Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

martinna78
6. máj 2009

rovni vyzera dobre to choditko 🙂
sranda, tie deti su take podobne, aj maly sa nacahuje len za ovladacom a ked drzim v ruke mobil, tak to ani nehovorim, uplne zacne mavat rukami a kopat nohami jak ho to fascinuje 🙂
a vseeeetko musia ochutnavat
Claudi servus 😉

pipinka82
6. máj 2009

aha no niesom 🙂 a si na pokeci???? tam som a mám tam albumy s malým ktoré sú určené pre priatelou hm?? ak si tam napíš mi nick mám zsuzsika24 a uložím si ta tam a budeš mat prístup k albáčom hm?? ja som na pokeci každý večer aj cez den ked malý spinká sem len občas zavítam 😀

claudinka
6. máj 2009

pipinka aaale ste vyraastli 😵 akurat kukam albumik.. kde su casy, ked sme bruska kukali 😀 😀

matus ako sa mate, co nove?

claudinka
6. máj 2009

pipinka claudinkaaa som na pokeci 😉

pipinka82
6. máj 2009

hehe mne už malý jeden mobil aj pokazil ocumlal ho že som nič cez mob nepočula ked mi volal niekto xixixi 😀

claudinka
6. máj 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=22576&id=...
my mame tuto najnovsie foto.. na pokec mi skoro uz nikto nechodi

martinna78
6. máj 2009

Claudi celkom to ujde, mohlo by byt aj lepsie, ale hlavne je ze su deti zdrave, tak je dobre....
od vcera mame zubcek, neviem ci si zaregistrovala 😎 uz aj o lyzicku zacengal 😀

pipinka82
6. máj 2009

o.k. idem si tak kuk na pokec a uložím si ta pošlem ti tam poštu ??? 😀 ulož si ma aj ty!!

claudinka
6. máj 2009

ideme obedovat..

mati heeej citala som, gratulujem

pipinka mam ta tam 😉

martinna78
6. máj 2009

dobru chut Claudi, maly mi tak krasne dnes haja od 10.15 to bude asi tym pockom

pipinka82
6. máj 2009

ahojte baby padám herec sa už zobudil 😀

Claudi večer asi okolo 21hod. som na pokeci tak príd pokecame papa 😀

miriam24
6. máj 2009

Ahojte .. no vy ste toho zasa popisali 😉 ... to ten link o tom hovoriacom mimi je dobry .. podla mna sa jej to len zdalo alebo to maly fakt povedal ale uuuuplnou nahodou ... mojmu sa tiez raz zadarilo ha-vo a raz ked som sa pred nim preziekala tak mi povedal ham-ba .. 😀 samozrejme ze to bola len nahoda .. 😝

inak jedna z naj hraciek u nas je tiez ovladac .. ma jeden na hranie - nefunkcny 😉

martina - gratulation k zubku ... Martin je este stale strbacik 😨

pipi - hello .. Ryan je rozkosny 🙂 .. som videla fotky ked bol babatko a teraz je z neho uz chlapino 😉 😉

martinna78
6. máj 2009

ahoj Miri, dakujeme 🙂 dockate sa aj vy coskoro urcite... a ako zvladas pracu aj maleho?

maly sa mi zobudil po 2 hodkach spanku v postielke, taku ma dobru naladicku, vysmiaty, no parada, ideme obedovat,pa pa

vejinka
6. máj 2009

ahojte kocky..uz sa o autosedackach aj sniva..co poviete na tuto?? v obchode ju maju za 125€

http://www.maderna.sk/autosedacky/autosedacky-o...

miriam24
6. máj 2009

mati - tento tyzden este dovolenkujem .. lebo este nemam pristupy do databaz a tak .. zajtra idem podpisat dodatok k zmluve no a od pondelka uz zacinam robit .. takze uvidim ako to pojde ale maly je velmi zlaty .. takze hadam to zvladneme 😉

a tiez sa idem konecne najest 😉

rony253
6. máj 2009

Sara prave doobedovala, zjadla plnu davku, ja jem rychlo zemlu a sunku a ona mi tu ohlodava moju suchu zemlu, nemam cas sa normalne najest, utekam s nou do obchdu, musim kupit vlozky, mam uzasne kramy. este sa aj rozculuje. ked si zo zemle odkusnem.

vejinka
6. máj 2009

baby moje dieta sa pokazilo co sa tyka jedenia..hruza pluje aj ked je hladny..potom do neho kricim a jeho ani nehne a este sa mi smeje..toto iste robil muzovi vcera pri kasicke a ja som sa len rehotala ale dnes mi bolo skor do placu vedela som ze je hladny a on vsetko plul...a pritom papal zemiacik s maskom ..ktory ma hadam najradsej a dala som do neho len par lyziciek a musela poriadne dokojit z oboch a zaspal 😔

claudinka
6. máj 2009

vejus snad mu to obdobie prejde.. My zase tazko zaspavame posledne dni :( vecer ani nie,to vzdy zaspi pri poslednom papani,ale cez den je to horsie

maruska11
6. máj 2009

cau veji citam ze maly strajkuje

maruska11
6. máj 2009

ahoj claudinka lubko aky fesak sikovny

vejinka
6. máj 2009

marus som na stranke autosedacky-web.cz a citam si take mini recenzie...

maruska11
6. máj 2009

veji uz musim spat do mesta na BFB potom sa ozvem papa

vejinka
6. máj 2009

co poviete?

vejinka
6. máj 2009

utekaj

babuci
6. máj 2009

pomoooc. Jozino ma sopel a nechce uz druhy den nic normalne jest. spapa len kasicku na desiatu a obed zeleninku a maso nechce. miesto toho ale zje dalsiu kasu alebo puding.

claudinka
6. máj 2009

juuj babu snad mu tie sople co najskor prejdu 😒

jurocko
6. máj 2009

ahojte len som vas prisla pozdravit,idem zehlit a teraz som povesala pradlo a este mi treba prezliest karin postelne pradlo....

babuci
6. máj 2009

ani za svet nechce normalny obed. dokonca ani vyzivu ovocnu. ☹

zuzana1710
6. máj 2009

ahojte.

veji,ta sedacka je velmi pekna.tiez musim kupit sedacku.

babu,ani nehovor..ja to mam kazdy den s tym jedenim..skusam vselico mozne a nic.. ☹ dokonca ani lieky jej nemam ako podat..odmieta uplne vsetko..zacne krutit hlavou a hrozne pri tom place a rukami ma odtlaca. 🙄