Septembrové bábätká 2008

Tak ahojte
vejinka
15. júl 2009
v obyvke kde sedim je na teplomeri 30 stupnov...sak zahynieeeeeeem a v izbe kde spi maly je 27 8-( a vobec sa to neda vyvetrat kedze vonku je este stale okolo 28
vejinka
15. júl 2009
kde ste?? uz nebudem dlho..uz mozete kecat 😃
vejinka
15. júl 2009
este som xcela fotky hodit..ale skor ja umrem z teplaaa :-p :-p :-p :-p
vegalogic
15. júl 2009
dobry vecer, po dlhsej odmlke sa znova ozyvam.

Nam teplo tiez nerobi dobre. Po byte stvornozkuje a vymysla len v plienke, lebo tu mame dost teplo. Musi mat aj ponozky, lebo sa jej strasne potia nozicky a smyka sa na parketach a dlazbe. Teraz spi, ale prehadzuje sa a to spi len v tielkovom bodynku, bez ponoziek a nie je zakryta a napriek tomu ma teple nozicky a rucicky.

annie ja som jej skusala davat HAMI ( prisla mi ako vzorka z klubu HAMI), to mi jedla uplne bez problemov. Potom som vyskusala BEBU 2, zo zaciatku mi to odmietla, tak som jej tam pridala tosku cukru a potom uz si zvykla. Teraz uz papa BEBU 3 a obcas jej davam SUNAR Banan.
Chutnala som tie mlieka a BEBA sa asi najviac podoba na materske, lebo ma to chut aj zapach toho materskeho. Hami a Sunar su ochutene a sladsie.

Annie drzim palce pri odstaveni, najlepsie ak mu zacnes postupne nahradzat svoje mlieko umelym alebo v noci vodickou
natasa8
15. júl 2009
veji.. no ja som psychicky aj fyzicky vycerpana, tiez uvazujem ze skusim zacat s UM, ak sa do roka nic nezmeni tak po roku urcite. No mozno aj skor.

Ja ked si predstavim aka unavena som bola na zaciatku tehu.. ja som prisla z roboty o siestej, vygrcala som sa, a o siedmej som isla spat.... mna to kojenie hrozne vycerpava, momentalne mam o 6 kil menej ako pred tehu, stale chudnem a to denne spraskam jednu celu cokoladu =-)
winona24autor
15. júl 2009
no ja zase študujem torty...korpus už mám vybratý,ale ešte vybrať krém....no a hlavne,že poťahovaciuhmotu mám už asi mesiac zabalenú v chladničke a ešte som ju neskúšala...nemámna to čas
natasa8
15. júl 2009
winona... nemas nejaky link na navod ako robit s tymi potahovacimi hmotami?
ja som to nikdy nerobila ani som nikoho nevidela robit to...
miriam24
15. júl 2009
Ahojte .. tak to bol dnes hic .. nastastie v dome mame celkom prijemne ale aj tak,radsej by som bola s malym vonku na vzduchu ale co ked je bolo tak hrozne dusno :-|

ja davam maleho spat len v body s kratkym rukavom ... a na nom maximalne plienka lebo vsetko ostatne mi v sekunde odkope .. on sa mi hrozne poti chuda

no a co sa kojenia tyka tak teraz kojim dost casto .. jedine co mi pekne spapa je vyziva ovocna alebo ovocie s bananom a piskotkami alebo chlebik so syrom ale nic ine .. zeleninu s maskom si da maxi 5 lyziciek a potom zacne protestovat :-S alebo este jogurty mu chutia .. fakt neviem preco mu zrazu prestalo chutit varene .. doteraz s tym problem nemal
ka3n
15. júl 2009
ahojcek..no to mas super win, ze mas aspon cas nejaku tortu spravit. ja ledva v klude spravim smotanovo-piskotovu 🙂) no ale zase je to nasa oblubena.
miriam24
15. júl 2009
win a ta potahovacia hmota sa da normalne kupit? ci?
winona24autor
15. júl 2009
natas mám počkaj pohľadám...ja som ju skúšala,ako som písala mám ju v chladničke...je to úplne ľahké a v pohode...aspoň zamiesiť....ako to bude z potiahnutím ,dám vedieť keď vyskúšam... :-p
rony253
15. júl 2009
babeny, idem ja vybrat pracku a spratat kuchynu. tak zatim
ka3n
15. júl 2009
miri, aj moj maly spi iba v body s kr. rukavom a je "akoze" zakryti s plienkou.
winona24autor
15. júl 2009
http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=11&t=6

ja som robila podľa tohoto receptu....dá sa to robiť z akýchkoľvek marshmelow cukríkov....podľa toho akú farbuchceš....

miri dá sa aj kúpiť poťahovacia hmota...volá sa napr.K2

http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=11&t=8

ka3n smotanovú tortu mám aj ja rada...ale ja už vymýšľam tortu na Natine prvé narodky :-p chcem ju spáchať sama....
ka3n
15. júl 2009
no ja ju tiez spacham sama..a zase bude iba piskotova 🙂) ale bude mu isto chutit ..ostatne torticky spravia babicky ..brúú nocku.
luciankasebastianko
15. júl 2009
win Natalke všetko naj k 10 m
winona24autor
15. júl 2009
annie dík...potom ma napadol tento recept...mám ho v záložkách 😉
annie13
15. júl 2009
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16050
Branko bude mat toto, nasla som jednu pani ktora mi ju upecie za 500 sk, len bude tyrkysova, uvidime
luciankasebastianko
15. júl 2009
anni kolko ste dali zatú kolobežku Leonardo?
annie13
15. júl 2009
nezvladla by som to sama, a este ked som tehotna zbytocne sa nervovat ked sa mi nebude darit
winona24autor
15. júl 2009
luci kujeme.... 😉

annie pjekné.... 😉
annie13
15. júl 2009
uz si nepamatam, mali ju v akciu v tescu, neviem fakt sa mi zda ze do 40
rony253
15. júl 2009
kuchyna upratana
ja dam tortu volakde upiect, kedy by som ju robila neviem, a ked mi nevyjde budem mat nervy. Takze radsej to prenecham na odbornikov.
rony253
15. júl 2009
nic sa mi nechce, idem si hodit sprchu a lahnut som dnes hotovka, tak sa majte a prajem dobru nocku. papa
luciankasebastianko
15. júl 2009
ja som zajednala toto ale pre chlapca s mackom pu 😃
http://www.tortyodmamy.sk/?q=narodeninove/pre-m...
luciankasebastianko
15. júl 2009
vraj je pre 30-35 ludí a bez materialu dame 50euro
luciankasebastianko
15. júl 2009
myslim, že sa bude dobre krájať a už teraz sa mi slinky zbiehajú lebo som jedla od nej taku istú -karamelovú a bola mňam mňam :-p
luciankasebastianko
15. júl 2009
dobdu rony
luciankasebastianko
15. júl 2009
dobru nie dobdu to je teplom potím nezmysli

Začni písať odpoveď...

Odošli