Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
29. jún 2009

😉

rony253
29. jún 2009

no ahojte, uz cingáááááááááááááááááááááááámeeeeeeeeeeeeee, mame vonku prvýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý zubok, druhy tu bude kazdu chvilu. mna boli hrdlo. mama ide pracovat, tak idem papa.

natasa8
29. jún 2009

ahojte... zelam pekny zaciatok noveho tyzdna 😉

ja prave kavickujem, dufam ze mala pospi, lebo 10 minut po zaspati uz stala v postielke a vykrikovala 😠 ale podarilo sa mi ju este uspat, tak dufam ze tak vydrzi...

ja mam dnes veget, navarene pre seba a pre malu mam od vcera, upratovala som tiez vcera, pradlo mi vcera zmoklo na balkone takze nemam ani co zehlit 😀

evicka1
29. jún 2009

anicka diky.
no aj tu je hnusne duusno ale chvala bohu Hugo zaspal na balkone v kociku tak si davam ranjaku a cajik. trosku oddychu

natasa8
29. jún 2009

rony.. gratulem 😵
som rada za to info ze to sudlene nosteka a usi moze byt so zubkov, aj moja to robi, uz som sa bala nejakych alergii.. 😒

buksy
29. jún 2009

ahojte babenky.,.. ja vam nestiham pisat ale stale sa snazim precitat co mate nove..

rony gratulujeme ku prvemu zubocku...

nam uz idu asi dalsie... zatial mame styry ale petka je tak strasne nervozna ze cele dni hrozne vrieska... a to vzdy robila niekolko dni pred tym ako jej vysiel zubok.,... ale teraz neviem ktory to moze byt lebo nam nedovoli sa pozriet do pusinky...
aj u nas je velmi dusno... tak uvidime co nam den prinesie... ak nebude prsat tak pojdeme von ale az poobede lebo teraz som dala malu do postielky mozno bude spat a ja snad stihnem nieco navarit 😀

winona24
autor
29. jún 2009

ahojte babulky.....

buksy
29. jún 2009

ahoj win...

prave sme sa vykakali do nocnicka... pretoze spat sa nam nechcelo tak sme si hopali na nocnicek a usetrili jednu plienocku 😉

anickaajanko
29. jún 2009

Rony gratulujeme

silwietta
29. jún 2009

rony gratulujeme...

tak teraz je uz asi Misko ozaj posledny bezzubec 😅

ollako
29. jún 2009

ahojte, rony gratulujeme k prvemu zubku 😵
a Eweny gratulujeme s Petkom k meninam tvojim dvom Petkom 😉 😀
maly mi prave spinka a chystam sa ist do mesta ak poobede nebude prsat, mame stretko s babami z Prievidze 😅 .....
varit nastastie nemusim 😖 , vcera som upratovala, ale bohuzial dnes to uz nie je poznat, ale kaslem na to ....to sa neda, ked tu byva tolko ludi a nikto si po sebe nic neuprace a ju otroka robit nebudem 😠

eweny
29. jún 2009

ollako, tak si ma predbehla..moji chlapi dakuju..a prajeme aj tvojim Petkom vsetko najlepsie k meninkam 🙂 😉

eweny
29. jún 2009

rony, tak uz si sa aj ty dockala zubku..gratulujeme 🙂

anickaajanko
29. jún 2009

jej ved ano Peter a Pavol je dnes, musim poposielat SMS
Eweny Ollako chlapom vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko len to najlepsie

miriam24
29. jún 2009

Ahojte ... Blahozelame dnesnym meninkovym oslavencom 🙂 ... Rony aj k prvemu zubku 😀

no ja inak normalne nechapem z mojho synatora .. pred tyzdnom bol viac-menej ako `torta` teraz ho neudrzim na jednom mieste .. stale sa stavia na nozicky pokial sa ma coho chytit .. len by chodil .. som zvedava co bude o tyzden 😝

evicka1
29. jún 2009

vse najlepsie petrom a pavlom 😉

vejinka
29. jún 2009

tak uz prsiiiiii....ledva som stihla pozberat pradlo

buksy
29. jún 2009

vsetko najlepsie petkom a pavlom a aj nasej petke.....
u nas este neprsi ale je straaasne dusno

vejinka
29. jún 2009

gratulujeme vsetkym petrom a pavlom... 😉 aj petram 😉

claudinka
29. jún 2009

To je ale pocasie 😖 😖

dnes sme mali poradnu, mame 10800 gramov 😝

silwietta
29. jún 2009

claudi, pekne pekne... mas teda co nosit...

claudinka
29. jún 2009

ani nehovor 😀 ale co narobime, ked ich lubime jak kone 😀

miriam24
29. jún 2009

Claudi ... pekna vaha 🙂 ... moj ma teraz tych 9400g a to som si myslela ze aky je veliky 😀

ozaj davate detom aj vitamin C?a ak hej tak aky kupujete? lebo mne hovorila dr jeden nazov ze je dobre davat,som si to nezapisala a zabudla ako sa to vola 😒

claudinka
29. jún 2009

a ozaj, dalsiu poradnu mame az 7. septembra a vtedy budeme aj ockovat..
ja vitamin c nedavam, naco je dobry?

miriam24
29. jún 2009

claudi .. tiez mame dalsiu poradnu az 9.9 aj s ockovanim 😖 .. no a konkretne sme sa nebavili ale ze ho vrelo odporuca podavat kedze ma vela vyhod aj ked teraz ked mu davam ovocie tak to nemusim striktne dodrziavat denno-denne .. ale ze nie je na skodu ked mu ho budem davat .. len pri prichode do lekarne som na to uplne zabudla

claudinka
29. jún 2009

Babule, svokra si chce zobrat maleho na vikend, uz ste mali detuse takto na vikend prec?

anickaajanko
29. jún 2009

claudi nemali, ale ja by som mojho nedala, do 5 rokov urcite ale zalezi od svokry 😀

miriam24
29. jún 2009

tiez som este nemala maleho tak dlho prec kedze este kojim ale aj keby som nekojila tak neviem .. maly by asi vydrzal ale co ja 😅 ?

claudinka
29. jún 2009

no sak to..ja tiez kojim,ale mlieka mam v mrazaku aj na dva vikendy,ked nie na tri 🙂 a svokru mam uzasnu,o maleho sa nebojim.. Ide o mna,ja sa bez neho idem zblaznit hodinku,nie este dve noci..ale zase spat dve noci vkuse,to musi byt nieco 🙂 kedze my sme este ani raz neprespali celu noc.. Aaa inak,nejsom TEHOTNA,dostala som vcera kramy.. Akurat som maleho kupala,tak sa vonku chudak spotil,papal kasu a do osmej asi zaspi..

claudinka
29. jún 2009

nikoho nikde? uz tu dlho nebudem 😀 😀