Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

zuzana1710
12. júl 2009

johnie,presneeeee..tiez padam na hubu vecer..a ked spi,tak by som ju stale pusinkovala...vtedy je najzlatsia..a tiez ma bavi,ked ma rano zobudi,ze sa postavi oprie sa o mna a zacne skakat..a ked poviem,ze pusinku na dobre rano mi kto da??a mala sa hned vrhne na mna a zacne ma oslintavat..no nelu bate sidlo...a tiez sa bojim toho,ze ako to budem prezivat,ked mi vyleti z hniedza... 🙄

win,ahoj.. 😉

zuzana1710
12. júl 2009

vega,ahoj..kde byva mamina?

terezicka
12. júl 2009

Veji čítala som čo si písala a úprimne povedaná nechápem ako to môžeš tolerovať a žiť celý čas pod jednou strechou s tými istými osobami. Tým myslím to, že že k vašim sama nejdeš len s mužom aj to málo často...U nás je to tak ako písala Annie - zoberiem auto a idem s Luckou kam ja chcem a svokra už vie, že nemá najmenšie právo sa starať do mňa a do toho kam chodím s mojou dcérou. Je to len moja vec a Marekova a ten našťastie mi v tom nebráni. A reči druhých? Kašlať na to!!! Tak aspoň budú mať o čom klebetiť 😀 Aby som ja pozerala na reči iných, no ďakujem pekne... A mne chýba pokec s maminou alebo s mojou starkou a Marek to vie, takže on je rád keď sa vyrozprávam niekomu inému a nie jemu 😀 A že svokra musí skontrolovať ako je malý oblečený? Povedz jej že ona si už svoje deti odchovala, Erik je tvoje dieťa a si vychováš sama podľa svojho úsudku. Mne sa svokra už nestarie, ani raz som ju nepočúvla, síce skúšala statočne a keď nepochodila u mňa skúšala u Mareka, ale v tomto sme boli vždy jednotní ako Lucku obliekať a čo jej dávať jesť...
Veji dupni si nohou a skús si spraviť dačo aj po svojom a neprispôsobovať sa vždy druhým a na reči susedov fakt kašli...

vegalogic
12. júl 2009

Kamilka - ja davam Michalke BEBU. minuly tyzden sme presli z BEBY 2 na BEBU 3, od 10mesiacov. Zo zaciatku jej velmi nechutila, ale potom si zvykla.

Ja mam tiez doma riadne sidlo - chodi popri nabytku a odtahuje stolicky, stvornozkuje po celom byte. 🙂 Uz si zoparkrat pricvikla prsty do zasuvky. Zistila ako sa otvaraju skrinky v kuchyni a obyvacke a uz vsetko vytahuje a zuzle. Najradsej ma papierove skatulky z cohokolvek a ked si nedam pozor, vytahujem jej kusky papiera z pusy. 😉 Rada taha obrus a vsetko zhadzuje zo stola a vytahuje mi telefon z elektriky. Najlepsia hacka su ovladace, tiez sa jej to obcas podari mi prepnut alebo zastavit obraz.

vegalogic
12. júl 2009

Zuzi - na Zahori pri Skalici. Je to mala dedina a malej sa tam velmi paci. Je tam ovela lepsi vzduch a aj prostredie ako v BA medzi bytmi. Uz sme tam kupili bazenik, kopu hraciek, hojdacku... tak mala si uziva "prazdniny". 🙂

winona24
autor
12. júl 2009

terez,zuz,johnie,vegalogic......zdaaaar..

vega ty kde v BA presne bývaš??? ja Petržalka.... 😉

🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵

winona24
autor
12. júl 2009

vega no jasan....čo môže byť pre dieťa lepšie ako vesnica....ja by som hneď išla niekde pri BA na dedinu bávať...len na to nemám zatiaľ prašule 😝 😝 😀 😀

vegalogic
12. júl 2009

Vrakuna, co je trochu do ruky... kedysi som byvala v Petrzalke pri Mive.

johnie
12. júl 2009

win nazdaaaar (SOS ten stary)
tak mam nas maly zazrak doma zobrala prvu vec co uvidela - pocitacovu mys a utekalaaaa
a uz netancuje tak ze sa kyva zo strany na stranu ale sa pohupuje v kolienkach... no u tej babky sa nauci veci... ale papa neda ani za svet

winona24
autor
12. júl 2009

johnie nemchápem 😲 😅

mne malá dnes konečne mama dala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tešííííím

johnie
12. júl 2009

ozaj TRNAVA kedy nieco spachame???
dajte vediet kedy mozete, ja musim zistit ako robi muz, lebo zacina uz aj poobedne, tak potom budem musiet robit rano ...
uz sa tesiiiime 😉

johnie
12. júl 2009

win som myslela z sos co chodilo na jednotke tak tam bola ta vevericka a ten havran a zajo a obcas sa tam ukazal taky dedko stary a hovoril tak tahavo ze nazdaaaar... 😀
no nevadi
uz vam drobci spinkaju? my sa asi ideme kupkat 😉 alebo co..

winona24
autor
12. júl 2009

ježiš jááááj...to nebol havran,ale sup všetrt..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

my už spíme...poslušne hlásim...

VEGA ja som skoro 2 roky bývala vo Vrakuni 😉

johnie
12. júl 2009

ze vsetrt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... ja umrem 😀 😀 😀 😀

winona24
autor
12. júl 2009

no fakt...všetrt....čo by všetko vytrutkal...a hovoril ,že džiga džiga 😀 😀 😀 😀 😀

jaj umrem...ja som milovala vevericu....to boli strašné hlášky čo dávala...očkaj...že jej otec fičal na orechoch či na čom

vejinka
12. júl 2009

ahojte..na navsteve bolo super..nazrali sme sa ako "svine" a maly o piatej odkvecol muuzovi na rukach z vycerpania..tak som ho polospacky nakojila aby vydrzal cestu domov a sup do kocika...prikrila dekou aby mu zima nebola ..lebo mal len body a teplaciky..a sli sme domov dosli sme o siestej dala som mu kasicku a cajik a okupali sme ho no a teraz ked by mal spat tak nespi a nakojeny pritom je...no zasa bdue jedenast ked milost pan zaspi 😅

rony253
12. júl 2009

ahojte babeny, dnes sme tu mali same navstevy, Sara az poobedny spanok vynechala, robila ksichty no rehotali sme sa, to bude nejaka komediantka 😀
O siestej uz bola totalna hotovka, tak som ju sla potom kupat a nejako pred siedmou zaspala.
Dnes sme jej nafukali bazenik a dali tam gulicky tie velke, no nikto nevedel, ze tam bolo aj zopar mensich, tak si ja pozeram so svagrinou fotky moj muz rozpraval tiez s niekym, Sara si sedela pekne medzi gulkami a hrala sa, odrazu sa na nu pozrem a ta uz mala v ustach vtrepanu tu mensiu gulku zltu, presne jej vosla do ust, taky som dostala sok, vyletela som a strcila dnu prst, nastastie som ju hned bezproblemov vybrala, ale som sa triasla jak osika. bolo tam asi 5 takym mensich guliek, hned sme to vsetko povyberali von. Ale bola som hotova, esteze som si to zavcasu vsimla. Samozrejme som aj muza zjazdila, ze preco ju nesledoval, on ju sledoval, len sa na minutu volakde otocil a presne vtedy si ju tam supla.
Idem pratat kuchynu, lebo je tam akokeby tam doslo tornado 🙂

vejinka
12. júl 2009

mate pravdu baby...tak ja si dupnem 😀

vejinka
12. júl 2009

mne to ide strasne potichu...a zvuk sa neda uz pridat

vegalogic
12. júl 2009

mne uz mala spi!!! 🙂
V poslednej dobe si zvykla na dva spanky - prvy okolo 10 cca hodinka a potom okolo 12:30 cca 1,5hodiny. Takze okolo 18:30 uz je riadne unavena, snazime sa ju nejako zabavit a zahrat, aby vydrzala aspon do 19, potom ju okupeme a dame do postielky a tam zaspi do 15min. Ak sa stane, ze mi este poobede spi okolo 16:30, tak potom mi nechce spat az do 21:30 a vykrikuje v postielke, ked chyta az hystericky plac. ☹

winona24
autor
12. júl 2009

je to naprd ...ale pôjde to hlasnejšie

rony253
12. júl 2009

win super video, tak si mi ju pripomenula, lebo som na slov. pozerala este posledny lets dance.

vejinka
12. júl 2009

sakra vobec nic nepocujem maly mi tu hulaka... 😅

winona24
autor
12. júl 2009

no tam to dala....sa stavila,že keď sa dostane do finále,tak správí vevericu 😝

vejinka
12. júl 2009

koncim...papa kocky

winona24
autor
12. júl 2009
https://www.youtube.com/watch?v=sEcl5nIYoP4

a toto keď som videlasom skoro umrela 😀

annie13
12. júl 2009

Rony ja sa tohto strasne bojim, ze si da nieco do pusy a zacne sa dusit a ja nebudem vediet adekvatne zasiahnut

kamilka12
12. júl 2009

zuzi - 😀 😀 😀 presne to čo píšeš mi hovoril Juro 😀 😀 😀 Hned ako prišiel domov sa ma spýtal, že v ktorom presne baráku bývaš, lebo že ťa asi videl...ale nebol si istý a že musel vyzerať ako blbec že len sa na teba usmieval 😀

vegalogic - no ja som sa preto na tú Bebu pýtala...lebo včera som mu išla dať BEBU 3 a len plakal a plakal, som myslela, že mu to nejde cez cumlík, lebo je predsa len hustejšia ale skúsila som potlačiť cumlík a tieklo to...tak teraz nechápem...že by mu až tak nechutila BEBA 3 😕 Som myslela, že je to to isté..

winona24
autor
12. júl 2009

no kde ste ušli? 😵