Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
11. júl 2009

Sebastianko je perfektny 🙂 stoji celkom sam, no odpadla som teraz 😅

annie13
11. júl 2009

vsak aj ja som bola sokovana ako krasne stoji
k tomu chodaku, neviem, my ho mame doma ale Branko tam nechce byt, spusti vresk este ho tam len davam, radsej stvornozkuje alebo chodi popri nabytku

rony253
11. júl 2009

no v kosiciach som mala chodak od kamosky, najprv don nechcela a potom vyslovene chcela, ked ho videla skoro vysocila z koze, ale mam lepsi napad, vrati babyfon a budem mat v tom obchode take plus, a aj tak tam budem kupovat autosedacku, takze ich tam potom vyuzijem. 🙂

rony253
11. júl 2009

Anicka draha uz nekojis? ci ako to je teraz vlastne?

rony253
11. júl 2009

idem ja do hajan, som hotova, mam kopec zehlenia a neviem kedy to pozehlim
tak sa majte, papa

claudinka
11. júl 2009

rony ja by som nekupovala 😉 neni to dobre na nozicky

zuzi mne to nejde 😒

claudinka
11. júl 2009

winon mnoo dobra otazocka, ale toto leto urcite 😵 😵

annie13
11. júl 2009

rony, kojim a chcem vydrzat aspon do roka, skusala som v noci davat cajik ale bezuspesne, neviem ako ho oducim od kojenia, ozaj akym mlieckom by bolo vhodne zacat

vejinka
12. júl 2009

dobre rano teda skor bojove zle rano...maly je ako sto certov najprv mi vysklabal polku hlavy potom som dostala do brady do nosa ..vsetko pri kojeni a zlaty klinec programu bol poriadny hryz do bradavky...nuz kocky teraz to bdue zniet velmi hnusne ale dala som mu facku ...vzduchom chladenu a zacal revaaaaaaaaaat ako keby som ho z koze zdrala samozrejme hned mi to prislo luto a tak som ho zobrala na ruky a utisovala...a muz reku co tak vrieska?? a ja ze no co skus si dat cicku do zveraka a zatiahni...a potom nieco hovor...proste som mu dala facku lebo mi az do krvy uhryzol...no a on mi povedal ze nemam ho co bit...a blablabla...ma pravdu lenze v tom momente sa vo mne nahromadilo toho tolko ze som musela 😔 hnevam sa teraz sama na seba a poriadne 🙄 😠
no a maly teraz reve v postielke...povedala som muzovi nech si ho ide uspavat on ze nakrmeny je...a on ho pekne nechava revat kym nezapi...vobec k nemu nejde...vrrrrrrrrr nech si vyskusa uspavat..nieje ja..uz som zo vsetkeho poriadne vycerpana 🙄 🙄 🙄

vejinka
12. júl 2009

a som prvaaaaaa? za normalnych okolnosti by som sa tesila..ale teraz nie.. 😔

annie13
12. júl 2009

vazne si mu dala facku?????

vejinka
12. júl 2009

ale nie silnu..len slabu...

vejinka
12. júl 2009

no zjavne sa rozreval z mojho prisneho pohladu ani nie z facky..

vejinka
12. júl 2009

no konecne muz uspava maleho..a reve tusim viac ako ked soom.....

vejinka
12. júl 2009

ale hneva ma ze som na neho ruku polozila....do frasa 😠 😠 😠 😠 😠 😠

vejinka
12. júl 2009

takze nakoniec som ho este dokojila...a teraz uz zaspava a take sibalske oci po mne hadzal ked som k nemu prisla..ze som ho poriadne vystiskala a vybozkavala... 🤐 a uz viem preco je taky jak sto certov..idu mu naraz tri zuby..boooze co som to ja za matku 😖 😖 😠 😠 😠 😠 🙄

annie13
12. júl 2009

nevravim ze si zla matka, musi vediet co je zle ale neviem facku, po plienke mozno ale facku asi nie

winona24
autor
12. júl 2009

veji kľud moja....z muža si nič nerob...oni nikdy nepochopia čo prežívame..... ☹

winona24
autor
12. júl 2009

dobrý deň Vám prejem....dietko mi spí prvý spánok a ja sa preberám k životu 😝

vejinka
12. júl 2009

an..ja viem ze som urobila hroznu chybu a tak skoro na nu nezabudnem..ale asi som sa teraz potrestala ja sama...on uz ani nevie ze dostal..ale ja to mam pred ocami furt 😢

vejinka
12. júl 2009

win...veru chlapi to nikdy nepochopia a potom sa cuduje rpeco som taka podrazdena 😔

winona24
autor
12. júl 2009

veji čo ich zabijeme???? 😝

vejinka
12. júl 2009

win a na kom si potom mam vylievat zlost?? 😅

vejinka
12. júl 2009

vcera som mala zasa krizu...asi ste si ani nevsimli ze som tu nebola...take nervy som mala ze koniec...cey den som s malym bola v jednej miestnosti lebo som nexcela muza ani vidiet ...dufam ze take stavy nebudem mat casto...a to este ani kramy nemam...neviem co bdue ak budu 😔

winona24
autor
12. júl 2009

veď to to to .....hehe.... 😀

winona24
autor
12. júl 2009

a prečo Veji???? tak si sa mala zbaliť a ísť s malým na pol dňa von

vejinka
12. júl 2009

sama neviem ...mozno z toho ze tu nikoho nemam nemam s kym pokecat so svokrou nebduem nase problemi pretriasat aj tak by bola na muzovej strane...takze to hromadim v sebe a ked pride najnevhodnejsi okamich baaaaaac vychrlim to zo seba ako sopka 😔