Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
10. júl 2009

lucim sa, idem do sprchy unavena ako kon a do hajan, tak sa majte babeny, zajtra vecer sa tu nejako posnazim dopracovat. papa a dobru nocku

claudinka
10. júl 2009

ahojte babule.. vobec nestiham uz sem chodit 😀 ale hlavne, ze sme zdravi 😲 😲 furt lietam niekde po vonku, tak malo casu je na net.. ani nevladzem, ked som doma, si sem sadnut.. vy sa mate ako?

winona24
autor
10. júl 2009

claudi to je dobre...tak to má byť..... 😉 😉 😉 😉

claudinka
10. júl 2009

no ale kukam, ze nejsom sama, co nestiha sem chodit 😀 sak ledva dve strany su popisane 😀 😀 ale citat sa mi veru nechce..
ja som bola dnes cely den v raci, okolo desiatej sme boli u muzika v robotke, potom sme boli u spoluziacky zo strednej do tretej a potom do pol siedmej u spoluziacky zo zakladky.. takze pohodicka.. vcera sme mali stretko z kona baby v ruzinove a predvcerom zase z kona baby vo vrakuni, takze veselo 😝 a buduci week tiez mam kazdy den nieco, tak konecne sa nenudim 😀 hura hura

win sak a ne? 😀

claudinka
10. júl 2009

ok idem som tu len na skok, som len hodila fotecky do picasa zo stretiek a letim hajat, ledva vidim.. vcera aj dnes som skoro vstavala, vcera na krvi a moc odovzdat obvodnej a dnes po vysledky.. a som zdrava jak repa 😀 ok lucim sa cmuk cmuk cafte 😀

annie13
11. júl 2009

Bre ranko vsetkym, no flakame to tu, my dnes ideme na folklorne slavnosti, juj povinne manzel bol v subore tak sa musim zucastnit dnes aj zajtra, nuz bude z toho prechadzka dlhsia, je tam kopa kolotocov, milujem kolotoce ale tehotna sa nesmiem a Branko je este maly na kolotocovanie
noc bola fajn, ale len z toho dovodu ze manzel ma presvedcil nechat ho pri nas ked tak krasne zaspinkal na brusku tak spal pri nas celu noc ako dudok, uz len to mi chyba naucit ho to
baby co varite, ja uz mam nervy, nenavidim varenie, fuj fuj fuj
a prváááááááááááá

natasa8
11. júl 2009

ahojte.... 🙂

no veru, posledne dni tu bolo prazdno, mam som pocit ze len ja tu maniacim 😅 No ale nemohli sme cez den chodit von kvoli atb, Katka ma uplne rozhadzany rezim, cez den vyspava a vecer nie a nie ist spat... 😠
Vcera spala doobednajsi spanok 2,5 hodiny 😕 , zobudila sa o jednej, tak som ju poobede uz spat nedala a kupali sme o siedmej. V pohode do vecera vydrzala....

Citala som vcera Bendy co bolo na neurologii... podla mojho nazoru radsej tam ist a mozno aj trosku zbytocne cvicit akoby sa malo nieco zanedbat 😒 A dva mesiace bez sedenia urcite nebudete musiet vydrzat, do dvoch mesiacov s mala vdaka cviceniu posadi urcite aj sama 😉

Ja som zacala s malou chodit len na take komercne cvicenie s babatkami - je to take tancovanie "tap tap tapusky", poskaceme na fitloptach, urobime par kotrmelcov, zatlacime masaznymi loptickami na spravnych miestach - no a v den ked sme sa vratili z prveho cvicenia mala sa sama posadila 😵 Vojtovka je 100krat ucinnejsia...

claudinka
11. júl 2009

dnes to vyzera na krasny dnik 😀 my varime a poobede ideme von.. uz stvrty den sa budime iba raz za noc!!! z nicoho nic sa ten zazrak stal 😀 😀

luciankasebastianko
11. júl 2009

ahojky tak dnes sme sa znova hrali o 5:15 a potom sme išli spať 6:0O a spali sme asi hodinku úžas ☹ nechapem ako niekomu môže prespať do 9:00 😒
anni ja varím morčacie soté( hrašoka, kukurička ,mrkvička) mňam mňam 😝 malému polievočku a žltok

claudinka
11. júl 2009

luci to maju tie detuse take obdobia..

luciankasebastianko
11. júl 2009

Babenky KUKUK nové foto ako stojíme 😉
ja viem claudinka, ale vôbec ich nemám rada tie obdobia 😖 ja rada búvam 😵

claudinka
11. júl 2009

luci mne hovor 😝 jeeej ta foto je super 😵 😵

annie13
11. júl 2009

krasne fotky, Branko je starsi ale takto pekne sa neudrzi, sikovny je Sebastianko drobec maly

zuzana1710
11. júl 2009

ahojte..ked chcem malej urobit zemiakovu polievku-mliecnu,tak mozem dat varit umele mlieko??alebo sa nesmie varit?

terezicka
11. júl 2009

Annie idete do Detvy na slávnosti? My by sme tiež išli ale majú prísť naši tak zo toho nič nebude... Inak nám sa páčia takéto akcie, Lucka má rada spoločnosť ľudí a tam ich bude veru veľa by sa tešila. Ale aj tu sa bude tešiť z mojich súrodencov dúfam...

luciankasebastianko
11. júl 2009

ďakujeme 😀
zuzi viem mliečko by sa nemalo variť,ale to neva to platí len pre mliečko ktoré papajú s flaše , aby sa nezničíli živiny ale variť môžeš včera som malému spravila puding a jak sa zalizoval aj bez cukru

zuzana1710
11. júl 2009

luci,dakujem..to som potrebovala vediet..nebola som si ista..este raz dakujem.. 😵

terezicka
11. júl 2009

Zuzka môžeš dať kľudne variť, ja dávam Lucke papať aj kyslé polievky už, doktorka dovolila a tam tiež vlastne varíš mliečko na konci. A ako jej chutia, no radosť pozerať na ňu keď papaá. Dneska bude mať strukovú 🙂

annie13
11. júl 2009

Terezicka ano chystame, my mame tieto folk akcie povinné 😀

luciankasebastianko
11. júl 2009

preto sme tu zuzi 😀

winona24
autor
11. júl 2009

ahojte...tak my sme spali do 9,45...ale jasné,že medzitým bola o siedmej hore...napapala ,trochu sa pohrala pri mne v postielke a zaspali sme obe.....uff...nás dnes čaká rodinná oslava 😝

winona24
autor
11. júl 2009

mno aj moja malá papala strikovú polievku...ale s normálnym krav.mliekom...ale to som varila pre nás...a z toho malá jedla.... 😅

winona24
autor
11. júl 2009

že strikovúúúúúú..... 😅 😅 😅 😅 😅 strukovú 😀 😀 😀 😀 😀

annie13
11. júl 2009

winon co oslavujete?

winona24
autor
11. júl 2009

moja teta 50tku 😀 😝

annie13
11. júl 2009

😉tak spolocensky zazitok, mala bude vyvarovana, kazdy ju bude chciet popestovat

zuzana1710
11. júl 2009

aj ja robim zemiakovo strukovu a do toho vajicko..mal to byt privarok povodne..no uvidim co z toho bude.. 😝

luciankasebastianko
11. júl 2009

win super
strikova polievka
umyjeme jedneho strika z maminej alebo otcovej strany nadrobno nakrájame a povaríme 😀

winona24
autor
11. júl 2009

annie no veru 😀 😀 😀 😀

winona24
autor
11. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 luci....mno ide mi 😅 😅 😅 😅 😅