by som mala byt uz doma....

manzel cita malemu knihu teda vymysla si podla obrazkov ...aki su zlati spolu.... 🙂 🙂

vejinka
28. jún 2009

dobre rano..zajtra je petra a pavla takze utekam do kuchyne a ideme robit kolace so svokrou lebo peter je svokor a pavel je moj muz...teda este aj svagra mam petra..takze mozno sa dnes zastvia a poobede musim ist nieco kupit mojmu muzovi ale vobec netusim co....

a ten moj maly vreskunik este nespi.. 🙄

bendy
28. jún 2009

Dobre ranko,
anicka aj my sme chceli ist dnes do Bojnic 🙂 ale ked je takto hnusne je to o nicom, tiez som sa tesila ale to je vzdy tak ked sa clovek niekam tesi, vacsinou sa to po s... ☹

bubinko83
28. jún 2009

ahojte 🙂

aj unas leje jak s krhly normalne nechapem 😠 Som sa na taketo počko včera nepripravovala. 🙄

kamilka12
28. jún 2009

Dobré ránko..

anicka - jeeej dakujeme 😉 ..ale máme už 10 😀 Aj Erikovi všetko naj k včerajším 10 mesiačikom 😉 . A dnes má ešte Zairinka 10, takže tiež všetko naj prajeme...

estell - v Devilse boli...ale bola tam hlava na hlave...hrooozne plné, mňa to vtedy nebaví sa tam predierať, tak sme išli domov..

Dnes je zase na figu počasie.. 😒

estella
28. jún 2009

kamil no v Devilse si to viem predstavit tiez by ma to tam nebavilo.... 😒 😒

ja normalne neviem co s Maximom ked vonku takto leje...to je hrozneeee....zasa len nejake nakupne centrum lebo doma nechce byt na navstevu sa niekomu nasackovat tiez nie je dobry napad a tak sa asi pojdeme pomotat niekam kde nezmokneme...teraz zaspal po namahavom uspavani ale dnes uspaval manzel tak ja som nemusela... 😖

aj ja gratulujem oslavencom aj dnesnym aj vcerajsim.... 😉 😉 😉 😉 😉

natasa8
28. jún 2009

ahojte.... prajem pekne nedelne ranko 🙂
Tak dnes mame troch jubilantov...
Martinkovi, Zairinke a Erikovi vsetko najlepsie k 10 mesiacikom 😵 😵 😵

Ja som uz rano bola s malou na prechadzke, zacalo trosku prsat a nemala som dazdnik tak som vymokla - ale bol to fajn jemny dazd, normalne mi bolo prijemne 🙂

nasa Katka vcera vecer zistila ako sa postavit v postielke - no nechcela spat tak vymyslala. Potom sa tam naucila zo stoja sadnut, tak namiesto toho aby spala dookola postavila, sadla, postavila.... robila to vyse hodiny.
Dokonca aj v noci o tretej som ju pristihla ako sa snazi postavit.... 😒

Rano sa jej neuhol rok z kniznice, takze mame na cielku poriadnu modrinu. No ale teraz nastastie spinka a kedze je nedela, idem nieco dobre ukuchtit...

prajem pekny dnicek 😉

luciankasebastianko
28. jún 2009

ahojte mamičky, tiež prajeme Martinkovi, Zairinke a Erikovi všetko najlepšie hlavne zdravie!!!!!!!!!! 😀
baby tak tie BOJNICE vyzerajú ako ďalšie stretko -dobehneme aj my mame to naskok 😝

eweny
28. jún 2009

Ahojte zienky 🙂

oslavencom gratulujeme 🙂

eweny
28. jún 2009

Dnes k nam dojdu svokrovci,gratulovat malemu aj velkemu Petovi..tak som narobila chutovky..

Vcera vecer som bola vonku s kamoskou a jej muzikom,dosli z Nemecka na par dni..velmi dobre mi to padlo..

Petko je stale velmi soplavy a jedovity,dalo sa to zvladnut kedze muzik mal dlhe volno,ale zajtra uz ide do roboty,tak to bude horsie 😢

eweny
28. jún 2009

Vidim,ze sa viacere chystate do Bojnic,aj my mame na plane tam ist,len este neviem kedy..

bubinko83
28. jún 2009

aj my gratulujeme oslavencom 🙂

baby ja som dala včera maleho na balkon a do takeho vačšieho lavora som mu dala teplej vody,len do pol pasa.Najprv sa tam tak nevinne člapkal a potom to ste mali vidiet.Ta radost z tej vody,všetko bolo mokre vratane nas čo sme tam boli. 😀 A to som hovorila že ho len tak trošku namočim a on tam tak špiechal že bol cely mokry aj vlasky. 😲 😀

zuzana1710
28. jún 2009

ahojte.
dakujem za Zairinku.a posiela vam cmuky...a tiez gratulujeme k 10-ke babatkam.. 😀

vejinka
28. jún 2009

ahojte dakujem za Erika a ten vam neposiela nic lebo zaspal..sme boli v tescu hned po obede a veru dobre sme spravili lebo pred chvilkou tu bol brutalny prietrh mracien...a vratili sme sa tesne pred nim

vejinka
28. jún 2009

tiez gratulujeme vsetkym oslavencom 😉

vejinka
28. jún 2009

este tu nikoho?