Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
9. júl 2009

ahojte baby, dlho som sa tu neukazala a ani nevie co noveho..iba som si vsimla, ze anicka zmenila nick a mozem gratulovat k druhemu tehotenstvu? 😕 ci som sa zmylila?
my uz mame spraveny krov na domceku 🙂...maly ma stale dva zuby a lezie mu lavy ocny 🙄 ale to uz asi pol druha mesiace, takze netusim kedy konecne uz vylezie a v pondelok mame poradnu, tak som zvedava kolko vazi 😝
inak uz by len chodil za rucky..chrbat mi zachvilu odide a najradsej chodi hore dole po schodoch 😠...tomu veru nie som nadsena...manzel kvoli stavbe nie je schopny urobit nam branicku na schody, takze ani do chodaka ho nemozem dat, aby som si troska vydychla 😖
mame na prazdinach neter ma devat rokov, tak mi trosku s maly pomaha 😅...uklada mu veci a tak, je podarena, lebo bodinka mu tak posklada, ze ich aj pozapina a potom ked mu to idem poobliekat, tak ma to zdrzuje, ale je zlata 😵

winona24
autor
9. júl 2009

tak dnes si asi nepokecám.... 😒

luciankasebastianko
9. júl 2009

Už buva 🙂 idem spraskať krupicu a niečo popozerať na nete 😉 ale ešte pozriem

annie13
9. júl 2009

my sme stale hore, porazi ma
ollako ano cakame druhe babo

evicka1
9. júl 2009

ahoj kocky
zuzzi: to je svinstvo. ja som mala s tym zo zaciatku problem. ale nakonec som nic nevracala a ani nebudem 😎 som sa odvolala a dolozila "zlu" zivotnu situaciu a bolo mi to odpustne 😀
som si dnes spoemnula na ewulku alebo nejak tak sa vola - neviete ako sa ma?

skrecok
9. júl 2009

Ahojte,
konecne maly zaspinkal...nedala som mu uspavanku (cicik), tak plakal az az. Zaspinkal pomaly pri nas, museli sme byt s nim. 😅

Anicka, jeeeej co to tu vidim. Wau, gratulujem ti k tehotenstvu a drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo. My sme tiez najprv po prvom chceli ako druhe marcove babatko v roku 2010. Lenze, ked vidim aky je nas Risko hyperaktivny, tak to odkladame 😅 .

luciankasebastianko
9. júl 2009

dobrúúúúúúúúúúúúúú 😵

rony253
9. júl 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeee, sme domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
let bol perfis, Sara ani nezamrncala, ale som ju musela hodinu poriadne zabavat, papala chrumky a rohlik a pila vodu z pohara normalneho a mala z toho nenormalnu radost. Jednoducho bola uzasna a ja stastna, ze nerevala.
Na slovensku bolo supis, ale uz sa tatovi cnelo a aj nam, no a ta ked ho uvidela na letisku skryvila spodnu peru a tiekli jej krokodilĺie slzy, ale uz je vsetko fajn. Nechapem to na talianov v lietadle sa vyrehotavala a ked videla tatika rozplakala sa. Videla som na nom, ze mu skoro srdce puklo ked videl ako sa rozplakala.
Necitam Vas, lebo by som tu sedela asi týžden 🙂 dufam, ze ste vsetci v poriadku.
My mame uz pekne dve jedničky von a hore mame opuchnute dasienka, idu asi 4 zubky naraz. Je trosku nervoznejsia ale nie stale a svrbi ju nostek a uska, az sa niekedy tak pobucha po tvaricke s dlanami chuda. no uz nech tie zubadla vylezu.
Anicka gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeee, tak to si uz bola na stretku tehulka 🙂 a ani si to nevedela.
Idem ja do hajan, lebo som hotova. papa dievcence
Zajtra som tu ako na koni 😀 uz mi az pocitac chybal 😀 papaaaaaaaaaaaaaaa

zuzana1710
9. júl 2009

ja som este tu..prave som doupratovala spajzu... 😝

win,a ozvali sa mi az po 8 mesiacoch...ale chapem to,lebo zase spanielske urady maju neskutocny cas a tam im trvalo,kym poslu vyrozumenie,ze poberam aj tam prispevok.a bolo to rucne pisane.skoro som odpadla..ciganska banda bastardov.

evicka,no ja som sa nemohla odvolat..u mna je to trochen inak..u mna mali dokaz so spanielska,ze poberam aj tam peniaze na malu a z dvoch krajin sa nemoze...takze ja by som neuspela s tym,ze som socialny pripad. 😅 😅 aj ked som ich odrbala na zaciatku a pisala som cestne prehlasenie,ze nic nepoberam,tak oni si to zistili... 😅 😅 😅 ale uz to neriesim..nech sa ma dobre ten,kto sa obohacuje na chudobe!

zuzana1710
9. júl 2009

prajem vam dobru noc..pekne som zabita. 😔 😔 😔

vejinka
10. júl 2009

prvaaaaaaaa? teda ako sa to vezme ale zuzi teba neratam...tak potom som prvaaaaaaaa 😀

vejinka
10. júl 2009

rony ahooooooooj konecne po takom dlhom case si napisala...no vidiis ja som vravela ze malej asi idu zubky a ty ze nie tazko....a pomaly uz mate tolko zubov ako Erik nam sa dalsi tlaci ale este je vonku len asi milimeter...ale zvysenu horucku z toho jedneho ma...a navrete dasienka ma zasa hore na oboch stranach takze cakam kedy dalsie pribudnu...no podstatne ze ze nema vysoku horucku ako claudi lubko..ten mal tusim az 39-40. no verim ze nas to obyde...no a co mame my noveee? nuz vcera dal prvy krat dedkovi papa ...skoro mi slzy vybehli od dojatia..a odkedy sa prvy krat postavil v postielke tak sa vsetkeho chyta a mysli si ze sa dostane hore...vcera ma poriadne pohryzol do pleca ako som ho davala odgrgnut naraz taka sleha...som od bolesti skrikla a on vyrehotany ako leco..vrrr hneva ma ze si neuvedomuje ze ma zranil.(vsetkych 8 zubov som mala obtlacenych + krv).no ale este ma cas ..a ja som trpezliva pockam si 😉

vejinka
10. júl 2009

moje babatko krasne buva a ja mozem byt tu...kym sa nezobudi potom pojdeme von a skocim do kuchyne dokoncit jedlo dochutim a zhodnotim ci sa to da jest 😀 😀 svokra dala len masko do kuchty a ostatok je na mne...ale ma to cas takze sa neponahlam

vejinka
10. júl 2009

a dnes na obed mame ovocie nektarinku a bananik...vcera sme mali jogurtik s sunarka keksikmi...kedze mam stale vela mieka mojho musim mu davat len na obed rozne ...a vecer stale sme na kasicke takze obmienam len obed..a takto mi to vyhovuje a aj jemu 😉

vejinka
10. júl 2009

ale co ma dost znepokojuje je to ze cim ma viac zubov tym ich viac pouziva...a na tom by nebolo nic zle keby ma nehryzol pri kojeni...uz neviem ako mu v tom zabranim a odstavit ho nexcem v ziadnom pripade asi mi zostava len vydrzat ked on ma taky stisk..uff

sice som si nepomohla ale aspom som to napisala a ulavilo sa mi kusok 😅

anickaajanko
10. júl 2009

Ahojte, noc trosinku lepsia, skusala som cajom nahradit kojenie ale to urcite, trosku sa napil a vrestal ako pavijan, musela som ho nakojit lebo manzel uz zuril tak vrieskal.
Rony, vlastne ano, bola. Takze aj my sme boli traja na stretku nie dvaja 😉 Sarinka bude letuska, Janko manzel ked bol na tyzdnovke a prisiel domov Branko tiez velmi plackal ale len ked ho uvidel ( z dojatia 😀 ) aj Janko bol z toho smutny, ze nejak rychlo zabudol na ocka, ale potom sa maly uz do vecera od neho neodlepil

vejinka
10. júl 2009

sice mi annag pisala ze vraj ked hryzie tam musi dat inak jazyk..a vraj hryzie len ked mu uz netece lenze moj drahy ma zubky aj hore...a to znamena ze si tu bradavku da akoby do zveraka a cuca..

annie13
10. júl 2009

hups

vejinka
10. júl 2009

anicka dobre ranko maminka 😉

vejinka
10. júl 2009

an bude to chvilku trvat kym si na to zvyknes 😉

annie13
10. júl 2009

to mam sam prihlasil, som bola zatial vydesena alebo ako to povedat z tehu, vcera som bol u gynekologa, skvely clovek, tak som sa zacala tesit ze by som hned zajtra kupila kocik
strasne chcem cerveny kocik, ked bude chlapec tak mam smolu, musim sa krotit

vejinka
10. júl 2009

hehhehehe

vejinka
10. júl 2009

tak vidis moja...nasla si si dobreho gyndosa 😉

vejinka
10. júl 2009

a dufam ze je vsetko v poriadku...

annie13
10. júl 2009

objednali ma na 30.7, rano na krv odbery, bol skvely, som bola sokovana tym pristupom, spravanim, milotou, kedze som bola zvyknuta na ine
s takym dobrym pocitom som odchadzal ze az

vejinka
10. júl 2009

super..to uz budes v 7tt a bdue vidiet srdiecko...joooj aj ja xceeeeeem 😅

annie13
10. júl 2009

tak sup sup za manzelom 😀

winona24
autor
10. júl 2009

ahojte....dobré ránko...my sme spinkali do 9 tej 😝

vejinka
10. júl 2009

win dobre ranok

vejinka
10. júl 2009

an to nieje take jednoducheeeeeeee