Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

skrecok
29. apr 2009

No, ani ja som este nemala menzes a ani nechcem 😝 .

zuzana1710
29. apr 2009

veji,to som aj ja vravela..tiez by som nemusela kramovat pokial kojim..a chcem urcite aspon do 2 rokov kojit..mozno viac..ja mam zase tamponov na 5 rokov..a nejak sa mi to uz nepaci po porode tie tampony..asi prejdem na vlozky...nezvyk po takej dlhej dobe...

neboooj veji cochvila budeme v prechode a bezkramove obdobie si mozeme vychutnavat 😀 😀 😀 😀

kamilka12
29. apr 2009

Ahojte

zuzi - u koho si bola? U Beňuškovej?

zuzana1710
29. apr 2009

kamil,ahoj..ano u benuskovej..bola si u nej??

maruska11
29. apr 2009

ahoj vejinka ako sa mate?

kamilka12
29. apr 2009

zuzi - bola som, ked som bola v 8 mesiaci tehotenstva...ma velmi svrbeli dlane a chodidlá...vraj to v tehotenstve býva som sa dozvedela...no...je taká čudná ona 😒 Malému sa teraz spravili také velké suché flaky na rukách (medzi laktom a ramenom) akoby zaschnuté lepidlo...ale nie je to červené ani to nemokvá..tak dúfam, že ekzém to nie je. Išla si najskor s detskej dr. so Zairou?

martinna78
29. apr 2009

ahojte, jeeejda to uz mame 5-ku 🙂 parada 😎
Skreci gratulujeme k zubku, my stale nic

Zuzi si si zrusila v pase 1d? nech Zairinke prejdu rychlo tie fliacky, inac dodatocne vsetko naj 8-mesacnikom Zairinke, Martinkovi, Erikovi, Jozkovi....nejak nebolo casu na kona,maly je posledne dni troska mrzutejsi, pripisujem to zubkom, lebo vsetko kuse jak divy, stale prsty v ustach a ked si ho dam na ruky, tak mi zacne kusat do pleca, tak som zvedava

Inac dnes mame 9. vyrocie sobasa s manzelom 😀

kamilka12
29. apr 2009

martinna gratulujem k výročiu....jeeeeejda že 9te 🙂

martinna78
29. apr 2009

diky no veru leti to 🙂

vejinka
29. apr 2009

marus..ahooj

vejinka
29. apr 2009

maly sa mi akurat zobudil...celkom slusne hajal...marus mame sa dobre kopec zubov mame..a dalsie sa tlacia ..sprevadzajuce su teplotami ale nastastie len zvysenymi ..nie vysokymi a dnes som bola na opakovanej cytologii a vysledky budu tak o mesiac..ze vraj som mala po porode 2- ..ani nie trojku ale vraj to nebolo dobre..a preto som musela ist za pol rok..cize dnes..a teraz vraj staci az koncom oktobra na rocnu...a vy ako? zdravi ste???

vejinka
29. apr 2009

no kedze sme uz boli vonku..dnes von nejdeme...maly sedi v kociku a tak sa snazi odopnut ze to az nechapem..ako ten maly clovek ma tolko rozumu a skusa a skusa..len aby sa mi nevykotil z neho...musim mat oci aj na zadku

vejinka
29. apr 2009

a skrieka brutalne....usi ma boliaaaaaaaaaa

vejinka
29. apr 2009

marus kuk fotky v albume..vcera som si ho pofotila 😀

vejinka
29. apr 2009

maruuuuuuuus si tu este???

vejinka
29. apr 2009

tak nic..ja prcham lebo mi znici kocik...a pomaly sa presuniem do izby a budem kukat "cistu lasku" som si vravela ze ked bduem mat dieta telenovely nebduem kukavat ale to sa nedaaaaaaaa 😀

pa kocky vecer sa stavim

zuzana1710
29. apr 2009

kamil,no je cudacka..pise 3 hodiny rucne diagnozu..pocitac nehrozi.no hruza.skus maleho okupat v hypermangane..daj si do vanicky len malilinko hypermanganu..nech je len slabunko ruzova voda...tym nic nepokazis..je to dezinfekcia..ja som to tiez davala malej,ked prisla zo spanielska a tiez mala taku suchu pokozku ale aj zacervenanu..

martinka dakujemee..aj my vam gratulujeme k vyrociu..krasnych 9 rokov...nechce sa mi to davat znovu do pasu tie informacie..hadam raz ich tam dam.

idem aj ja..Zairinka sa zobudila..ideme (obedovat)kedze sme nestihli na obed..pa a pekny zvysok dna.

lucindela
29. apr 2009

veji: no,uvidime....lebo ten cas nejako rychle leti... ☹

vejinka
29. apr 2009

kde ste vsetky? 😕

vejinka
29. apr 2009

idem uspat maleho

slavica2
29. apr 2009

ciao babeny, no my mame novu temu 🙂 super
babu krasne fotecky

vejinka
29. apr 2009

slavi ahoj..no konecne niekto 😉

vejinka
29. apr 2009

maly uz lezi v postielke..ale nespi..keca jedna radost...ale tak predpokladam ze do 10 minut spi 😵

slavica2
29. apr 2009

ahoj vejuska 🙂 no to mas super, ze ti Ericek tak sam zaspinka, my mame hotovy ritual, ale uz spinka, no som zvedava dokedy.
Eweny, v noci Hanka vypije aj 600 ml mliecka, skoro kazde tri hodiny 🙂 nejako ma teraz rastovy sprut alebo co lebo pije aj papa ako besna 🙂
Do jasliciek ide Hanka az v novembri, ale uz teraz sa zahlasuje 🙂 A podmienkou je ze musi chodit a spat raz cez den, takze som zvedava, ci to zvladne, lebo spi len v kociku cez den, ale zevraj tie deticky su tam take, ze vidno, ze co robia ostatne, robia aj oni 🙂 tak uvidime, budu mi ju natacat na kameru, herecku nasu 🙂

rony253
29. apr 2009

Ahojte, tak Sarka uz spinka hodinku, sople sa uz minaju, vcera v noci, som nemusela ani raz odsavat a dnes asi len dvakrat cez den. takze uz je pomlicky z nadchy von. som stastna, ani teplota jej uz viac nevystupila, kontrolovala som ju celu noc.

Par dni dozadu ma tak lamalo v clenku ale v zadu a teraz dva dni ked chodim a idem ci čupnut, ma to tiez bolelo, teraz som so ti chytila a mam kompletne opuchnuty clenok z coho neviem, uz mi pomaly tie kosti na clenku nevidno, ani som si nohu nevykrutila ani nic.

A prsi tu jak hruza, zajtra by som uz chcela ist so Sarkou aj na nejaku prechadzku, lebo ked soplila sme nikde neboli. dufam, ze nebude prsat a vraj na slovensku su horucavy.

Dnes tiez pekne popala, rano som ju kojila, potom mala rekordny spanok aj so mnou hodinu a 45 min, urobila som jej desiatu a to 60 ml UM do toho 3lýž rýžovej nemliecnej kase a este 3/4 flasticky tej väčsej vyzivky jablko hruska no dokopy to malo asi 210 ml a predstavte si spraskala to bez jedneho problemu, len pootm som mala ja problem nechcela potom 3 hodiny papat a ja plne prsia a uz bol aj obed ho horor trosku si odcucla, potom spraskala 190 ml obedu zeleninku s hovädzim mäskom ana olovrant som jej nedala nic lebo som ju musela nakojit a uz bola taka plna, ze pred spanim, trosku cucla z cici a hned isla spat uz revala, ze nechce jest.
no musim to nejako inak urobit, dam jej na desiatu menej, aby som ju mohla aj nakojit. Neviem co je lepsie, teraz musi dohnat tie gramy, ktore na slovensku nepribrala, lebo nic nechcela, len cici a zjavne z cici uz tolko nepribrala, asi mam redsie mlieko alebo co ja uz neviem.

slavica2
29. apr 2009

Martinka gratulujem a Zairinke sme Zuzik gratulovali cez FB 🙂

slavica2
29. apr 2009

Rony fantazia ze este kojis gratulujem 🙂 a Sara na Sk schudla?

vejinka
29. apr 2009

prave som si vydrazila ponozky pre drobca...22 parov za 1€ 😀 no a postovne je 1,5€ ale v kazdom pripade je to super obchod 😀

slavica2
29. apr 2009

a kde vejus na mimibazare?

vejinka
29. apr 2009

jooj tu by sa zisiel dazd...vsade suchoooo a vsetko je uz v zemi..teda posadene 😖